Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

A mislim, prajm traje par godina, ne nužno samo jednu ;) iz te serije je ona kultna slika kad Dikembe leži na podu, grli loptu i plače.

 

A finale, pa otišlo je brzo na 3:0, ali se Soniksi povampirili i vratili na 3:2. Titulu je doneo, ja bih rekao, ludi Denis Rodman, 19 skokova i neki bitni poeni, Džordan jedva namako 20. Ružna utakmica bila, zamislite Krka-Široki za titulu ABA kupa :D 

 

Vratite nam Sonikse u ligu :( 

  • +1 2
Link to comment

Mislim da je tokom lockouta otkrio čari brze hrane, i posle samo strmoglavo išao na gore.

 

Ja sam iskreno verovao da će da se povampiri prelakom u Portland, jaka ekipa je bila, Rašid, Pipen, Stoudamire stariji, Sabonis, ali je baš otišao dođavola, nepokretan, igrao peticu, sumnjive leđne tehnike i nedovoljno mekanog šuta. A u Soniksima leteći čovek, sve suprotno.

Link to comment
1 hour ago, goofs said:

Mislim da je tokom lockouta otkrio čari brze hrane, i posle samo strmoglavo išao na gore.

 

Ja sam iskreno verovao da će da se povampiri prelakom u Portland, jaka ekipa je bila, Rašid, Pipen, Stoudamire stariji, Sabonis, ali je baš otišao dođavola, nepokretan, igrao peticu, sumnjive leđne tehnike i nedovoljno mekanog šuta. A u Soniksima leteći čovek, sve suprotno.

Ja sam ubedjen da je bio na koksu i ko zna cemu kad se usvinjio.

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, goofs said:

A finale, pa otišlo je brzo na 3:0, ali se Soniksi povampirili i vratili na 3:2. Titulu je doneo, ja bih rekao, ludi Denis Rodman, 19 skokova i neki bitni poeni, Džordan jedva namako 20. Ružna utakmica bila, zamislite Krka-Široki za titulu ABA kupa :D 

 

Vratite nam Sonikse u ligu :( 

 

Ta druga faza ere Bullsa je odlikovana tesnim evroligaškim rezultatima u finalima, ne znam da l su u 3 serije pale 4 stotke. Jazz imao 54 poena u jednoj utakmici 1998. :ziga: 

 

Link to comment

tih godina je Grantov striko potpisao sa Magic jer su mu obećali da će biti prva opcija. posle Shaqa, Pennya, Andersona i Scotta.

posle su neki tvrdili da je potpisao za Magic jer su mu dali najveći ugovor u ligi, ali ta teorija nikad nije potvrđena.

Link to comment

Džekson izgleda kao da je istrčao maraton. Ne mogu da procenim da li su Klipersi užasni, ili je ova klupa sasvim dovoljna da zadrži prednost tih 15-18 minuta koliko će igrati u regularnoj sezoni.

Link to comment

 

 

19 minutes ago, Čutura said:

but upravo bacio KoC-a pod bus, kaze pogresno ga interpretirao u vezi portera :)

 

"Under no circumstances would I make or approve of those kind of comments for public consumption. It's not my character as a person or executive and I think it's an unfair characterization of Michael and Bones."

Edited by boldrock
  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...