Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

kao sto on ume.

no cini mi se da je boston ozbiljniji tim tj da prgla bolju odbranu.

mnogo milvomi prima koseva. desilo se cak da kad igra grk sakramento stize razliku.

sabonis igra strasno. nema ocev talenat ali grize, skace, baca se po parketu.. strasan je

  • +1 1
Link to comment

Pored slabije odbrane Milvokija, od utakmica koje sam gledao, atmosfera i intenzitet igre ne mogu da se porede sa regularnom sezonom prošle godine. Dejm je već sada rupa, a ko zna na šta će ličiti u plejofu.

 

Poslednji napad me je podsetio na onaj podkast Drejmonda Grina gde objašanjava zašto su (između ostalog) Nagetsi u finalu: Jokić očekuje loptu od Džamala u poslednjim sekundama četvrtine, ovaj u svom stilu ispaljuje sa šakom u faci i maši, Jokič je u fazonu "uh, zamalo" i mirno odlazi na odmor.

 

Ovde Dejm ispaljuje trojku za pobedu u produžetku, Lopez koij je očekivao dodavanje razočaran ne odlazi da se raduje sa saigračima (na 0:09), eto ga posle 20 sekundi u kadru kako priča nešto na uvo Dejmu...nakon pobede u poslednjoj sekundi.

Link to comment

Sad mi iskocio klip, mislim da nije kaceno.

 

 

Sir Charles 100% podrzao Darka.

 

I rekao da mu se obrati i da ce sa velikim zadovoljstvom platiti kaznu u znak podrske.

 

  • +1 2
  • Wub 1
Link to comment

taman sam ranije hteo reci da je atlanta konacno nasla protivnika po meri da lagano pobede kad ono opet su napravili cirkus

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...