Jump to content

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

11 hours ago, 1n54jd3r said:

Btw, zao mi Micka. On sigurno nece uzivati u ovoj pobedi jer je povratak izvojevao AG u poslednjoj cetvrtini.

I opet je divljao ali ga je sralo sinoc i corva koka nekada kitu ubode:fantom: Jokic kada poveze ovakvih 10,15 utakmica , opet cemo da se lozimo.

Link to comment
42 minutes ago, Shan Jan said:

Ako ti mozes iracionalno da navijas za njega mogu i ja racionalno da ga hejtujem.

Uh, navijanje za Jokića je posve racionalno i kosi se sa svim stereotipa što se tiče navijanja. 

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Shan Jan said:

Ako ti mozes iracionalno da navijas za njega mogu i ja racionalno da ga hejtujem.

 

Prvo, ne vidim kako je navijanje za Nagetse iracionalno. Igraju timsku košarku, na čelu sa jednim od najboljih košarkaša svoje generacije.

 

To što ti iz nekog razloga ove sezone (za razliku od prošle gde si dobijao srčku za vreme Denverovih utakmica, a Srbija bila pod istim režimom kao i danas) ne možeš da odvojiš Jokića potpisnika liste podrške  Vučiću od Jokića košarkaša nije problem za ovaj topik.

 

Imaš poseban topik o Jokiću i poseban topik o politici u košarci, pa ga hejtuj racionalno (u čemu te potpuno podržavam i verovatno slažem sa tvojim mišljenjem), umesto što troluješ NBA topik i izigravaš političkog komesara.

 

 

Link to comment

Ako ti mozes da odvojis Jokica kosarkasa od Jokica koji podrzava Vucica i radi prljave dilove sa SNSom - go ahead. Ja nisam nikog prozivao sto navija za njega, uostalom, kao sto si i sam rekao, i sam sam do skoro bio njegov zagrizeni navijac. Ali nemoj ni ti da dajes za pravo sebi da odredjujes kako smem da reagujem na Debelo Radikalsko Govno kad se pojavi nesto o njemu. Ako ti toliko srcu smeta, imas IL.

 

 

Link to comment
12 minutes ago, Shan Jan said:

Ako ti mozes da odvojis Jokica kosarkasa od Jokica koji podrzava Vucica i radi prljave dilove sa SNSom - go ahead. Ja nisam nikog prozivao sto navija za njega, uostalom, kao sto si i sam rekao, i sam sam do skoro bio njegov zagrizeni navijac. Ali nemoj ni ti da dajes za pravo sebi da odredjujes kako smem da reagujem na Debelo Radikalsko Govno kad se pojavi nesto o njemu. Ako ti toliko srcu smeta, imas IL.

 

 

 

Da, mogu da odvojim, hvala. Kažeš nisi prozivao, samo si kvotovao moj post i stavio neku Vučić SNS fotku, nazvao navijanje za Nagetse i Jokića iracionalnim. Meni to izgleda kao prozivka, što mi ne smeta, ali je trebalo da bude na nekom drugom topiku. 

 

Ne određujem ja tebi kako ćeš da reaguješ, nego sam forum predviđa mesto za tvoju rekaciju, a to nije NBA topik. Tako ja isto mogu da kažem, Shanjane, ako ti se ne sviđa moj post o NBA utakmici Nagetsa i Voriorsa izvoli stavi me na IL.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, reg said:

 

Da, mogu da odvojim, hvala. Kažeš nisi prozivao, samo si kvotovao moj post i stavio neku Vučić SNS fotku, nazvao navijanje za Nagetse i Jokića iracionalnim. Meni to izgleda kao prozivka, što mi ne smeta, ali je trebalo da bude na nekom drugom topiku. 

 

Ne određujem ja tebi kako ćeš da reaguješ, nego sam forum predviđa mesto za tvoju rekaciju, a to nije NBA topik. Tako ja isto mogu da kažem, Shanjane, ako ti se ne sviđa moj post o NBA utakmici Nagetsa i Voriorsa izvoli stavi me na IL.

Slika je bila upucena Jokicu od mene, nema veze sa tim ko je postavio, izvinjavam se ako si se osetio prozanim, to nije namera. Takodje, svako navijanje je po meni iracionalno, ne mislim da je u tom smislu lose, samo sam hteo da ukazem da moj hejt prema debelom je mnogo jaci nego ljubav koju sam osecao, i nazalost, mnogo utemeljeniji.

 

Kako da ti kazem, ja navijam protiv Jokica i nameravam da to nastavim :happy:

Link to comment
36 minutes ago, Shan Jan said:

Slika je bila upucena Jokicu od mene, nema veze sa tim ko je postavio, izvinjavam se ako si se osetio prozanim, to nije namera. Takodje, svako navijanje je po meni iracionalno, ne mislim da je u tom smislu lose, samo sam hteo da ukazem da moj hejt prema debelom je mnogo jaci nego ljubav koju sam osecao, i nazalost, mnogo utemeljeniji.

 

Kako da ti kazem, ja navijam protiv Jokica i nameravam da to nastavim :happy:

 

piši češće

  • Haha 2
Link to comment
On 4. 1. 2024. at 13:07, Hele said:

Samo jos da cujem kako se kmeci oko nepravde kad ne dobije MVP.

 

Embid ima 35 poena u proseku, a jokic 25 to je jednostavno ogromna razlika.

 

Procenat suta prakticno isti, Embid 6 bacanja vise dobije i nek da 5, opet daje covek 5 poena vise od jokica.

 

A i za bacanja se treba izboriti.

 

Rade ljudi svako vece, ovaj prasac svako malo pa nekih 10, 15 poena.

 

I to sve takve partije pruza posle potpisa, pre toga je igrao konstantno dobro, mozda i bolje nego ikad.

 

Novembar - 29,7 poena u proseku

Decembar (podrska sekti) - 22,7 poena u proseku

Januar - 13 poena u proseku

Samo što poeni nisu jedini parametar, a u skokovima i asistencijama kombinovano sa poenima niko ne može da se meri sa Jokerom.

Link to comment
36 minutes ago, Zli Gli said:

Ne znam sto ga zovete debeli kad je covek samo mlitav i bez vidljivih misica, nije debeo 

 

Mlitav toliko da je oduvao Šarića i njegovih 100 kila kao dete iz osnovne škole. Na 4:27

 

 

 

 

 

Link to comment

Mlitav ovako vizuelno, nije covek atleta kao mnogi tamo, na to sam mislio. U snagu i tehniku ne ulazim, ocigledno da je jak i snalazljiv cim ovako dominira, plus ima te spore kretnje koje prave haos kod ovih crnaca, nisu ljudi navikli. 

  • +1 2
Link to comment

 

Večeras se ladno igra 14 utakmica.

 

Niksi igraju u gostima protiv Siksersa, Majami u Finiksu. Minesota posle dva uzastopna poraza igra protiv Hjustona koji kod kuće ima skor 14-5.

 

Link to comment

Ako Carter Jr. ne bude igrao mozda Denver i dobije utakmicu. Carter je jedan od mnogih igraca  koji Jokica trpaju u dzep u poslednje dve,tri sezone.

  • Haha 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...