Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

Jokic opet odigrao kao drogiran ali ga biju nekaznjeno za desetku, on moze da dobije faul samo ako ga ubija ali bukvalno samo tako.

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, Milošica said:

Trpaj Spoa kad ne daje minute Joviću, samo trpaj Spoa.

Nesto je i na Jovicu, trebao je bolje da iskoristi one minute kada je startovao na 5,6 utakmica.

Link to comment

Osim Dzamala koji je nosio ekipu u napadu, dve odbrane su odlucile cini mi se. Pwat udvajanje na Dame-u presecen pas koji je gurnup napred ka MPJ-u koji poentira u kontri. I AG u clutch zalepio bananu isto Dame-u prakticno sa ledja.

  • +1 1
Link to comment

ne dve odbrane, celu tekmu Nuggetsi su sabili u odbrani. 

 

drzali su Boston na 100 poena, Milwaukee na 107. to su prva dva napada lige. uz to su najbolji clutch D lige. a overall su 12. odbrana lige. bukvalno gledamo preliskanu proslu sezonu. kada hoce, mogu da zategnu koliko hoce. 

 

ako odigraju dobrih narednih mesec ipo dana i pobegnu petom na nekih 8-9 pobeda, ocekujem jos jednu tesku kurcobolju poslednjih mesec dana.

  • +1 4
Link to comment

Kao objektivni nenavijač Nagica, mislim da će nagaziti da uzmu prvo mesto zapada, prednost domaćeg terena na onoj planini je velika stvar.

  • +1 2
Link to comment

Ne znam sta vi gledate ali Denver je skroz neubedljiva ekipa nema sanse da budu prvi na Zapadu na kraju sezone, verovatno ce zavrsiti na cetvrtom mestu.

Link to comment
10 minutes ago, Micko8 said:

Ne znam sta vi gledate ali Denver je skroz neubedljiva ekipa nema sanse da budu prvi na Zapadu na kraju sezone, verovatno ce zavrsiti na cetvrtom mestu.

opet ovaj comedian :covid19:

 

svako danas komentarise kosarku lmao. 

Link to comment
1 hour ago, goofs said:

Kao objektivni nenavijač Nagica, mislim da će nagaziti da uzmu prvo mesto zapada, prednost domaćeg terena na onoj planini je velika stvar.

+1...velika je prednost da imas prednost domaceg terena do velikog finala. Pogotovo kada se uzme u obzir koliko jakih ekipa ima na zapadu i bice ih od prve runde. Nije samo bitno dokle se stigne u PO, nego i u koliko se utakmica okoncaju sve serije. Bez prednosti domaceg terena, lako moze da se desi da se ide do 7 utakmica u prvoj rundi, polufinalu konferencije itd. A svezina tima je jako bitna stavka u pohodu na titulu.

  • +1 2
Link to comment
3 hours ago, Micko8 said:

Ne znam sta vi gledate ali Denver je skroz neubedljiva ekipa nema sanse da budu prvi na Zapadu na kraju sezone, verovatno ce zavrsiti na cetvrtom mestu.

 

Imaju najlaksi raspored od svih konkurenata za prvo mesto.

Link to comment

Sa zapada jacina rasporeda od ekipa koje su bitne od najtezeg do najlakseg ostatak sezone:

 

Phoenix

Kings

Lakers

Mavericks

Timberwolves

Clippers

Thunders

Nuggets

Pelicans

Warriors

Link to comment

У финишу сезоне (последњих 25 дана) Денвер игра  3 пута са Минесотом.

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, NevenMan said:

Sa zapada jacina rasporeda od ekipa koje su bitne od najtezeg do najlakseg ostatak sezone:

 

Phoenix

Kings

Lakers

Mavericks

Timberwolves

Clippers

Thunders

Nuggets

Pelicans

Warriors

 

Što ne stavi Jutu i Hjuston? Posebno što Juta ima među najlakšim rasporedima u ligi (ako se dobro sećam kad sam gledao pre 10-ak dana,  tada su imali drugi najlakši).

 

Sad proverih, my bed. Najteži, ne najlakši. :isuse:

 

 

Edited by kralj
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...