Jump to content

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

1 hour ago, 1n54jd3r said:

Pa previše sezona su skrcali u ovaj na papiru sjajan duo, a matorci ne postaju ništa mladji. Čudno mi je da više od pola cap space ulože u njih. Nit tankuju ne bi li došli do nekih loterry picks za budućnost, niti imaju neke realistične šanse za prsten.

Clippersi su 15-1 od pocetka decembra u tekmama u kojima je Kawhi igrao(jedini poraz protiv Lakersa). 15-3 su ukupno, znaci samo 2 je propustio.

 

ja sam napisao na pocetku sezone da ih van svih prognoza ocekujem u finalu zapada protiv Denvera. malko me je Harden poljuljao, ali evo, ide i sa njim. ovo produzenje ugovora je nada da ce covek biti jednom zdrav u playoffu. 

covek je u poslednjih 10 godina:

finale

titula

porazi od OKC i Clippersa

onda su vodili u seriji protiv Warriorsa kada mu je Zaza stao na nogu

titula sa Raptorsima

brainfart protiv Nuggetsa u bubble

finale confe, ali se povredio u polufinalu

prosle godine povredio se na 1-1 protiv Phoenixa, ali je odigrao dve vrhunske tekme

 

tako da ja ovo gledam kao 150M ulozenih u nadu da ce jednom u naredne tri ipo godine, znaci 4 sanse, biti zdrav, jer je onda rezultat zagarantovan. druga opcija im je da sve raspuste i da se nadaju da ce Bones Hyland da im puni novu dvoranu dok u komsiluku igraju LeBron/Davis i sve njihove sudije

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, 1n54jd3r said:

Pa previše sezona su skrcali u ovaj na papiru sjajan duo, a matorci ne postaju ništa mladji. Čudno mi je da više od pola cap space ulože u njih. Nit tankuju ne bi li došli do nekih loterry picks za budućnost, niti imaju neke realistične šanse za prsten.

 

pa nemaju mnogo drugih opcija. fa lista je sve slabija i slabija kako godine prolaze a pikove jedva da imaju do 2030.

Link to comment

Kriterijum jasno nije odgovarao Torontu. Sudili su svaki kontakt, a oni ADa napadali small ball postavom, bez pomoći ili udvajanja. Dobio je 7-8 lopti na postu na 3 metra od koša u toj 4/4, sa Barnsom, Beretom ili Siakamom na leđima. 

 

Ruku na srce, Torontu nisu svirali bar 2 slična kontakta na drugoj strani. 

 

Hoću reći, sudijski kriterijum je bio takav kakav je bio, uglavnom je ubio utakmicu, ali ja nisam video neke velike greške. 

Link to comment

jebote koja katastrofalna sekvenca MIN. Prvo KAT super naivan faul, pa im BOS pokupi skok na slobdnom bacanju, pa popiju troju iz coska i sa +2 na -2 u 10 s.

 

Link to comment

i onda Mazzula challengeje odluku na 7 sek, gubi isti i umjesto da imaju napad sa polovine moraju izvesti napad preko cijelog terena. I naracno Tatum masi iz teske situacije.

Link to comment

Ne moze Denver nista da uradi ako MPJ i Marej zajedno sutiraju ocajno. Morao bi Jokic da preuzme, kao svojevremeno protiv Pelikansa ili Klipersa.

 

Edit: evo ih na -12 posle par krštenih odbrana i par promašaja Jute. Ne znam koliko je tačno šutirala Juta u prvom, al' mogao bi da im padne prosek u drugom.

 

Jokić izgubio loptu upravo pa asistirao pod košem Denvera.:D

 

Da li je još nekom čudno što Juta slaveći 90e pušta muziku iz Space Jam-a? (Ne ulazim u tehno verziju Linger Cranberriesa ili veze hita Boney M Rasputin sa 90ima)

Edited by reg
Link to comment
35 minutes ago, reg said:

 

Da li je još nekom čudno što Juta slaveći 90e pušta muziku iz Space Jam-a? (Ne ulazim u tehno verziju Linger Cranberriesa ili veze hita Boney M Rasputin sa 90ima)

Večeras je 90’s night na utakmici. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...