Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

Micko obozava Jokica i Denver. Nnajverniji navijac. Ovo sto lupeta je samo anti jynx, thats all.

  • +1 5
Link to comment
8 hours ago, uini said:

^jedna je tema to sto je nikola jokic ljudska gnjida; ...

 

mislim da ima posebna tema za ova proseravanja, pa izvoli kenjkati tamo i utrkivati u epitetima se sa ostalima. 

  • +1 5
Link to comment
1 hour ago, 1n54jd3r said:

Micko obozava Jokica i Denver. Nnajverniji navijac. Ovo sto lupeta je samo anti jynx, thats all.

Apsolutno.

 

Micko Raznatovic.

  • Haha 3
Link to comment
8 hours ago, Zli Gli said:

 

Jos uvek imas sansu da uzmes ozbiljnu lovu, ako se uzme u obzir ova nevidjena dominacija posle ol stara, nije vise 5.50 ali ni 4.70 nije lose, soma ojra na Nagetse i ostane ti za Maldive/Mauricijus/Zanzibar ol inkluziv. Ja sam batalio, inace bi davno legla uplata na Seltikse a ne sad kad je bedna kvota.

 

Screenshot_2024-03-12-19-30-56-702_com.android.chrome-edit.thumb.jpg.b26b981ff33ba8f567014325a502716c.jpg

 

Mislim da imamo poseban potforum za kock...velike poznavaoce sporta koji se odgovorno i umereno klade.

 

7 hours ago, Micko8 said:

Ti si Jokcev brat iz kladionice. Ma ne treba ti nikakva kladionica, Denver nema nikakvu sansu protiv zdravog Finiksa, sa ostalim ekipama mogu da igraju ,sto ne znaci da su sigurni favoriti ali troglavu neman nema sanse da dobiju u seriji. Gledao sam juce utakmicu Klivlend-Finiks ,na plus 20 za Klivlend u prvom poluvremenu u jednom trenutku, bio je utisak da nema nikakve sanse da Klivlend dobije utakmicu, Finiksu je trebalo samo malo da zategne odbranu da bi preokrenuli rezultat. Imaju tri igraca koja sa lakocom mogu da ubace 20+ poena na  svakom mecu. Niko to nece zaustaviti u plej of-u, plus imaju veoma dobre pomocne igrace, dobre sutere.

 

Ne znam baš za plus 20, ali je Klivlend pri kraju dosta loše delovao, nigde sigurnih poena, nije išlo spolja niti pod košem.

 

Oklahoma kod kuće izgubila u gostima. Vilijams još uvek povređen (desni zglob). Nisu se nešto usrećili sa Hejvordom. Prekosutra igraju sa Dalasom.

 

edit:  Minesota gubi 19 razlike u drugoj četvrtini protiv Klipersa. Svaki put se iznova iznenadim nebuloznom selekcijom šuta Minesote, posebno Edvardsa.

Edited by reg
  • +1 1
Link to comment

Denver ulazi u odlučujućih nedelju dana. Kad bi dobili Majami i Dalas, ostalo bi im prostora da kalkulišu. Imaju idealan raspored po principu 2 lake - 1 teška utakmica, od kojih samo Kliperse imaju u gostima kao utakmicu u kojoj nisu favoriti. Na sve to, uglavnom imaju pauze pred te teže protivnike.

Preokret protiv Toronta može da se ispostavi kao ključan za top seed.

Link to comment
6 hours ago, banecare1 said:

 

mislim da ima posebna tema za ova proseravanja, pa izvoli kenjkati tamo i utrkivati u epitetima se sa ostalima. 

 

ako napišem da je ljudina ali da nema pojma basketa, onda mogu da pišem ovde?

Link to comment
1 minute ago, kralj said:

Cela antijokić histerija daleko više govori o ovima što je ispoljavaju nego o njemu samom.

Jel to važi i za ostale anti-histerije? :D

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, kralj said:

Cela antijokić histerija daleko više govori o ovima što je ispoljavaju nego o njemu samom.

 

ja smatram da je nikola ubedljivo najbolji igrač u ligi godinama, kao što sam i napisao u postu koji je izazvao reakcije

..šta da radim ako neko misli da s'takvim epitetom moraju da idu i superiorne ljudske vrline.

  • +1 2
Link to comment
3 hours ago, reg said:

 

Mislim da imamo poseban potforum za kock...velike poznavaoce sporta koji se odgovorno i umereno klade.

 

 

Kocka je kad postoji mogucnost vise razlicitih ishoda a ovde imas najdominantniju ekipu ikad i GOATa + ostatak lige go kurac i neko ti na to i dalje daje skoro x5, dakle PPP je strucno zakljucio da ne moze da omane i ako to nije poklon onda ne znam sta je

 

Treba siriti medju prijateljima i po forumu, da se svi obogate :fantom:

Link to comment
3 minutes ago, Filozof manijak said:

Jel to važi i za ostale anti-histerije? :D

 

Nisam ih naročito primetio na forumu. 

 

Za razliku od kultova, to je tek boleština.

  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...