Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

da sam contender na zapadu, radije bih igrao prvo kolo protiv minesote ili oklahome, nego protiv dubsa, sunsa ili lakersa, tako da mislim da ove sezone visok plasman nije garancija, posto je tesko predvideti kako ce se poredjati ekipe.

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment

kako ide sezona, ako povrede na kraju ne budu krojile plasman, sve osim denver  - boston finala ce biti solidno iznenadjenje

  • +1 2
Link to comment

Vaistinu, Boston je prejak a i Nagetsi nista manje. Imaju 24-15 protiv svih plejof i plejin timova (17-4 protiv nebitnih) i 5-7 protiv prve tri ekipe sa istoka i zapada, 5-5 u diviziji, dakle jedna totalna dominacija sa tendencijom rasta jer je jasno da samo oni ubacuju u trecu a ostali jaki ocekivano posrcu, nisu tempirali formu za posle ol star vikenda kao neki... 

 

Mislim da smo svedoci stvaranja dinastije, ovako jak tim nije postojao u istoriji lige. 

Link to comment
1 hour ago, Zli Gli said:

 

Mislim da smo svedoci stvaranja dinastije, ovako jak tim nije postojao u istoriji lige. 

 

 

zavitlavas, jelda

  • +1 1
Link to comment

Dobar dan svima, bolje vas našao. Nadam se da ne smeta malo veći upis.

 

Nisam nešto impresioniran Oklahomom niti Minesotom, jedino što sam očekivao da će da se izduvaju već do sada. Klipersi mi deluju starački i iako u stanju da melju po nekoliko utakmica, jednostavno ne verujem da mogu da ostanu dovoljno zdravi i normalni do nekog 3. kruga plejofa. FIniks mi deluje kao neki favorit iz senke, ukoliko je to uopšte senka pošto su ipak advertajzovani kao supertim. Nisu supertim, imaju ostarelog i sjajnog KDja, jako dobrog Bukera i bolesnjikavog Bila koji nikada ništa nije pokazao u PO. Imaju solidne igrače, ali ništa više od toga. Ipak, vidim ih malo iznad Klipersa u potencijalnom plejofu. Denver deluje čvrsto, sada i iskusno, zajebano i svakako su favoriti za titulu, ali nekako računam na njihovu kratku klupu i veliko opterećenje kojem će biti izloženi KCP, Jokić, Mari i Gordon. Tu je i zid u koji često udaraju ekipe koje igraju b2b finala, nije lako odbraniti titulu. Videćemo. Mi i Lejksersi smo neugodni, s tim što smo mi izgleda prvi put napravili ozbiljnu rotaciju igrača, prebacili definitivno Kleja na poziciju niskog krila i na poziciju klupe. Uveli u igru Trejsa i dosta rashodovali Lunija. Na kraju, Kuminga i Podz i Moody imaju glavne uloge, mladi su, jaki kao bikovi i počeli su da peglaju jaku odbranu i brz napad, što se fino uklapa sa Stefom. VIdećemo, poprilično sam optimista i uz sve zdrave igrače, Wiggaru koji se vraća na neki pretprošlogodišnji nivo i prisustvo GP2 i CP3 (takozvani kratica brothers) mislim da možemo da se pošibamo sa svima. Strenght in numbers.

 

Boston deluje kao neki Mercedes motor koji može da pređe 2-3 miliona kilometara, ali koliko god gotivio Tejtuma i dobar deo ekipe, imam poneku rezervu. Plašim se da bi ih meni izrazito antipatični Baksi mogli izbaciti na ludilo Dejma i ostalih šutera i pretvaranje Janisa u mladog Minotaura. Svakako bi finale Boston - NY bilo nešto što bih najradije gledao.

 

 

 

 

  • +1 1
Link to comment

Delovao si ozbiljan dok nisi došao do GSW. :D

 

Šalim se, dobrodošao! 

 

edit: Vigins opet pauzira (pretpostavljam opet zbog oca).

 

Uz sav rispekt zbog toga, mislim da će njegovo odsustvo košarkaški prijati timu. 

Edited by kralj
Link to comment
13 minutes ago, Milošica said:

Fina pojačanja na NBA topiku u poslednje vreme :thumbup:

 

Zli je tu odavno..

  • Haha 8
Link to comment
55 minutes ago, freethrow said:

Svakako bi finale Boston - NY bilo nešto što bih najradije gledao.

 

mislis, dubs - knicks, posto ce bostan lubenicas izgubiti 3-4 od knicksa, u seriji kojoj je prethodilo thibsovo providjenije subotom ujutru, gde pusta kraj masivnog & mocnog frizidera na gajbi

 

 

 

, dok sipa "hair of the dog"* dozu selected viskija, sto ce u narednih 30ak mins preci u neki dvocasovni IPA delirijum, u kojem thibs shvata da je to sto je josh hart cepao 47mins pre neki dan, ticket to nba finals ride, samo mora da uradi to celoj knicks 5orki  :i

 

*

hair of the dog
phrase of hair
 
  1. INFORMAL
    an alcoholic drink taken to cure a hangover.
Edited by uini
Link to comment
2 hours ago, kralj said:

Delovao si ozbiljan dok nisi došao do GSW. :D

 

Šalim se, dobrodošao! 

 

edit: Vigins opet pauzira (pretpostavljam opet zbog oca).

 

Uz sav rispekt zbog toga, mislim da će njegovo odsustvo košarkaški prijati timu. 

 

Hvala na dobrodošlici. GSW nema nikakve šanse u PO bez skoro pa savršenog Wigginsa, ali slažem se da je dobro da njegovo odusstvo iskoriste igrači poput Moodyja kako bi se malo doveli u rutinu. Jako duboka ekipa, skoro pa preduboka, ali videćemo.

Link to comment
1 hour ago, Eleniko said:

šta ovi ljudi pričaju, EL sjebava NBA

 

 

 

Pa sve receno u oba klipa je tacno, danas su svi fini i dobri svi sa svima a ni Drejmond na kojeg se svi pozivaju da je neki zajeban lik zapravo nije to nego poremecena pizda i folirant koji samo koristi sto ga premalo kaznjavaju iz nekog razloga, plus sto zna da ga niko nece patosirati jer svi dobri igraci imaju bolesno prejake ugovore a svakako se nece zakaciti npr. s tim Ajzeom Stjuartom jer bi mu lik slomio lobanju.

 

Ne kazem da je to sve planski uradjeno zbog olaksavanja igre Evropljanima ali stoji sve navedeno, i da im je lakse u ovoj ultra mega mekanoj suterskoj ligi, jeste. 

Edited by Zli Gli
Link to comment

Arinas je jebeni degenerik i rasista, sve što priča je maloumno, gosti su mu kreteni, prosto sve u vezi sa tom emisijom je teško đubre.

 

Klasičan hood rat.

Edited by napadaj
  • +1 6
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...