Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

2 minutes ago, kralj said:

Rivs diskretni mvp utakmice.

Jedno od gorih poluvremena Denvera u poslednje vreme. Kilavo i dekoncentrisano. Nije velika razlika, ali nema ovde preokreta. Sav momentum je na LAL.

Bas zbog toga sto je kilavo, mislim da Denver dobija. 

  • +1 2
Link to comment

sudnjenje gore kao Zvezdan Terzic i Zvezda. Nugetsi dva slobodna a mi smo u sredini 3/4

  • +1 1
Link to comment

Kakvu clutch kosarku prikazuje Denver. Iz svih cilindara, svi koji su na terenu. U par minuta oduvase Lebrona i drugare.

  • +1 5
Link to comment

Kada igra sa ovakvom agresijom Jokic je top igrac u ligi ali na zalost ovako igra svaku petu utakmicu ove sezone.

Link to comment

Btw, Nuggetsi bi mogli preuzeti prvo mesto vec sutra s obzirom da Oklahoma igra sa Suns a Minnesota sa Clippersima.

Link to comment
3 hours ago, NevenMan said:

IMG_4886.jpeg

Nolo zaboravio da skine 4d naočari posle bioskopa

  • Haha 1
Link to comment
19 hours ago, napadaj said:

Arinas je jebeni degenerik i rasista, sve što priča je maloumno, gosti su mu kreteni, prosto sve u vezi sa tom emisijom je teško đubre.

 

Klasičan hood rat.

 

 

:lolol:

 

 

  • Haha 2
Link to comment

nisam otvaro tabelu fazon tipa od pocetka sezone, udjem, vidim sota prva, oklahoma druga na zapadu.. lol :fantom:

Link to comment

Ali 1 na 1 argument :lolol: Mislim da bi velika vecina NBA igraca ubila Jokica da igraju 1 na 1, ali srecom to nije sport kojim se bave.

Link to comment
1 minute ago, Hele said:

Ali 1 na 1 argument :lolol: Mislim da bi velika vecina NBA igraca ubila Jokica da igraju 1 na 1, ali srecom to nije sport kojim se bave.

 

prakticno svi govore da je jokic "unguardable 1 on 1", ja sam makar 20x cuo komentatore na americkoj televiziji tokom prenosa.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...