Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

Ne bih rekao da je do Grina. Ovo sa Milojem ih je skupilo, ali očajni su sve u svemu cele sezone.

Baš me iznenadilo da je Ker produžio.

  • +1 1
Link to comment

Nije sporan Ker kao Ker, nego okreću novi list, a on je tu sto godina i očigledno su silni odnosi tu narušeni. Mislio sam da će u najmanju ruku da pregovaraju u offseason

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, NevenMan said:

Da video sam. Bas kao i prva tri puta ove sezone. Na svakom mecu je u debelom postotku ispod njegovog normalnog. 
verovacemo Zlom da je razlog los dan 🤣🤷🏻‍♂️🤦🏻

 

Plasi se i njegove senke pa masi i kad je sam kao duh, zvuci sasvim logicno. KCP defanzivni igrac godine.

 

 

2 hours ago, kralj said:

Stef nije isti igrač kao pre par godina. Juče jeste odigrao slabije i za svoje oronule standarde, ali svejedno. Šteta što Zli ne ume da uživa u Jokićevoj košarci. Doduše, ja košarku ne bih ni gledao da mi nije tih receptora, pa mi nije baš najjasnija njegova misija.

 

Nije nikakva misija nego je Jokic Tajson Fjuri NBA lige, dominiraju kad je NBA/boks u teskoj kategoriji propo. Otprilike su dobri za vas 10% strucnjaka a bar 50% nas ostalih fanova amatera to sve prilicno smara. Plus stvarno ne mogu da se radujem njegovim uspesima u NBA dok ne donese nesto bitno Srbiji kao nosilac igre i najbolji igrac sveta a sto je najgore od svega, skoro svi ostali u Nagetsima su mi gotivni likovi :sad:

Link to comment
1 hour ago, Zli Gli said:

 

Plasi se i njegove senke pa masi i kad je sam kao duh, zvuci sasvim logicno. KCP defanzivni igrac godine.

 

Mozda njje defanzivni igrac godine ali Steph ima -59 u cetiri meca protiv njega i suta ispod 30 odsto.

svi kosarkaski stricnjaci se slazu da je jedna od najboljih defanzivaca na igrace bez lopte, otuda i Stephovi promasaji koji se naradi da primi loptu

 

ali sta oni znaju Zli iz Male Mostanice je jedini autoritet 🤦🏻

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
27 minutes ago, spaceploitator said:

bezveze, prekomplikovan logo, i dalje su beta

 

Pritom najdosadnije moguće boje dresova. A vidi logo koncepte što sam izguglao za 7 sekundi:

 

86df10367f89f7a019ab1310124637ca.jpg

 

rbo3era45ir61.jpg?width=562&format=pjpg&

  • +1 1
Link to comment

Meni je promena ok, doduše i ovaj sadašnji logo mi je bio ok, oni city dresovi su im ponajbolji u ligi.

 

Oni su decenijama imali najgori logo i najgoru šemu boja u ligi, bez dileme (kad sam bio klinac i kad smo skupljali sličice pizdeli bi kad god izvučemo jbne Kliperse), pa u tom kontekstu kakvu god promenu da uvedeš - dobra je.

Link to comment

A priča je kako je Balmer hteo da promeni i ime i identitet ali sva istraživanja tokom godina pokazala da navijači ne žele da menjaju ime, pa mu je ostalo da proba da se igra sa logom i dresovima. Ova pisana slova su bukvalno povratak na staro, na eru u kojoj su bili zakucani za dno i predmet sprdnje cele lige, jedino su plavu zamenili za teget i to je to. Grb no comment - totalno promašena tema. Jebeno je u gradu Lakersa bilo šta pokušavati, ali kad već jesu onda su morali da idu na potpuni rebrending sa sve promenom imena, možda tu neku geto priču da izguraju, da izgube neke fanove ali da privuku nove. Sve u svemu po meni razočaravajući epilog.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...