Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

bas odgledao phila vs nuggets.

mogao i denver da dobije ovo, dobili ovi, jebiga.

embid se nadavao koseva, sto bi rekli ovde mnogi, u revijalnim utakmicama u toku regularne sezone. nevidjen igrac ali to je to.

denver je ipak pokazao da je ozbiljna plej of ekipa dok ce ove da izbaci boston, milvoki ili majami.

i dalje mislim da bi ih denver u plej ofu relativno lako prosao, nekih 4:2.

 

  • +1 1
Link to comment

U cemu je nevedjen??? Ovako ce to da izgleda u plej of-u. Najveca prevara u ligi :fantom:

 

 

 

 

Edited by Micko8
Link to comment
8 minutes ago, kralj said:

Ne deluje mi ovo dobro.

 

+1 ne bi odlagali da nije u ozbiljnoj zivotnoj opasnosti.

 

 

  • +1 1
Link to comment

 

Јебем ти живот буквално сам јуче одгледао део овог интервјуа

 

Држи се Милоје легендо

  • +1 2
Link to comment

Koliko ga nisam voleo dok je igrao za Partizan jer je bio jak ko konj i borben do bola, toliko mi je posle postao gotivan lik kad sam ga slusao vise puta u nekim emisijama. Valjda ce biti sve ok, ljudina je to.

 

Sto se tice Jokica sinoc, da remiziramo - da je hteo, mogao je dati izmedju 63 i 127 poena ali mu se nije cimalo pa je Embid ipak bio bolji. Inace, Denver jaci za klasu, ovi su kao treci na istoku ali bas daleko iza Bostona i Milvokija, tamo bas cudo treba da se desi da to ne bude finale a cudo je ispucano prosle godine u vidu raspalog Majamija. Dakle, finale istoka vec znamo a ovamo ce biti svasta, kad nema Moranta vise navijam za nesretne mucene Kliperse. 

Link to comment

 

9 minutes ago, Zli Gli said:

Koliko ga nisam voleo dok je igrao za Partizan jer je bio jak ko konj i borben do bola, toliko mi je posle postao gotivan lik kad sam ga slusao vise puta u nekim emisijama. Valjda ce biti sve ok, ljudina je to.

 

Sto se tice Jokica sinoc, da remiziramo - da je hteo, mogao je dati izmedju 63 i 127 poena ali mu se nije cimalo pa je Embid ipak bio bolji. Inace, Denver jaci za klasu, ovi su kao treci na istoku ali bas daleko iza Bostona i Milvokija, tamo bas cudo treba da se desi da to ne bude finale a cudo je ispucano prosle godine u vidu raspalog Majamija. Dakle, finale istoka vec znamo a ovamo ce biti svasta, kad nema Moranta vise navijam za nesretne mucene Kliperse. 

"Raspali" Majami ce i ove sezone najmanje do finala Istoka, ja ih opet vidim u finalu:) Imaju boljeg centra u plej of-u od Filadelfije:fantom:

Edited by Micko8
Link to comment
1 minute ago, James Marshall said:

Javlja mi drugar da je izgleda Miloje preminuo. Nemam riječi.

 

I meni javili. 

 

 

Link to comment

Nadam se da ti je drug preneo pogresnu informaciju:sad: Ja sam ga video kao sledeceg selektora kosarkaske reprezentacije.

Edited by Micko8
Link to comment

Baš mi je žao ako je tačno. Otkako je postao trener jako sam voleo da ga slušam, imao je neke zdrave rezone, neopterećene klupskoj pripadnošću.

Nadam se da nije istina.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...