Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

impresivno izgleda aktuelna serija cavsa, kao i do skoro serija obogaljenih knicksa ali videćemo da li su centri cavsa nešto naučili iz prethodne sezone, kada ih je mitch lob sve đuture spakovao i poslao na odmor. teorijski imaju sve osim odbrane perimetra, gde ne može okoro sve da pokrije ali u praksi treba dokazati da možeš da izneseš par serija na četiri dobijene

 

celtics, bucks i heat su tu ipak očigledni favoriti za finale

ne verujem da će se lobinson oporaviti do plejofa a i da se oporavi, pitanje kako će izgledati nakon cele sezone oporavka, tako da kod knicksa očekujem poraz najkasnije u drugom krugu, ukoliko izbegnu gorepomenuti trio, pa i cavse, gde će onim tanušnim njihovim centrima porasti zubi kad nema ko da ih razgrće dole

 

 

  • +1 1
Link to comment

Nece pomoci ni Maks Strus kad je Boston prosto prejak, jedino da Baksima budu svi 100% zdravi u plejofu i da kliknu maksimalno pa da imaju neke minimalne sanse a  Majami i ostali nebitni skroz

 

A Karija jos proganja brutalna odbrana Koldvel Poupa od preksinoc pa je i protiv mocnih Vizardsa briljirao za tri

Link to comment
22 minutes ago, Zli Gli said:

Nece pomoci ni Maks Strus kad je Boston prosto prejak, jedino da Baksima budu svi 100% zdravi u plejofu i da kliknu maksimalno pa da imaju neke minimalne sanse a  Majami i ostali nebitni skroz

 

kao što bucksima trebaju svi zdravi, trebaju i celticsima i generalno svim contenderima;

nuggetsi su ošurili prošlosezonski plejof ali ne bi to išlo baš tako, da nisu bili svi izuzetno zdravi. ne znam da li je još neka ekipa igrala ceo plejof kompletna?

 

a to da je majemi nebitan skroz, pa ono, playoff history u tri od poslednje četiri sezone se ne slaže sa tobom  ( :

pri čemu su često u tim uspesima (dva finala + jedno finale konferencije) bili značajno oslabljeni povredama a favoriti svejedno nisu bili na ulasku u PO

Edited by uini
  • +1 1
Link to comment

Moja greska, pomesao sam ih nesto u glavi sa Finiksom gde imaju raspalog Bila a ni Buker i Durant su dosta svileni, pogotovo Buker. Kako god, Boston jaci za dve klase od svih na istoku a Milvoki mozda ima promil sanse, mada je i to pitanje zbog Riversa luzera

 

Majami je misterija, anomalija, neobjasnjivo nesto ali zaista ove godine nece daleko

Edited by Zli Gli
Link to comment

Boston ima trenera koji se izblamirao u proslom plej of-u, Brown se pokazao kao dosta nestabilan igrac u istom plej of-u. Nisu oni bas toliko sigurni iako u regularnom delu sezone izgledaju kao najbolja ekipa. I dalje imaju krater u reketu koji moze da se eksploatise. Mislim da ih Majami moze opet dobiti u seriji.

Edited by Micko8
  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, uini said:

 

kao što bucksima trebaju svi zdravi, trebaju i celticsima i generalno svim contenderima;

nuggetsi su ošurili prošlosezonski plejof ali ne bi to išlo baš tako, da nisu bili svi izuzetno zdravi. ne znam da li je još neka ekipa igrala ceo plejof kompletna?

 

a to da je majemi nebitan skroz, pa ono, playoff history u tri od poslednje četiri sezone se ne slaže sa tobom  ( :

pri čemu su često u tim uspesima (dva finala + jedno finale konferencije) bili značajno oslabljeni povredama a favoriti svejedno nisu bili na ulasku u PO

Da je ekipa Denvera bila zdrava tamo od one Covid sezone, mozda bi do sada imali jos dve osvojene titule:fantom:

Edited by Micko8
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
1 hour ago, Zli Gli said:

Moja greska, pomesao sam ih nesto u glavi sa Finiksom gde imaju raspalog Bila a ni Buker i Durant su dosta svileni, pogotovo Buker. Kako god, Boston jaci za dve klase od svih na istoku a Milvoki mozda ima promil sanse, mada je i to pitanje zbog Riversa luzera

 

Majami je misterija, anomalija, neobjasnjivo nesto ali zaista ove godine nece daleko

prosle godine sa copavim batlerom i bez hiroa finale. neb' i' ja otpisiv'o

  • +1 3
Link to comment
2 hours ago, Zli Gli said:

Majami je misterija, anomalija, neobjasnjivo nesto ali zaista ove godine nece daleko

 

kakva misterija, najbolji trener u ligi, culture i muda do poda, sve stvari koje su u plejofu jako bitne

  • +1 3
Link to comment

A kvalitet igraca, osim Batlera (koji se totalno raspadao posle treceg meca sa Seltiksima), Adebajoa donekle i jos par tek solidnih? Kvalitet nista, bitan je samo trener i Heat culture i muda do poda? Eno Partizan ima Obradovica, casove ljubavi, prosle godine i muda do poda, ove nesto manje ali ima i opet djoka, fali kvaliteta. Ono finale Majamija prosle godine je totalna misterija, ili sto bi se reklo kod nas - usralo ih. Zivi bili pa videli, ja prvi volim Dzimija ali su bas tanki, osim njega skup prosecnih igraca a i on ce opet zakucati u plejofu pre ili kasnije, nije Dzordan jbg. 

Link to comment

^imaju herroa a sada i roziera, koji mogu da iskreiraju za sebe kada se stegne odbrana u plejofu

 

ne znam kako ce ovaj ludi ruki jaime jaquez da se snadje ali nije klinja a ima i old man's game. plus robinson i love za prangijato epizode, caleb martin i highsmit za hustle, jovic sitno..meni licno je misterija zasto orlando robinson ne dobija u kontinuitetu 15-20mins u regulare sezoni, bas mi se svidza, mislim da ce biti dobar savremeni centar.

 

nisu klasa celticsa i bucksa ali su ih dobijali i sa slabijim rosterom. tu je valjdy i lowry da izvuce iz glomaznog dupeta nrku vintage playoff tekmu

 

nisu uopste za zezati se.

 

 

 

Link to comment
On 26.2.2024. at 16:37, goofs said:

Klipersi su u procesu sveopšteg rebrandinga i selidbe u novu Arenu

 

r1295056_1631x380cc.png&w=1140&cquality=

 

r1295061_1641x869cc.png&w=1140&cquality=

 

r1295078_677x980cc.png&w=1140&cquality=4

 

r1295063_691x1011cc.png&w=1140&cquality=

 

 

 

neko je pisao da su propustili istorijsku šansu za totalni rebranding koji bi uključio i promenu imena u 

 

CALIFORNIA CLIPPERS

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...