Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

40 minutes ago, kralj said:

 

Until you knock him down. :fantom:

 

Infantilno derište. Ne može da se suzdrži ni kad prevali preko usta pohvalu za nekog drugog, da opet ne stavi sebe u prvi plan.

 

Imao sam tako jednog saigrača. Dolazi novi trener, upoznajemo se svi. Došao red na mene, pružam ruku, kaže taj saigrač treneru da sam dao na jednoj utakmici 9 golova. Ja ga gledam, šta mu sad to priča, 5 sekundi nije prošlo čuješ: "A ja 11"

A ni ti nisi mogao da se suzdrzis da nam ne ispricas da si dao 9 golova :covid19:

  • Haha 2
Link to comment
1 hour ago, kralj said:

Debeli bi u plejofu ovo rešio - čuj ne može bolje. Da mu nije ofanzivnih skokova i pratećih tip inova, imao bi usage manji od Votsona.

 

Samo, šteta što neće igrati plejof.

 

Come again?

Link to comment
15 minutes ago, Hele said:

A ni ti nisi mogao da se suzdrzis da nam ne ispricas da si dao 9 golova :covid19:

 

Nije fudbal, ne brini. 

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

vidim da je stiglo i do medija da je miloje imao srcani udar. nije bilo bezazleno.

nadam se da ce se izvuci, ljudina i po je to 

 

 

Dejan Milojevic je u pitanju

Edited by banecare1
  • Tužno 5
Link to comment
5 minutes ago, banecare1 said:

vidim da je stiglo i do medija da je miloje imao srcani udar. nije bilo bezazleno.

nadam se da ce se izvuci, ljudina i po je to 

 

 

Dejan Milojevic je u pitanju

 

O jebem ti sve, prekjuče sam ga slušao kod Ace Informacije. 

 

 

Link to comment

miloje je veliki car i borac, pobedice on i ovu bitku.

 

jebem ti profi sport, svaki drugi je posle karijere (polu)invalid. :(

  • +1 5
Link to comment
8 hours ago, freakns said:

kaki Maxey, kaki Tobias... naguzio ih Embiid, sve redaljku napravio na njima. 40 poena, nije 2 puta sutnuo iz reketa, a ovi bilmezi stavili AG na njega dok Embiid sutira preko njega... a tekmu je resila serija u cetvrtoj kad su se starteri vratili, Embiid im ubacio sve, Murray pogubio par lopti, i to je to.

 

i da, Debelog nije bas boleo kurac, odigrao je on ovo koliko moze. dzabe mu samo kada je Embiid bio bolji ovaj put. 

Igrac koji ne uradi 6 minuta u cetvrtini nista osim sto trckara gore dole i gleda saigrace kako divljaju iz poseda u posed je definicija kurcobolje. Ceo mec ima dva metra niza igraca na sebi a on gleda da se resi lopte sto pre . Ono sto je Embiid ucinio Gordonu je mogao i on svojim cuvarima. Neko ce reci ali Jokic je sutirao 20 puta na mecu, da ali tu je bilo dosta pokusaja iz ofanzivnog skoka, promasaji pa popravljanje i u glavnom pred kraj utakmice kada je ona skoro bila resena. Igrao je  na mahove, zelja nije bila prisutna, to je bilo ocigledno.

Edited by Micko8
Link to comment
7 hours ago, kralj said:

Dobro igra Fila, dobar protok, dobro raspoređene uloge. Kad je Batum otvorio sa one dve trojke, postavio je scenario do kraja utakmice.

 

Našima se bar malo vozdigao Braun. Pakao od sezone do sada. 

 

Debeli bi u plejofu ovo rešio - čuj ne može bolje. Da mu nije ofanzivnih skokova i pratećih tip inova, imao bi usage manji od Votsona.

 

Samo, šteta što neće igrati plejof.

Upravo tako. Glumio je najbolju verziju Drummonda sinoc, to mu je bila uloga.

Link to comment
7 hours ago, booyaka said:

Samo da podsetim da je 0:1 u sezoni za Sixerse, i da se igra još jedna utakmica u Denveru i po svoj prilici će biti egal na kraju regularnog dela.

Tako da nema reči o nekakvoj dominaciji.

Da li Embiid je nece odigrati:fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...