Jump to content

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

U zadnjih pet minuta utakmice , kada god su odigrali preko debelog, bio je kos ili asistencija za saigraca  i onda magarac u poslednjem minutu utakmice gubi loptu tako sto ju je driblo do besvesti i baca loptu KCP iz ocaja kada su ga igraci Orlanda  opkolili ,a onda opet driblanje i blokada nad njim u zadnjem napadu na mecu.

Edited by Micko8
  • +1 1
Link to comment
59 minutes ago, Micko8 said:

U zadnjih pet minuta utakmice , kada god su odigrali preko debelog, bio je kos ili asistencija za saigraca  i onda magarac u poslednjem minutu utakmice gubi loptu tako sto ju je driblo do besvesti i baca loptu KCP iz ocaja kada su ga igraci Orlanda  opkolili ,a onda opet driblanje i blokada nad njim u zadnjem napadu na mecu.

Um, nije. Promasio je snsovac 2-3 puta u zadnjih 5 minuta.

Link to comment

Promasio je mozda dva laka suta , posle kojih je se odmah ispravio i poslednji put kada su odigrali preko njega je bilo udvajanje na njemu i lako zakucavanje za Gordona i onda u poslednjem minutu minijatura Mareja koja je odlucila mec. Jokic nije primio loptu u ta dva poslednja napada na utakmici . Glumio covek heroja jbg, daj malo meni da budem slavan i tako ta prica:)

Link to comment
14 hours ago, napadaj said:

 

Umro sam hahahahahahahahaha

 

 

Sredice im liga opet neki novi trejd i eto ih nazad u plej of.

Link to comment

Kapiram da su spursi ovu sezonu dali Vembiju da radi šta hoće, ali ovo što je Pop radio ova dva meseca je van svake pameti. 

Link to comment

Kakva minijatura Alena u manje od minut. Prvo polaganje pod kosem posle finte (i nedosudjenih cistih koraka) pa onda monstruozna blokada na caplji pri pokusaju kucanja s dve ruke pa onda kucanje posle dodavanja (i takodje nedosudjenih koraka) Strusa.

 

Otprilike kao da igraju Partizan ili Valensija protiv Albe, taj fazon. 

Link to comment
17 minutes ago, booyaka said:

Baš slabi Kingsi protiv Pelikana, već gube 18 razlike početkom 2/4.

 

Plus im Zajon ne igra, Mislim da je ovo vec 4ti mec ove sezone , i svi su preslikani, 

Najgori mecap za Kingse mozda sto se tice cele lige, svako visi od svakog na svim pozicijama, plus igraju odbranu...Jebes ti to

Link to comment

Najbolje se prebaciti na Orlando - Atlanta. Nakon još jedne trojke Bogdanovića i slobodnih bacanja Janga, Atlanta se približila na -3.

  • Wub 1
Link to comment

Povredio se Halibarton.

 

Delovalo je kao ACL po pokretu, al mi deluje da se ipak uhvatio za zadnju ložu.

Edited by kralj
  • Tužno 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...