Jump to content

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

U glavnom mecu veceri, na poziciji 5 borba Janisa i Vembija :unsure: Prvo sam mislio da mali nije dorastao hajpu ali ima decko slifa, kad malo ojaca i kad bude imao konkurentniji tim bice zajeban ko kratko cebe u sred zime

Link to comment

Bukvalno ,,Who are you? I am you but stronger and bigger" momenat.

 

Nije jos stronger, ali doci ce i do toga.

 

 

Link to comment

Ali bar 10-15kg da nabaci, ovako je kao lane na ledu u onom crtanom, svakog momenta cekam kad ce da se slomi. 

  • +1 2
Link to comment

Usralo je Jokića, prekjuče sam tako igrao Amerikanca sa malim sinovcem i bio je sve vreme bolji al me usralo pa sam vezao pet za redom :fantom:

Link to comment
2 minutes ago, Zli Gli said:

Ali bar 10-15kg da nabaci, ovako je kao lane na ledu u onom crtanom, svakog momenta cekam kad ce da se slomi. 

Vala baš, sve gledam šta će mu biti sa zglobovima.

Link to comment
Just now, ToniAdams said:

Usralo je Jokića, prekjuče sam tako igrao Amerikanca sa malim sinovcem i bio je sve vreme bolji al me usralo pa sam vezao pet za redom :fantom:

Isto tako je za 3.6 i Mike James protiv Olija juče. Doduše promašio ali dobro sad.

  • Haha 1
Link to comment

Ali, koji je debeli clutch bog. Prvo asistencija praktično bez gledanja za Gordona za - 2, pa koš za nerešeno, pa trojka. 

Link to comment
4 hours ago, Zli Gli said:

Ali bar 10-15kg da nabaci, ovako je kao lane na ledu u onom crtanom, svakog momenta cekam kad ce da se slomi. 

 

Ako ih nabaci, jel' postoji način da ih nabaci samo u nogama? Jer ako kilogrami odu trup, to je samo dodatno opterećenje za zglobove i kolena - to što se on ovako kreće za svoju visinu bukvalno je anomalija.

Link to comment
1 hour ago, reg said:

I? Kakve veze ima ovo sa utakmicom?

Ako ti mozes iracionalno da navijas za njega mogu i ja racionalno da ga hejtujem.

  • -1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...