Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

6 minutes ago, Zli Gli said:

Kakav sokantan splet dogadjaja, mogao bi netfliks da snimi dokumentarac ovom neocekivanom herojskom preokretu :fantom:

 

Stisli odbranu kao Evroligu digraju.

  • Wub 1
  • Haha 7
Link to comment

Jokić razbija i šutne tipa 1 u poslednjih 5 minuta, a Marej kad u đe u zonu™ nema problem da šutne 10 puta za redom što je čist idiotizam...

Link to comment

A Alba Reptorsi bez ambicija, nece da talasaju bez potrebe

 

In other news, Luka sedmi TD u nizu ali konacno ispod 30 poena, sramno je bilo kako je proslu zapeo zbog rekorda

Link to comment
2 minutes ago, Mil@n said:

Jokić razbija i šutne tipa 1 u poslednjih 5 minuta, a Marej kad u đe u zonu™ nema problem da šutne 10 puta za redom što je čist idiotizam...

 

Baš ga briga, Toronto bez pola ekipe je u pitanju. Marej je verovatno dodatno naložen s obzirom da igra protiv kanadskog tima.

Link to comment

MPJ ftw :ziga:

 

Dobra tekma, morali skroz da oznoje. Svi jedva na nogama stoje. Lep omaž Rokijevom ustajanju protiv Apolo krida.

 

Opasni statsi Jokare. Opet nabijao.

  • +1 3
Link to comment
7 hours ago, kralj said:

Delovalo je da će da bude karijera u pitanju. Ne znam kako može zglob gore da najeba, a netom posle, na tu krhku upitnost, ide koleno pod 90 stepeni.

 

Sve to na stranu, Turčin je totalno nedorečen, a nema razloga da ne bude bolji od Sabonisa i Kempa.

Klinja ima 21 godinu, ovo mu je sezona gde je shvatio da moze sa svima da igra i da je hjuston skapirao da moze da gradi oko njega. Jos malo da se posloze oko njega i mali da ojace i bice to skroz fina ekipa.

  • +1 2
Link to comment

Znam, verovatno si u pravu. Imam utisak da baš mnogo oscilira, al moguće da će se stabilizovati.

 

Za Hjuston baš i nisam optimista. 

Nije da nema talenta (Amen i Eason pre svega), ali nešto ne vidim da će dobijati dovoljno prostora ukoliko FVV i Bruks budu zdravi.

Link to comment

Trebace mu bar jos 2 sezone da se kali i da ojaca, ali bice dobar. Mislim da je Udoka dobar trener za njih i da ih nece zapostaviti, ni njih, a ni njihove gospodje mame, ako na nesto lice, hehe.

  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, precog said:

Klinja ima 21 godinu, ovo mu je sezona gde je shvatio da moze sa svima da igra i da je hjuston skapirao da moze da gradi oko njega. Jos malo da se posloze oko njega i mali da ojace i bice to skroz fina ekipa.

 

da, potencijalno odlican mladi core; 

can i get an amen thompson je potencijalno unistitelj svetova, opasan versatility ima i defanzivno i ofanzivno a verujem da ce vremenom sut da dovede na neke pristojne osnove; kada vec ima bukvalno sve ostalo, sut ne mora biti cak ni dobar, vec okejish.

 

jabari je nekonstantan ali takodje vrlo savremen igrac. u ovom trenutku preuzima cesto igrace na perimetru, dobar rad nogu ima a to je samo cherry on top za njegove osnovne kvalitete

 

cak i green izgleda trenutno kao da moze biti pristojan volume scorer od njega i to kao neki minimum.

 

za easona je bilo price da su se interesovsli knicksi, pa su rocketsi vetovali, njega samo kontinuitet igara, tj povrede dele od dobre nba role.

 

daklem, to je 5x mladih i potencijalno dobrih, jako dobrih ili izvrsnih igraca.

 

bas se radujem da pratim kako ce taj sastav da se odrola.

  • +1 1
Link to comment

Jabarijeva osnovna kvaliteta je trebalo da bude šut, a on za 3 jedva 30%. Korektan je defanzivac, ali ne više od toga. Eason po meni ima mnogo veći plafon. 

 

Za Grina ne znam šta bih rekao. Svake sezone udari ga neko ludilo na 2-3 nedelje, ali ubrzo se vrati u svoj "promašuj do iznemoglosti" mod. Svaki sekund u kome je on pretpostavljen Amenu je zločin protivu košarke.

 

Link to comment

^nije zgodno ceniti igrace u odnosu na dve nepune sezone. jabari ima streaky sut ali sa njegovom visinom & pokretljivoscu je to potencijalno money. jeste tek korektan defanzivac, i za to treba vremena i misica nabaciti ali kao sto rekoh gore, prati nogama nize igrace na perimetru a to se ne uci. ujedno je dobar u kontroli skoka i na strani pomoci, kada se to od njega trazi. ocekujem da ce toga biti vise sada kada je sengun out.

 

green je daleko od onoga sto je bila projekcija ali ako uspe da naruci mozak od carobnjaka iz oza, preko amazona, nebo je granica. videcemo, to je sve samo moj vajb, verovatno best case scenario, jer mi se svidzaju sva 4 pomenuta igraca a donekle i sengun ( :

  • +1 1
Link to comment

Uglavnom se slažem.

 

I meni su bili targetirani za praćenje. Verovatno u top 3 tima u tom smislu, ali me potpisi od letos skroz obeshrabrili. 

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, kralj said:

ali me potpisi od letos skroz obeshrabrili. 

 

šta znam, van vleet ima očiglednih mana ali je fajter i hustler, što je za rockets posadu, kojoj se to zameralo prilično prethodnih sezona, bilo neophodno sa pozicije iskusnog veterana a nosioca. pri čemu ima trogodišnji ugovor, gde su mu prve dve godine garantovane, dakle, lako se može trejdovati ako zatreba. 

brooks se često potcenjuje, on je u suštini isto fajter i defanzivac koji ume da zabode otvorene šuteve; plata mu je oko 20 milki godišnje, ništa strašno za današnje standarde i takođe pozitivan asset u potencijalnom trejdu.

 

sve u svemu, izgledaju kao sasvim okej potezi, teško da bi bez veterana igrali baš takmičarsku košarku a mislim da nisu izneverili ni jedan ni drugi.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...