Jump to content

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

Zanimljivo prvo poluvreme, kvalitet tu i tamo. Nagetsi manje gresaka i manje siluju za tri, taman zasluzeno ovih +8 za sad. Tejtum se pojavio u prvih par minuta prve i onda nestao, ne moze Braun solo. 

 

Ocekujem da Tejtum krene da siluje i fejluje, 10+ za Nagetse. 

 

Link to comment

KCP je bas van ritma veceras. Ne znam zasto Malone ne proba sa CB-om umesto njega. Jokic dominira na jednoj a Dzejlen na drugoj strani. Dobra tekma.

Link to comment

Dosta promasenih otvorenih suteva na obe strane, Tejtuma nema i dalje, Braun i Porzingis protiv Jokica i Mareja otprilike. 

Link to comment

+10 za Denver na kraju trece. Jokic na asistenciju od TD. Igrao je bez izmene citavu prvu i trecu cetvrtinu. Odmarace sad sigurno 5 minuta minimum. Valjda ce Dzamal moci da preuzme stafetu. Kod Bostona Dzejlen odlican iz igre a samo 50% sa bacanja. Tejtum je nevidljiv.

Link to comment

Jebo me otac kad sam upalio tv da vidim "Jel ima Boston Denver na areni", ustajem u 9...

 

Dobra tekma, na, momente Boston deluje premoćno, na momente i ne toliko. 

 

Braun ih je pocepao, radi šta hoće. 

 

Denver bez Jokića i AG na terenu fizički je jako slab, brzi su i mršavi ali jako slabi u kontakt igri. 

 

Tejtum van igre skroz, lažni wanabee MVP. 

 

A da, Jokić promašio zicer od tablu, sam ko duh ispod koša, to još nisam video za svo ovo vreme što ga gledam.. 

 

  • Haha 1
Link to comment

Denver 16/16 bacanja i 4 izgubljene lopte, kod Bostona Braun 6/13 bacanja i samo Tejtum 5 izgubljenih a ceo tim 12, to je taman ta razlika

Link to comment
Just now, Mil@n said:

Marej je nekad glup kao.... Đoka. 

 

Probudio se ranije pa pratim..Denver bez Jokica bi igrao kao Partizan..izvuci se i sutni pa sta Bog da. Zreo Denver da izgubi.

Link to comment

Ju kakvo prikucavanje Gordona posle promasaja Jokica :ziga:

 

I pravda je zadovoljena, Tejtum sam kao duh za vodjstvo u zadnjem minutu i naravno da je promasio, nikad sampion Dzejsone

Edited by Zli Gli
Link to comment
4 minutes ago, SNARC said:

 

Probudio se ranije pa pratim..Denver bez Jokica bi igrao kao Partizan..izvuci se i sutni pa sta Bog da. Zreo Denver da izgubi.

 

Neće izgubiti jer je Jokić cheat code. Smešno je koliko je dobar. 

 

 

Link to comment

32 12 11 ovako iz glave, jedna od lošijih partija njegovih :D

 

Edit: to kucanje Gordona je stvarno bilo strašno. Podsetilo me na jedno kucanje Garneta, jedno od meni jačih kucanja ikada, kada je isto naleteo na otpadak ali je sa dve ruke izvukao dole od jaja, znači premoćno, i mnogo teško. Probaću sutra da nađem. 

 

Edit 2: Drugo mesto:

 

 

 

Edited by Mil@n
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...