Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

3 hours ago, Eleniko said:

šta ovi ljudi pričaju, EL sjebava NBA

 

 

Muka zato sto ih ostatak sveta skoluje, pogotovo igraci svetlije koze, mislili su da je kosarka njihovo vlasnistvo. Posto su pravila promenjena, valjda bi i za americke super zvezde bilo lakse da igraju ,dominiraju i budu u vrhovima MVP lista:) Neka vrate pravila hrvanja iz devedestih i ranih 2000-ih i onda ce se opet kukati kako je proizvod ruzan :fantom:

Edited by Micko8
Link to comment

Lepa pojačanja za forum,nisam pratio,jel se tamo na onom forumu desilo nešto,pa selidba ovde?

Link to comment

Vasa Micic je mnogo veci promasaj od Teodosica u NBA ligi. Kako nezgrapno i sporo deluje na terenu, ne znam koji je moj otisao u NBA u tridesetoj godini, to je prekasno za pleja i beka ali dobro valjda je se nakupio love.

Edited by Micko8
Link to comment
2 hours ago, Zli Gli said:

 

Pa sve receno u oba klipa je tacno, danas su svi fini i dobri svi sa svima a ni Drejmond na kojeg se svi pozivaju da je neki zajeban lik zapravo nije to nego poremecena pizda i folirant koji samo koristi sto ga premalo kaznjavaju iz nekog razloga, plus sto zna da ga niko nece patosirati jer svi dobri igraci imaju bolesno prejake ugovore a svakako se nece zakaciti npr. s tim Ajzeom Stjuartom jer bi mu lik slomio lobanju.

 

Ne kazem da je to sve planski uradjeno zbog olaksavanja igre Evropljanima ali stoji sve navedeno, i da im je lakse u ovoj ultra mega mekanoj suterskoj ligi, jeste. 

Popisali se po tvojoj Evroligi, nazivaju je mehkom mada nisu odgledali ni minut neke utakmice:fantom: Pa je ti i dalje prati i divi se njoj:)

Edited by Micko8
Link to comment

Ne, gledacu dva plejof tima i 48:26 prvu cetvrtinu, to je uzbudljivije :lolol: Ali bude nekad ok, kad se potrude bar 50% u odbrani

Link to comment
9 hours ago, Eleniko said:

šta ovi ljudi pričaju, EL sjebava NBA

 

 

 

Arenas je ili realan debil ili prosto zauzima medijsku nišu butthurt amerikanaca koji ne mogu da podnesu da su svi top igrači iz Evrope. Verovatno i jedno i drugo. Čuj omekšali su ligu da bi bilo lakše Evropljanina, a Giannis ne zna drugo da igra osim da razgrće ispod koša, Jokić može da ugura i pretrči koga god hoćeš, A Luka je hodajući incident, da može potukao bi se jednom po meču.

 

Dosta je upadljivo koliko se češe kad govori o evropskim igračima već godinama, svrbi ga nešto stalno.

 

Edit: zaboravio sam Embiida, nije evropski igrač u suštini ali je ipak internacionalni igrač i on igra bully ball s kim hoće. Smešne priče.

Edited by Venom
Link to comment

Arenas je bio dijabola teska i kao igrac a i sada. Neverovatno mi je koliko igraca koji su imali milionske ugovore i mogli bi da lade jaja, imaju potrebu da su i dalje u tom javnom prostoru. Ne znam, mozda su bankrot nakon karijere jer geto ekipa/drugari, al' opet...

Edited by 1n54jd3r
  • +1 1
Link to comment

Niko ne gleda LAL vs Den? KCP ne igra, dok je Jamal resio da igra uprkos izvrnutom zglobu od prosle tekme.

Link to comment
14 minutes ago, 1n54jd3r said:

Niko ne gleda LAL vs Den? KCP ne igra, dok je Jamal resio da igra uprkos izvrnutom zglobu od prosle tekme.

 

Raspada se Marej. Bukvalno je sam napravio ovu razliku. Kriminalna odbrana Denvera.

Link to comment

Rivs diskretni mvp utakmice.

Jedno od gorih poluvremena Denvera u poslednje vreme. Kilavo i dekoncentrisano. Nije velika razlika, ali nema ovde preokreta. Sav momentum je na LAL.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...