Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

Protiv onog sirotog Gafford-a svi malo vestiji centri imaju velike brojke. Neverovatno da im je on jos uvek startni centar tamo.

Edited by Micko8
Link to comment

Zar nije taj lik prvi u TS% ili kako vec? Ona neka ultra mega bitna statistika za ove najvece zvezde kad ih dizu u nebesa, znam da sam video da su Jokic, Embid i Janis na 65% i mislio sam da u najbolji a ono ima 10 likova ispred njih, ovaj Gaford ima preko 70%.

  • Tužno 1
Link to comment
23 minutes ago, Zli Gli said:

Zar nije taj lik prvi u TS% ili kako vec? Ona neka ultra mega bitna statistika za ove najvece zvezde kad ih dizu u nebesa, znam da sam video da su Jokic, Embid i Janis na 65% i mislio sam da u najbolji a ono ima 10 likova ispred njih, ovaj Gaford ima preko 70%.

 

Piše na NBA.com da prosečno igra 26.2 minuta i uzima 6.3 šuteva po utakmici.

 

Meni je Vašington manje iritantan od Portlanda. Kad gledam Portland imam utisak da bi ti igrači mogli bolje, dok mi Vašington deluje kao naopako sastavljena grupa preplaćenih igrača kojima nema pomoći. 

Link to comment
4 hours ago, reg said:

 

Piše na NBA.com da prosečno igra 26.2 minuta i uzima 6.3 šuteva po utakmici.

 

Pa to i kazem, da igra 36 minuta i uzima npr 20+ suteva imao bi prosek 35+ ppg ili koliko vec, logicno. Matematika je jasna, crva nije ni bilo. 

 

Isto tako znamo da je Vembi buduci GOAT, zahvaljujuci naprednoj statistici

 

 

Screenshot_2024-01-15-18-39-01-645_com.facebook.katana-edit.jpg

Edited by Zli Gli
  • Haha 1
Link to comment

Statistički goat bez dileme.

Ne može Gli to baš tako digitronom. Bio bi umorniji, uzimao teže šuteve, etc.

 

Večeras zezanje, prvo Embid 42 na HT, sad pred kraj poluveremena KAT 43. 

Link to comment

Evo Embiid ubacio 59 poena za tri cetvrtine sutirao 35 puta i izveo 18 slobodnih bacanja, Towns u prvom poluvremenu 41 poena. A ta dva igraca su tregadija u plej of-u . Jeste NBA daleko najjaca liga na svetu ali u regularnom delu je poprilican cirkus, 20% utakmica je play off intenziteta a  sve ostalo su utakmice revijalnog karaktera.

Edited by Micko8
Link to comment
16 minutes ago, Zli Gli said:

 

Pa to i kazem, da igra 36 minuta i uzima npr 20+ suteva imao bi prosek 35+ ppg ili koliko vec, logicno. Matematika je jasna, crva nije ni bilo. 

 

Isto tako znamo da je Vembi buduci GOAT, zahvaljujuci naprednoj statistici

 

 

Screenshot_2024-01-15-18-39-01-645_com.facebook.katana-edit.jpg

 

Ovde samo fali rezultat tih utakmica i kvalitet timova u kojima su igrali.

Link to comment
4 hours ago, Zli Gli said:

Zar nije taj lik prvi u TS% ili kako vec? Ona neka ultra mega bitna statistika za ove najvece zvezde kad ih dizu u nebesa, znam da sam video da su Jokic, Embid i Janis na 65% i mislio sam da u najbolji a ono ima 10 likova ispred njih, ovaj Gaford ima preko 70%.

Kao sto sam rekao, svaki vestiji centar ga napuni od sale. Jebes TS kada ti se poeni sastoje samo iz zakucavanja plus je skracen za poziciju na kojoj igra, ne  moze nikoga da brani jedan na jedan.

Edited by Micko8
Link to comment
13 minutes ago, kralj said:

I izgubi sota od šarlote jerbo su budžili da KAT da 200 poena.

Sto ide u korist kilavom Denveru i Oklahomi.

Link to comment
1 hour ago, kralj said:

I izgubi sota od šarlote jerbo su budžili da KAT da 200 poena.

Stvarno mi nije jasno kako izgube u tekmi u kojoj da 62 poena od toga 10 od 15 sut za 3pt. Od raspalog Sarlota jbt. Kako?!?

Edited by 1n54jd3r
Link to comment

Ono na kraju je bio čist faul nad KAT

 

U nekim drugim vestima, KD cold as ice podario Bullsima L.

Za običnog smrtnika to je bio težak šut, a za njega ništa specijalno :fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...