Jump to content

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

3 hours ago, Djuro said:


isto kao sto su dr J i Jabbar jeli svoja muda gledajuci Seka i Barklija…

ili kao sto tadasnji milioneri gledaju danas Bezose i Elone.

koga boli q. Svet se prmenio.

 

btw, kad si vec tu:

je li Gli, koliko je Kemp bolji kosarkas od Zomborca?

 

Slazem se da se svet promenio, na mnogo gore. A Kemp nije bolji ali je igrao u eri muske kosarke i bio ultra mega energican atraktivan igrac, kakvih danas nema. Danas kad bi neko kucao njegovom silinom i posle toga upucivao onakve mrke poglede, usledilo bi iskljucenje. Pakao. 

  • +1 2
Link to comment

To da su tada bili muskarci a danas nisu je glupost, tada su pravila dozvoljavala da se igraci malo vise biju i prozivod je bio hrkljus kosarka zato je liga odustala od toga,  posto je na primer Detroit kao sampion bio negledljiv, Ben Wallace i ostali mesari.,  tj kosarka devedestih godina i pocetkom 2000- ih. Da opet vrate ista pravila imali bi istu kosarku kao u navedenom periodu.

Edited by Micko8
Link to comment
14 minutes ago, Zli Gli said:

 

A kako tacno zamisljas da treba da kazu to? Luka ih je vec ispisao davno kad je rekao da ne gleda mnogo NBA nego Evroligu i sad treba sta, da kaze hvala vam svima braco sto igrate odbranu na bazi kurca i sto imam 35/10/10 u proseku? Malo je zajebano tako reci za nesto sto ti donosi 50 miliona godisnje, slozices se. Jeste, sve je prilagodjeno napadu, pripaljuju svi trojke ali nesto nisam primetio da su procenti veci nego pre, isti su ali samo se mnogo vise sutira i normalno je da se to nekima/mnogima ne svidja, jbg. 

 

 

 

 

Nisu rekli to što ti tvrdiš i to je sve. Young je između ostalog rekao da odbrane ne mogu da pomažu toliko jer je kvalitet u NBA mnogo veći. Kad ga već citiraš.

 

Kad već pominješ pare, igrač na NBA minimalcu zarađuje top evroligašku platu. Svako ko ima neki učinak će u NBA zaraditi više za tri godine nego u Evropi u celoj karijeri, evo ti Vasa Micić za primer. I onda kad dođeš u NBA onda te boli kurac i seva ti paja za odbranu, a ima milion igrača na svetu koji bi grizli samo da završe na nekom rosteru. Nije baš logično jebiga.

Link to comment

 

 

Rekli su sva trojica da je teze igrati u Evropi iz vise razloga. Da ne duzim dalje posto cu svakako gledati jer sta je tu je, reci cu samo da meni i jos jedno 80% ostalih likova koji prate fali taj neki hustle, kuvanje, zestina, sto je skroz limitirano glupim pravilima. Vi ostali (koji ste sigurno u manjini) uspevate da uzivate do kraja, mi ne ali pratimo i to je to, sta da se radi. 

 

Edited by Zli Gli
Link to comment

Ne znam što se vrtimo u krug, rekli su isto što i Young, da je u FIBA košarci dozvoljena odbrana koja u NBA nije dozvoljena. To nema nikakve veze s tim što ti pričaš, da se niko ne cima da igra odbranu, pa je vrlo glupo da se na njih pozivaš kao da oni potvrđuju to što si ti rekao.

 

Svakom timu je u interesu da pobeđuje, pa da je to tako našli bi vrlo lako igrače koje ne boli kurac. Igrali bi za NBA minimalac i bili presrećni. Ali nije tako.

Edited by Venom
  • +1 4
Link to comment

Pa ne cimaju se jer bi im bili svirani faulovi, kako god okrenes vidimo likove koji se sklanjaju ili pokusavaju nesto mekano i sudije koje sviraju mrke poglede a to je sranje. Ne znam sta je problem prihvatiti da to na terenu obicnom gledaocu izgleda kao kurcobolja, iako si me eto kao ubedio da nije. 

Link to comment

Nisu im pripalili jedan ni na svom terenu, pa sumnjam da ce i u gostima. Boston meni licno nije ubedljiva ekipa, jeste da pune kod kuce krs ekipe ali naletice opet na nekoga u plej of kao sto je Majami prosle sezone  i tu ce im biti kraj. Denver treba da brine kako  da prodje prvu rundu plej of-a, koga god dobiju za protivnika mogu odmah da izgube. Ja im dajem 50% sansi da prodju samo zbog prednosti domaceg terena koju ce verovatno imati u prvoj rundi.

Edited by Micko8
Link to comment

Kompetitivan mec Denvera i Bostona. +2 za Jokiceve na kraju prve uz suludu trojku Dzamala uz zvuk sirene.

  • +1 1
Link to comment

Seltiksi se ispucavaju spolja i cekaju da im se otvori, teska prica

 

Au dajte Beni Hil muziku za ovih minut, dva, sa sve Dzejlenom kao slag na tortu sam protiv obruca :lolol:

Edited by Zli Gli
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...