Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

Majami se provukao protiv Orlanda kod kuće, bez Batlera i Hiroa. Adebajo dao koš za pobedu, i to nakon što je promašio bacanje, zicer sa metar i po od koša i skoro izgubio loptu na 20 i nešto sekundi do kraja.

 

Denver je konačno ozbiljno ušao u meč, skoro da igraju u plejof modu.

Link to comment

Pejton napreduje, pitanje koliko će biti u stanju da se vremenom racionalizuje. Urođena sirovost. 

 

Ali u onome što su mu aduti, napredak je očigledan.

 

Ruku na srce, Nola oscilira od utakmice do utakmice, od kontendera za titulu do nivoa Detroita.

Link to comment

Barem su tim sa preko 50% pobeda. :D Čeka ih još sedam takvih utakmica do kraja meseca + Vašington. Jedva čekam da ih vidim na istoku protiv Bostona, Siksersa i Milvokija.

 

 

Link to comment
Just now, 1n54jd3r said:

LAL i Atlanta ce sigurno da pretumbaju ekipe pre trade deadline. Verovatno i Toronto.

Možda baš između sebe.

 

#hajdeBogi

Link to comment

Mislim da Bogi ostaje u Atlanti. Ima jak ugovor, ne znam da li uopste ima neto vrednost u nekom potencijalnom trejdu.

Link to comment
1 hour ago, 1n54jd3r said:

LAL i Atlanta ce sigurno da pretumbaju ekipe pre trade deadline. Verovatno i Toronto.

 

Zašto mrziš Čikago? :D

  • Haha 2
Link to comment
10 hours ago, zorglub said:

MIN i OKC izjednačeni na vrhu zapada :hail:

I ispusice u prvoj rundi drafta ako izvuku Kliperse i fejkerse:) Ako ostanu na tim pozicijama do kraja regularnog dela lige.

Edited by Micko8
Link to comment
5 hours ago, Tinman said:

Bogdanović predje u LA i kako onda navijati za njega kad igra u NBA varijanti Real Madrida.

 

 Nikako, svi volimo Bogdana, ali ne baš toliko...

  • +1 1
Link to comment
11 hours ago, zorglub said:

MIN i OKC izjednačeni na vrhu zapada :hail:

 

Igraju jedni protiv drugih dva puta tokom januara.

 

5 hours ago, 1n54jd3r said:

Mislim da Bogi ostaje u Atlanti. Ima jak ugovor, ne znam da li uopste ima neto vrednost u nekom potencijalnom trejdu.

 

Ja isto mislim da bi dobro došao Lejkersima, jedino je pitanje šta bi dali za njega. Na istoku možda Klivlend ili Majami. Zaslužio je makar da ode u tim koji će biti u plej-ofu. 

 

 

Edited by reg
Link to comment
1 minute ago, reg said:

 

Igraju jedni protiv drugih dva puta tokom januara.

 

 

Ja mislim da bi dobro došao Lejkersima, jedino je pitanje šta bi dali za njega. Na istoku možda Klivlend ili Majami. Zaslužio je makar da ode u tim koji će biti u plej-ofu. 

 

 

 

Na istoku, ovako bez gledanja kepa, Niksi ili Fila.

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...