Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

Fila ih uvek dobije jer je Embid paljevina a Jokaru bole kurac.

 

On misli da je cool što neće da bude uvučen u taj bif, pa ne da se ne trudi da izađe na megdan već se manje trudi nego inače, da ne bude slučajno da se primio malo da pokaže da je bolji od nekoga. Ili barem tog nekoga da spreči da se izdrkava po njemu. 

 

Meni je to pederski mentalitet, al dobro. Samo je bedno da gledmao kako ga ovaj razvaljuje svaki put sa 40. 

 

A ovaj Embid, taj lik je pizda kakve nema. Digao je ruke posle nesviranog faula ispod koša Denvera i spustio ih ispod svog. Trčao je tako po terenu 10 sekundi raširenih ruku, lik koji šutira 20 penala svaku utakmicu. Slepac i jadnik. NIkad ali nikad neće ništa osvojiti.

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

Pa nije uvek sa 40+ poena u poslednje dve utakmice. Embiid ce opet preskociti Denver, dobice MVP nagradu i ispasce u drugoj rundi plej of-a. Mada ni Denver nece dalje od toga ove sezone,  fuserska ekipa.

Edited by Micko8
Link to comment

Embiid 15 slobodnih bacanja, Jokic 4. Pa neka stoji, zeva i gleda indijance kako divljaju:fantom: Nikada nece dobiti neko postovanje kod sudija sa ovakvim stavom gde veci deo utakmice provede kao posmatrac. Ono kada imas Batuma i Harris-a veci deo utakmice na sebi a gledas samo kako da se otarasis lopte:)

Edited by Micko8
Link to comment
1 minute ago, 1n54jd3r said:

Nije ovo dobio Embid, nego Tobajas koji ih je odrzao sam u zivotu kada je Embid bio na klupi.

 

nije, cujes embida da su dobili zbog vere suigraca u njega :D

 

istina, u posle rece da je jokic najbolji igrac lige

  • +1 1
Link to comment

Ova utakmica je bila skoro preslikana iz prosle sezone, gde ih je Jokic opet kostao poraza svojim tupavim stavom:rolleyes: Nije da on ne moze protiv Embiid-a ofanzivno ali jednostavno ne igra agresivno,da li se ukaki ili ga samo boli kita,  barem ne u Filadelfiji na gostovanju, posto u Denveru ne igraju jedan protiv drugoga iz poznatog razloga . Verujem da bi u nekom play off sudaru bio agresivniji, na zalost too se nikada nece dogoditi.

Edited by Micko8
Link to comment

Moraću da se složim, Debeli kao da namerno gubi ove statement utakmice.

Danas je i Marej plejof verziju napustio na poluvremenu, a MPJ se ugasio kao novogodišnja prskalica.

  • +1 1
Link to comment

Ma ima fetish, voli da ga taslaci Embiid:) Debeli je prve poene u drugom poluvremenu postigao u sestom minutu utakmice i to iz ofanzivnog skoka a celo vreme mismatch na njemu Batum ili Harris. Jebes takvu superzvezdu koja ima prazne hodove od 5+ minuta na skoro svakoj utakmici u regularnom delu sezone. A na klupi panj od trenera samo gleda i boli ga patka za sve.

Link to comment

kaki Maxey, kaki Tobias... naguzio ih Embiid, sve redaljku napravio na njima. 40 poena, nije 2 puta sutnuo iz reketa, a ovi bilmezi stavili AG na njega dok Embiid sutira preko njega... a tekmu je resila serija u cetvrtoj kad su se starteri vratili, Embiid im ubacio sve, Murray pogubio par lopti, i to je to.

 

i da, Debelog nije bas boleo kurac, odigrao je on ovo koliko moze. dzabe mu samo kada je Embiid bio bolji ovaj put. 

  • +1 4
Link to comment
3 hours ago, Mil@n said:

Fila ih uvek dobije jer je Embid paljevina a Jokaru bole kurac.

 

Uvek? Dobili su ih prošle godine nakon što je Denver napravio na poluvremenu +15 i opustio se, pre toga su 2022 izgubili kada je Bouns eksplodirao sa trojkama.

 

Da je Marej bolje šutirao verovatno bi dobili ovo.

Link to comment

Samo da podsetim da je 0:1 u sezoni za Sixerse, i da se igra još jedna utakmica u Denveru i po svoj prilici će biti egal na kraju regularnog dela.

Tako da nema reči o nekakvoj dominaciji.

Edited by booyaka
Link to comment

Dobro igra Fila, dobar protok, dobro raspoređene uloge. Kad je Batum otvorio sa one dve trojke, postavio je scenario do kraja utakmice.

 

Našima se bar malo vozdigao Braun. Pakao od sezone do sada. 

 

Debeli bi u plejofu ovo rešio - čuj ne može bolje. Da mu nije ofanzivnih skokova i pratećih tip inova, imao bi usage manji od Votsona.

 

Samo, šteta što neće igrati plejof.

Link to comment
5 hours ago, banecare1 said:

 

nije, cujes embida da su dobili zbog vere suigraca u njega :D

 

istina, u posle rece da je jokic najbolji igrac lige

 

Until you knock him down. :fantom:

 

Infantilno derište. Ne može da se suzdrži ni kad prevali preko usta pohvalu za nekog drugog, da opet ne stavi sebe u prvi plan.

 

Imao sam tako jednog saigrača. Dolazi novi trener, upoznajemo se svi. Došao red na mene, pružam ruku, kaže taj saigrač treneru da sam dao na jednoj utakmici 9 golova. Ja ga gledam, šta mu sad to priča, 5 sekundi nije prošlo čuješ: "A ja 11"

Edited by kralj
Link to comment
2 hours ago, freakns said:

 

i da, Debelog nije bas boleo kurac, odigrao je on ovo koliko moze. dzabe mu samo kada je Embiid bio bolji ovaj put

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...