Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

12 minutes ago, Have_Fun said:

Realno

Nadam se da ove sezone podigne svoju igru na viši nivo i pomogne Denveru da odu korak dalje

 

Vreme je da padne rekord fransize u reg. sezoni i dostignu recimo 60 pobeda. U plej-ofu da napreduju na 16-3. Ali ako MPJ u finalnoj seriji ne bude imao u proseku minimum 20/8/5  uz šut 65% da ga trejduju na leto jer ima sigurno bolje za te pare.

Link to comment

Sledi raspad na pola sezone. Strawther će uzimati sve više minuta MPJ-u, a on će da se iznervira i u ekskluzivnom intervjuu kod Stiven Ej Smita da kaže "zar sam se zbog ovog odrekao ličnog statusa? zar sam zbog ovog igrao odbranu i borio se u skoku?". Onda će ga trejdovati za Goberta, jer Booth misli da i Gobert i Jokić mogu na 4.

Edited by Venom
Link to comment

Grantov potpis za Pistonse je dosegao kultni status na ppp :hail:

ko to u NBA potpiše ugovor na 20m apy i smatra da će biti prva opcija tima? da se dešava u 2010, pa i da kažeš, ali sad pre 2-3 godine, bukvalno nema šanse.

 

Link to comment
8 hours ago, Hele said:

Denver ima tanku klupu, tako da je bilo kakav doprinos novajlija dobrodosao. A sta ce biti za dve godine...

Denver je i prosle godine imao uzasnu klupu. Zapravo, u svakoj godini Malone era Nuggetsi imaju uzasnu klupu. Jedino vreme kada je to kolko tolko ferceralo je u bubble sezoni i sezoni pre toga. Razlog je sto su Monte i Plumlee mogli da igraju na slican nacin na koji su igrali Jokic i Murray. I to ce biti problem i ove godine, jer DAJ i Jackson ne mogu da igraju na taj nacin. Ali i pored toga Nuggetsi ne bi trebalo da imaju problema do 48+ W ukoliko ne bude nekih katastrofalnih povreda, a onda u playoffu cemo vidimo. Bruce je bio prakticno sesti starter prosle godine i savrsen fill in. Kad je Jokic izlazio, igrali su all defense postavu gde su sve switcovali, i gurali tranziciju kolko mogu. Ove godine nisam siguran da ce to moci, znaci verovatno ce probavati neke postave sa Murrayom i 4 defendera, dok kad Murray izlazi tu ce Reggie trebati da vrti pnr sa Debelim

Link to comment
1 minute ago, Filozof manijak said:

Jel se desilo nekad da NBA šampion iz prethodne, ne uđe u plej of u narednoj sezoni?

 

Pazi sad - Jordanless Bulls :D 

 

Mozda je bilo jos nekih primera, u svakom slucaju bas retko.

  • Hvala 1
Link to comment
5 minutes ago, goofs said:

 

Pazi sad - Jordanless Bulls :D 

 

Mozda je bilo jos nekih primera, u svakom slucaju bas retko.

Houston je branio titulu sa 8. pozicije, to je najgora pozicija da znam, bez googla... I odbranio... :)

  • Hvala 2
Link to comment
41 minutes ago, goofs said:

 

Pazi sad - Jordanless Bulls :D 

 

Mozda je bilo jos nekih primera, u svakom slucaju bas retko.

 

da, ali posle '98. ali tad nisu bili jordanless, tad su raskantali celu ekipu.

  • +1 1
Link to comment
Quote

Runner-Up: Denver Nuggets Upset Seattle Supersonics, 1994

Ovoga se sećam i ja, kad su Supersoniksi (sa Šon Kempom u prajmu) bili ubedljivo prvi na kraju regularne sezone, i ispadnu u prvoj rundi plej ofa od Denvera.

Link to comment
12 minutes ago, Filozof manijak said:

Ovoga se sećam i ja, kad su Supersoniksi (sa Šon Kempom u prajmu) bili ubedljivo prvi na kraju regularne sezone, i ispadnu u prvoj rundi plej ofa od Denvera.

 

Prajm je bio par godina kasnije kad su igrali protiv Bullsa u finalu. 

Link to comment
15 minutes ago, Amos said:

 

Prajm je bio par godina kasnije kad su igrali protiv Bullsa u finalu. 

 

I solidno ih namučili, msm da je Jordan beležio tipa 25, 26 poena u proseku, Pejtonara ga uštopovao fino iako Jordan to nikad nije hteo da prizna :D

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...