Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

2 hours ago, Zli Gli said:

A kvalitet igraca, osim Batlera (koji se totalno raspadao posle treceg meca sa Seltiksima), Adebajoa donekle i jos par tek solidnih? Kvalitet nista, bitan je samo trener i Heat culture i muda do poda? Eno Partizan ima Obradovica, casove ljubavi, prosle godine i muda do poda, ove nesto manje ali ima i opet djoka, fali kvaliteta. Ono finale Majamija prosle godine je totalna misterija, ili sto bi se reklo kod nas - usralo ih. Zivi bili pa videli, ja prvi volim Dzimija ali su bas tanki, osim njega skup prosecnih igraca a i on ce opet zakucati u plejofu pre ili kasnije, nije Dzordan jbg. 

donekle adebajo je najbolji centar istoka u ovoj konkurenciji

sa daleko najboljim trenerom lige, ludim batlerom i timskom "kulturom" kakvu imaju, malo li je?

 

obradovic i proslogodisnji partizan su upravo potvrda koliko znaci takav trener

na onu suludu tucu su bili daleko od f4, a to je kilometrima dalje nego sto je npr zvezda za ovih 10ak godina prisla vrhu evrolige

Link to comment
2 hours ago, uini said:

nisu klasa celticsa i bucksa ali su ih dobijali i sa slabijim rosterom. tu je valjdy i lowry da izvuce iz glomaznog dupeta nrku vintage playoff tekmu

 

nisu uopste za zezati se


Lowry je nakon trejda za Roziera otkupljen i završio u Fili. Teri bi trebalo da preuzme njegovu ulogu.

 

Bambam je trenutno najbolji američki centar, ako ne računamo Embida. Zajebani su ka kratko ćebe, da sutra krene serija protiv Baksa bili bi za mene favoriti. Ovako, ima još vremena do PO da Rivers popegla neke stvari.

  • +1 2
Link to comment

Denver kod kuće gubi od Kingsa,  koji pri tome igraju bez Foksa.

 

Edit: preokrenuše u drugoj zahvaljujući Gordonu koji je jedini bio agresivan u reketu.

Edited by reg
Link to comment

Okrete ih Gordon za 2 minuta. Nemaju Kingsi mesa da se suprotstave Denveru. Čim ovi uspeju da koliko toliko pariraju u trčanju jednosmerna ulica.

 

I KCP danas razara.

Link to comment

jel gledao iko bullse skorije?

vidim u boxscoreu da igraju i vucevic i drummond po 30+mins, sto znaci da vuc neko vreme cepa pf a otprilike pobedjuju i igraju tesne tekme. zanimljivo

Link to comment

To sa Dramondom u petorci je samo zbog Klivlenda. Ja ih pogledam samo kad mi se gleda protivnička ekipa. Alergičan sam na odsustvo rebuilda u njih.

  • +1 1
Link to comment

Mislio sam da hejlujem Kingse sto su dozvolili seriju ovima 69:22 ili koliko vec, od +15 do -32 za relativno kratko vreme ali ipak su jaci Klipersi sa zadnjom cetvrtinom zbog koje sad ne moze da se zivi od Lebrona tate

  • +1 2
Link to comment
23 minutes ago, kralj said:

To sa Dramondom u petorci je samo zbog Klivlenda. Ja ih pogledam samo kad mi se gleda protivnička ekipa. Alergičan sam na odsustvo rebuilda u njih.

 

yapravo sam primetio protiv pistonsa ali mi nije palo na pamet da su beef stew i duren igrali obojica preko 30mins

tako da, verovatno je prilagođavanje, kao što si i napisao

Link to comment

Koliko su jadni Bulsi kad se na svom terenu prilagodjavaju jednom Ajzei Stjuartu i Dzejlenu Durenu tj. raspalim Pistonsima, pakao

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...