Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

Denver je kesa od ekipe, ako nalete na Finiks u prvoj rundi plej of- bice pocisceni od sale. Nema sanse da zaustave onu troglavu zver , plus debeli je opet poceo da vraca stare navike kada igra protiv onog bosanskog drveta.

Edited by Micko8
  • Haha 2
  • -1 4
Link to comment
10 hours ago, Mil@n said:

Jokić razbija i šutne tipa 1 u poslednjih 5 minuta, a Marej kad u đe u zonu™ nema problem da šutne 10 puta za redom što je čist idiotizam...

Tu je debeli kriv, posto nema trenera. Znaci uhvati  Mareja za ruku , odvede ga pored aut linije, opali mu dve,tri vaspitne pa ce onda da se smiri, isto vazi i za Gordona itd. Denver ove sezone nikoga lako nije dobio a onih dvadetak poraza su uglavnom bili blow out-i, totalno neubedljiva ekipa  ali eto slove za nekog favorita za osvajanje titule.

Edited by Micko8
Link to comment

Vas par kao da ste sa ESPNa pali. Uzmete neki generator termina, ispadne Kesa-Finiks-metla-Denver i očekujete da sad da se sa svakom tom varijacijom bavimo.

  • +1 1
  • Haha 7
Link to comment

^jedna je tema to sto je nikola jokic ljudska gnjida; potpuno druga je osporavanje dominacije koja cini nuggetse glavnim favoritima za titulu.

  • +1 3
Link to comment
6 hours ago, uini said:

 

da, potencijalno odlican mladi core; 

can i get an amen thompson je potencijalno unistitelj svetova, opasan versatility ima i defanzivno i ofanzivno a verujem da ce vremenom sut da dovede na neke pristojne osnove; kada vec ima bukvalno sve ostalo, sut ne mora biti cak ni dobar, vec okejish.

 

jabari je nekonstantan ali takodje vrlo savremen igrac. u ovom trenutku preuzima cesto igrace na perimetru, dobar rad nogu ima a to je samo cherry on top za njegove osnovne kvalitete

 

cak i green izgleda trenutno kao da moze biti pristojan volume scorer od njega i to kao neki minimum.

 

za easona je bilo price da su se interesovsli knicksi, pa su rocketsi vetovali, njega samo kontinuitet igara, tj povrede dele od dobre nba role.

 

daklem, to je 5x mladih i potencijalno dobrih, jako dobrih ili izvrsnih igraca.

 

bas se radujem da pratim kako ce taj sastav da se odrola.

 

sve stoji, jedino najmladjeg i potencijalno ponajboljeg nisi pomenuo

 

ako ne bude nekih uzasnih povreda imaju bas odlicno jezgro

cak su im ovi izabrani iz "drugog nivoa" sengun, eason i whitmore mozda i potencijalno bolji ubod od ovih top pikova

njih trojica, thompson, uz odgovarajuceg pleja, brutalna petorka u narednim godinama

5 hours ago, kralj said:

Uglavnom se slažem.

 

I meni su bili targetirani za praćenje. Verovatno u top 3 tima u tom smislu, ali me potpisi od letos skroz obeshrabrili. 

ma nabacali veterana da pomognu klincima iskustvom,.da trenutno ne budu vreca za napucavanje,trening, da potrose pare...

sve su to ugovori za ovu i eventualno sledecu sezonu, osim bruksovog

odlican posao rade, vec sledece sezone bi makar u regularnom delu mogli biti u vrhu zapada

Link to comment

Vrh zapada? Moralo bi nesto drasticno da se promeni. Ne vidim ja tu neki epohalan napredak. Niti imaju realne šanse za plejin, a idalje cede FVVa po 40 minuta dok Amen sedi na klupi. I bolji timovi od njih sa većim takmičarskim motivima guraju manje talentovane rukije od Amena.

A Bruks je budala. Ruku na srce, iznenadjujuce je smanjio usage, ali je loš šuter sa mizernim procentima i katastrofalnom selekcijom šuta. Mogli su B. Brauna za te pare. Dobro da nisu uspeli Lopeza, garantujem da bi ovaj jedan dobar deo sezone startovao na 5.

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, uini said:

^jedna je tema to sto je nikola jokic ljudska gnjida; potpuno druga je osporavanje dominacije koja cini nuggetse glavnim favoritima za titulu.

 

Jos uvek imas sansu da uzmes ozbiljnu lovu, ako se uzme u obzir ova nevidjena dominacija posle ol stara, nije vise 5.50 ali ni 4.70 nije lose, soma ojra na Nagetse i ostane ti za Maldive/Mauricijus/Zanzibar ol inkluziv. Ja sam batalio, inace bi davno legla uplata na Seltikse a ne sad kad je bedna kvota.

 

Screenshot_2024-03-12-19-30-56-702_com.android.chrome-edit.thumb.jpg.b26b981ff33ba8f567014325a502716c.jpg

  • -1 2
Link to comment
32 minutes ago, Zli Gli said:

 

Jos uvek imas sansu da uzmes ozbiljnu lovu, ako se uzme u obzir ova nevidjena dominacija posle ol stara, nije vise 5.50 ali ni 4.70 nije lose, soma ojra na Nagetse i ostane ti za Maldive/Mauricijus/Zanzibar ol inkluziv. Ja sam batalio, inace bi davno legla uplata na Seltikse a ne sad kad je bedna kvota.

 

Screenshot_2024-03-12-19-30-56-702_com.android.chrome-edit.thumb.jpg.b26b981ff33ba8f567014325a502716c.jpg

Ti si Jokcev brat iz kladionice. Ma ne treba ti nikakva kladionica, Denver nema nikakvu sansu protiv zdravog Finiksa, sa ostalim ekipama mogu da igraju ,sto ne znaci da su sigurni favoriti ali troglavu neman nema sanse da dobiju u seriji. Gledao sam juce utakmicu Klivlend-Finiks ,na plus 20 za Klivlend u prvom poluvremenu u jednom trenutku, bio je utisak da nema nikakve sanse da Klivlend dobije utakmicu, Finiksu je trebalo samo malo da zategne odbranu da bi preokrenuli rezultat. Imaju tri igraca koja sa lakocom mogu da ubace 20+ poena na  svakom mecu. Niko to nece zaustaviti u plej of-u, plus imaju veoma dobre pomocne igrace, dobre sutere.

Edited by Micko8
Link to comment

Mićko, na čemu temeljiš verovatnoću svojih prognoza? Odprilike si promašio 120% prognoza koje si ikad dao na ovom topiku, a još čekamo tu jednu da pogodiš...

Edited by Mil@n
  • Haha 2
Link to comment

Pa gledam utakmice . Denver mi je od pocetka sezone neubedljiva ekipa, imaju oni momente kada izgledaju ozbiljno ali vise su neubedljivi i gube lako utakmice protiv boljih ekipa na Zapadu. Mislim da ce u ovom plej of-u imati dosta jacu konkurenciju i nisam siguran da li mogu da zategnu u plej of-u kao sto su prosle sezone, ja bi na primer voleo da vidim Peytona u startnoj petorci umesto MPJ-a, mislim da bi dosta bolje izgledali sa tom petorkom ali nema sanse za takve eksperimente kod onog nazovi trenera. A Finiks me stvarno najvise plasi u Zapadnoj konferenciji, ako ih izvuku u prvoj rundi mislim da je Denveru tu odmah kraj.

Link to comment
2 hours ago, Micko8 said:

Pa gledam utakmice . Denver mi je od pocetka sezone neubedljiva ekipa, imaju oni momente kada izgledaju ozbiljno ali vise su neubedljivi i gube lako utakmice protiv boljih ekipa na Zapadu. Mislim da ce u ovom plej of-u imati dosta jacu konkurenciju i nisam siguran da li mogu da zategnu u plej of-u kao sto su prosle sezone, ja bi na primer voleo da vidim Peytona u startnoj petorci umesto MPJ-a, mislim da bi dosta bolje izgledali sa tom petorkom ali nema sanse za takve eksperimente kod onog nazovi trenera. A Finiks me stvarno najvise plasi u Zapadnoj konferenciji, ako ih izvuku u prvoj rundi mislim da je Denveru tu odmah kraj.

 

 

najbolji poen diferencijal u klacu u poslednjih 10 godina. prosto imaju sestu klac brzinu za plejof koju vecina ostalih moze samo da sanja

  • +1 2
  • Tužno 1
Link to comment
25 minutes ago, spaceploitator said:

najbolji poen diferencijal u klacu u poslednjih 10 godina. prosto imaju sestu klac brzinu za plejof koju vecina ostalih moze samo da sanja

 

Tačnije, Jokić ima ne šestu već osam brzina.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...