Jump to content

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

Bjeličinu raznovrnost u NBA je sputalo to što su ga tamo oblikovali kako njima odgovara, kao i Šarića na primer.

  • +1 4
Link to comment
7 minutes ago, kralj said:

Spočitavati Bjelici raznovrsnost je kao spočitavati Pameli Anderson sise. 


Говорим о нба делу његове каријере. Тамо је играо минимално с лоптом у рукама и углавном је ћошкарио и припаљивао тројке. Зашто јбм ли га, проценили су да је то његова улога иако је нама деловао као неко ко може више да пружи.

Link to comment

Ne znam čemu ta gotovo pedofilska opčinjenost svakim mladim igračem koji se pojavi, nije svaki Jokić ili Dončić, nije čak ni Bogdan Bogdanović.

N.Jović je odigrao 10 od 36 utakmica ove sezone, sa 15 minuta prosečno, sa nekim veoma diskutabilnim brojkama kao što su bacanja od 54%. Želim mu sve najbolje u nastavku karijere, ali nema razloga za ovoliko loženje.

  • Tužno 2
Link to comment

Zapravo posle sinoćnje utakmice, na nivou sezone, ima manje razloga nego pre. Skoro sve iz statistike napravio je u prvoj četvrtini, a u ostatku utakmice je kao starter igrao 10 minuta. Kad se vrate povređeni, eto njega nazad u G. 

 

A šteta, Majami ima depth chart da mu da da igra. 

  • -1 1
Link to comment
3 hours ago, Milošica said:

Bjeličinu raznovrnost u NBA je sputalo to što su ga tamo oblikovali kako njima odgovara, kao i Šarića na primer.

Saric je barem imao sansu da se pokaze tamo kao visoki izbor na Draftu. To sto se nije snasao je druga stvar. Od Bjelice su pravili sutera specijalistu iako mu sut za tri poena u Evropi nije bio bas najjaci atribut u igri.

Edited by Micko8
Link to comment

Memfis upravo ubedljivo dobio Dalas u gostima. Nadam se da će nastaviti tako,

 

Silverov glupi ban od 25 utakmica i povreda Moranta verovatno su sprečili jednu od najzanimljivijh sezona na Zapadu, ako ne za ligu (koja bi radije 6 tekmi Lejkersa i Voriorsa umesto jedne) onda za nas koji gledamo.

  • +1 1
Link to comment

I ja se nadam, ali povredio se i Smart, JJJ počeo da propušta i sva je prilika da će se sve snage mobilisati da porastu šanse na lutriji. 

 

Za Moranta mi i nije nešto žao, čak je dobio i drugu šansu maltene gratis i koliko odmah je proćerdao. Sve oko tog lika mi je odvratno. Kad je provukao onaj game winner na prvoj utakmici po povratku, proslavljao je tako da sam 8000 km daleko ipak spustio roletne, zlu ne trebalo.

 

Ispostaviće se na kraju NKN-Toronto trejd kao win-win. 

 

 

Edited by kralj
Link to comment

Ja nisam hteo da gledam poslednjih pet minuta, stvarno je bila negledljiva poslednja četvrtina zbog slobodnih bacanja (mada mislim da se jeste RJ kretao u bloku, Lejkersi, AD valjda, je dobro to prodao).

Edited by reg
Link to comment

Dajte ga za selektora, da vidim hoce Jokic smeti da ga odbije 🤣

 

Mene ozbiljno plasi sa ovim ludackim ocima 😂

 

Ajde ono Zeljko kad se dere i crveni, pola ti smesno, pola se useres. Ovde bi se samo usrao.

  • Haha 2
Link to comment
1 hour ago, Have_Fun said:

 


Nisam gledao utakmicu, ali skroz sam na njegovoj strani. 16 faulova Lejkersa za 48 minuta, smells fishy ko bakalar na bijelo

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...