Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

Džabe realno.

Moto gp videopass je 150 evra. Ima 22 trkačka vikenda, a ovde imaš deset tekmi svako veče... 

  • +1 1
Link to comment
49 minutes ago, Micko8 said:

Ja ne lupetam samo iznosim cinjenice. Znaci Denver ne moze nikako da bude prvi na Zapadu posle danasnjih utakmica, sve i da se dese zeljeni rezultati.

Nema ni dve nedelje kako si pricao da je Denver najgora play off ekipa na zapadu; kako im je i cetvrto mesto ugrozeno a da igraju najgoru kosarku. 
ne znam koliko imas godina ali mi je bilo neverovatno da neko ko kao posmatra kosarka toliko ne kapira igru. 
 

 

Link to comment

Ovo sta Boston radi GSW-u, i to bez KP-a, je apsulutno ponizavanje. Ne znam da li sam ikada gledao poluvreme sa ovakvom razlikom izmedju dva tima.

Link to comment

Šta ovo Boston - GSW? Ja rekoh taman malo zanimljivije i neizvesnije od Dalasa, i sad gledam Kliperse

Link to comment
5 minutes ago, 1n54jd3r said:

Ovo sta Boston radi GSW-u, i to bez KP-a, je apsulutno ponizavanje. Ne znam da li sam ikada gledao poluvreme sa ovakvom razlikom izmedju dva tima.

 

Bilo je Dalas Klipers ne tako davno.

Link to comment

jbt 99:48 na pola 3ce

boston trojke 18-29, gsw 3-22

ne zna se na kojoj strani terena je vece gazenje

Link to comment

Nisam ni ukačio da je Monte Moris u Minesoti. Nesrećnici kad odu iz Denvera, ne isplati im se da se raspakuju,

Link to comment
1 hour ago, smooth.Op said:

Džabe realno.

Moto gp videopass je 150 evra. Ima 22 trkačka vikenda, a ovde imaš deset tekmi svako veče... 

 

Mislim da motogp ne naplaćuje samo da odeš na home page sajta, sve ostalo da.

Link to comment
5 hours ago, precog said:

Sto bi se sprdali sa obrvom, pustio je hachimuru i reddisha da preuzmu jamala, dok je on radio boxout na debelom da ne bi uzeo eventualni skok i usput blokirao asistenciju od jamala.

 

super je to uradio. oćeš da ti lajkujem post?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...