Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

Naravno da je 1 na 1 daj šta daš argument, ali stvarno ne vidim kako bi neko odbranio jokića 1 na 1. Imao bi 96% šuta.

  • +1 2
Link to comment
26 minutes ago, Hele said:

Ali 1 na 1 argument :lolol: Mislim da bi velika vecina NBA igraca ubila Jokica da igraju 1 na 1, ali srecom to nije sport kojim se bave.

Arenas je debil. covek je zavrsio karijeru sutirajuci dobrano ispod 45%, a od playoff uspeha izdvojio bih dobijanje 0 ili 1 serije.  coveku je Westbrook bolji od Jokica ili Luke, sta dalje reci... 

  • +1 1
  • Hvala 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
1 hour ago, banecare1 said:

 

prakticno svi govore da je jokic "unguardable 1 on 1", ja sam makar 20x cuo komentatore na americkoj televiziji tokom prenosa.

To nije isto. To je 1 na 1 u igri 5 na 5.

Link to comment
1 hour ago, kralj said:

Naravno da je 1 na 1 daj šta daš argument, ali stvarno ne vidim kako bi neko odbranio jokića 1 na 1. Imao bi 96% šuta.

Pa primas loptu izvan linije za tri poena, ne u reketu. Napali bi ga prvi prvom driblingu.

 

Arenas je rekao: Let them play 1-on-1.

 

Ja sam to skapirao u smislu da odigraju basket 1 na 1, a ne u okviru kosarke da im se dobacuje lopta da njih dvojica se cuvaju i zavrsavaju svaki napad.

 

Jokic cita igru i radi milion stvari, ali to je kosarka, 1 na 1 je basket.

 

A za basket se generalno bekovi smatraju za najbolje.

 

Jokic tesko da ce odbraniti igraca brzeg od sebe ako igraju 1 na 1 i ako taj igrac primi loptu van linije za tri poena, a tu je prima.

 

Dok ce taj brzi igrac Jokica napasti cim primi loptu. Ako Jokic udje u reket, gotovo je, ali treba doci do reketa.

Link to comment

pricate o stavu zhilberta, coveka koji je nosio utoku ili shotgun, zaboravih, u svlacionicu i drzao u lockeru

 

precenjuje se skill vrhunskog sportiste, jer, hteli to da priznamo ili ne, gotivili neke igrace ili jok, u medijima se pojavljuju uglavnom vispreni specimeni; barkley, shaq, draymond, reddick, to svakako jesu, bez obzira na to sta im je zivotni poziv

 

ovaj arenas je klasicna dalabu sa banjice, kojoj su se zvezde poredjale da iskoristi delimicno svoje god-given talente.

Edited by uini
  • +1 4
Link to comment
10 minutes ago, Hele said:

To nije isto. To je 1 na 1 u igri 5 na 5.

 

nije isto, teze je u igri 5 na 5. 

  • +1 2
Link to comment

Pa naravno da je teze, zato i dobijaju tolike pare radeci to, 1 na 1 vise takmicenje za cirkus.

Link to comment
41 minutes ago, Hele said:

Pa naravno da je teze, zato i dobijaju tolike pare radeci to, 1 na 1 vise takmicenje za cirkus.

 

zbunio si me totalno svojom logikom:D

 

i rest my case 

  • Haha 2
Link to comment
9 hours ago, NevenMan said:

Btw, Nuggetsi bi mogli preuzeti prvo mesto vec sutra s obzirom da Oklahoma igra sa Suns a Minnesota sa Clippersima.

Nista ne znaci to sto te ekipe vode u medjusobnim duelima sa Denevrom:fantom:

Edited by Micko8
Link to comment
1 hour ago, Hele said:

Pa primas loptu izvan linije za tri poena, ne u reketu. Napali bi ga prvi prvom driblingu.

 

Arenas je rekao: Let them play 1-on-1.

 

Ja sam to skapirao u smislu da odigraju basket 1 na 1, a ne u okviru kosarke da im se dobacuje lopta da njih dvojica se cuvaju i zavrsavaju svaki napad.

 

Jokic cita igru i radi milion stvari, ali to je kosarka, 1 na 1 je basket.

 

A za basket se generalno bekovi smatraju za najbolje.

 

Jokic tesko da ce odbraniti igraca brzeg od sebe ako igraju 1 na 1 i ako taj igrac primi loptu van linije za tri poena, a tu je prima.

 

Dok ce taj brzi igrac Jokica napasti cim primi loptu. Ako Jokic udje u reket, gotovo je, ali treba doci do reketa.

Koga boli kurac za 1 na 1 ulicnu igru:fantom:

Link to comment

Arenas je bio glup kao kurac kao igraca a sada je  jos gluplji kao "analiticar".

Edited by Micko8
Link to comment

Ko bi dobio partiju viktorije, Mesi ili Ronaldo. To je nivo diskusije kod Arenasa. Uzivanje je citati reakcije fanova lejkersa na još jednu rutinsku pobedu Denvera.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...