Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

Sto da ne? Najbolji skor u ligi ubedljivo, najbolji domaci teren i imace prednost tokom celog plejofa, prejaka prva petorka, najbolji skor protiv ekipa sa 50% ili jacim ucinkom, nesto tipa 16-7 protiv ekipa sa zapada, i na kraju sistem verovatnoce gde se ocekuje da konacno odu jako do samog kraja tj. ne sjebu, i zbog svega navedenog su ubedljivo prvi favoriti sa kvotom 3.30, drugi Nagetsi sa 5.50 i tu su negde jos Milvoki i Klipersi valjda ispod 10, ostali preko. Videcemo uskoro. 

Link to comment

Ja se nikad ne bih kladio na Boston, iako su nesumnjivo prvi favoriti.

 

Jači su nego prošle godine, ali nisu jači za nekog ko bi sprečio piraz u majstorici finala istoka na svom terenu na memorial day. Tu je kvota na njih bila npr 1.13.

 

Naravno da neće biti iznenadjenje ako uzmu.

 

Mvp je Jokić 70%, SGA 30%

AKO denver bude ispred čitaćemo još o tome kako bi Kemp razneo debelog u 1 na 1.

 

 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Svakako je bolje da citamo i to izmisljeno sto niko nije rekao nego da ce mlitavi potpisnik liste SNS, koji ispaljuje reprezentaciju jer se ne igra lagano kao u Americi, biti GOAT u NBA ligi ili najjaci centar ikad i kako je osmo svetsko cudo. Zamisli tek tu nebulozu, Kemp bi i mogao da ga dobije 1 na 1 a ovakav hajp nije vidjen u istoriji srpskog sporta iako je uzeo jednu titulu i to u timskom sportu, dakle ne sam. Da je sam toliko prejak i da bas toliko cini sve saigrace boljim, valjda bi osvojio jos nesto, nema 18 nego 29 godina. Pre ce biti da je kliknulo u Denveru i sve se lepo namestilo, samo sto ce i ostati na toj jednoj tituli i onda ce se taj deo nerealne mase smiriti.

 

Daj Boze da zaigra na OI da vidimo tu magiju, ja cu prvi da ga hejlujem ako izdominira i odvede nas herojski u finale uprkos Pesicu i losim saigracima i cemu sve ne. 

  • Haha 1
Link to comment

Mnogi igraci mastaju i o toj jednoj osvojenoj tituli:fantom: Sta je se sve Dzordanu,Lebronu,Durantu itd. namestilo u karijerama da bi osvojili titule:)

Edited by Micko8
  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Zli Gli said:

 

 

Daj Boze da zaigra na OI da vidimo tu magiju, ja cu prvi da ga hejlujem ako izdominira i odvede nas herojski u finale uprkos Pesicu i losim saigracima i cemu sve ne. 

 

Hoćeš, isto kao i prošli put što si se posipao pepelom

 

  

On 31. 3. 2023. at 12:40, Zli Gli said:

Jokic nema niti pobednicki mentalitet niti snagu i odraz da ukuca nekog u kos pa da se tome divimo, niti je konkurentan za titulu. Ima covek meku ruku i pregled igre ali nije pobednik, ne grize, nema to u sebi prosto. 

 

  • +1 1
  • Haha 7
Link to comment

Sta ima da se posipam, celu seriju Minesoti nisu igrali starter i sesti igrac, Finiksu se Pol povredio u sred serije, Lejkerse su posteno nalupali jer ovi ni sami ne znaju kako su se nasli u finalu a onda sa istoka izadju polumrtvi Batler, Maks Strus i Dankan Robinson, sto bi se reklo ni krivi ni duzni. Bas jedna epska titula, nesto nevidjeno. 

 

A sa Srbijom nece nikad nista uzeti svakako, nema Mareja i Gordona i ekipe jbg. 

Edited by Zli Gli
  • Haha 3
Link to comment
20 minutes ago, Zli Gli said:

Sta ima da se posipam, celu seriju Minesoti nisu igrali starter i sesti igrac, Finiksu se Pol povredio u sred serije, Lejkerse su posteno nalupali jer ovi ni sami ne znaju kako su se nasli u finalu a onda sa istoka izadju polumrtvi Batler, Maks Strus i Dankan Robinson, sto bi se reklo ni krivi ni duzni. Bas jedna epska titula, nesto nevidjeno. 

 

A sa Srbijom nece nikad nista uzeti svakako, nema Mareja i Gordona i ekipe jbg. 

Ako idemo tim smerom, skoro svaka NBA titula u poslednjih 20 godina bi bila pod znakom upitnika, da ne spominjemo to da je Denver najvise nadrljao kada su povrede u pitanju tamo od bubbl-a, mozda bi vec imali dve,tri osvojene titule da ih nije bilo.

Edited by Micko8
Link to comment

I samo da dodam, niko od najboljih igraca protivnickih ekipa se nije povredio protiv Denvera. Samo Paul koji je pomocno osbolje i ciji prajm je davno prosao, Herro koji je za mene licno Miki Maus igrac se povredio pre plej of-a. Glavne zvezde su uglavnom bile zdrave:fantom: Plus nije krivica Denvera sto su oni mekani, survival of the fittest :)

Edited by Micko8
Link to comment

Jos samo da se odlucite da li je Marej amater ili igracina, posto otprilike on minira Jokica da osvoji sve ali je zbog njegovog ludila u bablu Denver stigao do finala zapada a kad nije igrao bese neka metla. Zbunjen sam totalno. 

Link to comment

Mnogo se ti pravis naivan, ne postoji igrac koji je bez pomoci osvojio neku titulu. Ako gledamo istorijski, Jokic je imao mozda i najskromniju sampionsku ekipu, bez all star saigraca, saigraca koji je u top 15 u NBA ligi itd. Samo Hakimova prva titula moze da se uporedi sa ovom Denverovom. Jokic  je na ledjima vukao Kampaca,Bartona,mladjeg Green-a, Riversa itd u plej of, cak i otkinuo jednu plej of seriju. Ti pomenuti igraci nisu vise ni u ligi. Umetnost je ne biti u zoni lutrije kada ti je najbolji saigrac Will Barton:)

Edited by Micko8
  • +1 2
Link to comment
12 minutes ago, NevenMan said:

Hoce da Moderacija radi ili su u Pambukovici sa masom?

 

Moraš da reportuješ

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...