Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

5 minutes ago, Have_Fun said:

Je l' moguce ovo?!

 

Sudije bas imaju neki gust ove sezone da dele tehnicke za najnakaradnije stvari.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Fins fleet said:

Sudije bas imaju neki gust ove sezone da dele tehnicke za najnakaradnije stvari.


Prosto neverovatno
Zanima me da li ce NBA uraditi nesto povodom toga
Igrace kaznjavaju za sve i svasta, pitam se da li je doslo vreme da se i sudije malo sankcionisu za ovakve gluposti

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, Venom said:

 

I prošle godine su imali očajnu klupu, makar u regularnoj sezoni i svi su kukali. Ključne utakmice u PO su igrali sa po 7 igrača, od toga Jeff Green 15 minuta i par bljesaka mladog Christiana. Ne verujem da će mnogo da menjaju, niti mislim da imaju razloga.

 

Zapravo sa osam igrača - petorka, Brus Braun, mali Braun i Džef Grin.

  • +1 3
Link to comment
Just now, Have_Fun said:


Prosto neverovatno
Zanima me da li ce NBA uraditi nesto povodom toga
Igrace kaznjavaju za sve i svasta, pitam se da li je doslo vreme da se i sudije malo sankcionisu za ovakve gluposti

Pa onaj lik nije sudio 2-3 nedelje nakon sto je iskljucio Jokica za "call the fucking foul". Tako da nije da se ligi svidja ovo. Imam ljutu teoriju da su im generalno dali odresene ruke, ali da neki to sada primenjuju na kreativan nacin.

  • +1 2
Link to comment
6 minutes ago, napadaj said:

 

Zapravo sa osam igrača - petorka, Brus Braun, mali Braun i Džef Grin.

 

Igrali su i Green i Braun, ali ne standardno. Evo Game 4 protiv Lakersa.

 

image.thumb.png.55bd032a36ba7383a24cdb3024bb490f.png

Link to comment
44 minutes ago, Have_Fun said:

Je l' moguce ovo?!
 

 

Me too pokret je jos uvek u punoj snazi u ameriki:fantom:

Edited by Micko8
  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Fins fleet said:

Pa onaj lik nije sudio 2-3 nedelje nakon sto je iskljucio Jokica za "call the fucking foul".

 

Jeste, i onda mu je prva utakmica nakon toga bila DEN-MIL prekjuče :laugh:

  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, zorglub said:

 

Jeste, i onda mu je prva utakmica nakon toga bila DEN-MIL prekjuče :laugh:

i bio miran ko bubica

 

liga resava sudije van ociju javnosti. imas onu pricu Tima Donaghy-ja oko kockanja, pa je pricao kako je dosao u to... i kad su ih upozorili iz lige da se obrati paznja na korake, i on ih uredno sudi Jordanu na tekmi. kad su se vrnuli u hotel pita ga vodeci sudija "sta radis covece". "kako mislis sta radim, pa jesu nam rekli da obratimo paznju na korake i da ih sviramo?" "jesu, ali to ne sviras njemu"

 

tako i sada. mozes ti da si u pravu do prekosutra, ali Jokic ako ti opsuje majku, ti se nasmesis i zahvalis mu se. ako nekog hoces da izbacis, onda cekas da ti razni Watsoni ili Jacksoni opste s porodicom

 

EDIP: tako ce i ovo da bude. jebe im se za tehnicku Strussu. bice samo podsetnik da se ne preteruje bas. da su istu tu tehnicku sudili LeBronu, onda bi dobili ukor pred disciplinskom komisijom, zabranu sudjenja narednih 17 tekmi i upozorenje pred javno spaljivanje

Edited by freakns
Link to comment

Definitivno OUT Jokic protiv OKC. Ali nikad se ne zna, mozda Jamal izludi i da 50. Verovatno ne, udavice ga dugajlije.

  • +1 1
Link to comment

Stavljaju mu ga citavu sezonu kada je na klupi. Ne propusta se utakmica koja odlucuje taj brejk sa konkurentom za prvo mesto u konferenciji. Ali odrala bi ih Oklahoma i sa njim na terenu, provalili su ih na prosloj utakmici u Denveru  na kojoj  su dominirali od pocetka do kraja:)

Edited by Micko8
Link to comment

Ne odmara on nikad kada je nesto bezazleno. Verovatno bi rizikovao duze odsustvo ukoliko bi mu se pogorsalo stanje. Videsmo sta bi sa Embiidom kad se forsira iracionalno. Opet steta, uz pobedu nad OKC i poraz Minesote od Dalasa, skocili bi na 1st seed na zapadu.

 

edit: naleteh na pogadatak da je u poslednjih 5 godina Jokic prvi po broju odigranih NBA utakmica

Edited by 1n54jd3r
  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...