Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

Btw, zao mi Micka. On sigurno nece uzivati u ovoj pobedi jer je povratak izvojevao AG u poslednjoj cetvrtini.

  • Haha 3
Link to comment
17 hours ago, Hele said:

Samo jos da cujem kako se kmeci oko nepravde kad ne dobije MVP.

 

Embid ima 35 poena u proseku, a jokic 25 to je jednostavno ogromna razlika.

 

Procenat suta prakticno isti, Embid 6 bacanja vise dobije i nek da 5, opet daje covek 5 poena vise od jokica.

 

A i za bacanja se treba izboriti.

 

Rade ljudi svako vece, ovaj prasac svako malo pa nekih 10, 15 poena.

 

I to sve takve partije pruza posle potpisa, pre toga je igrao konstantno dobro, mozda i bolje nego ikad.

 

Novembar - 29,7 poena u proseku

Decembar (podrska sekti) - 22,7 poena u proseku

Januar - 13 poena u proseku

you were sayin'?

 

ps. covek ne treba da bude MVP, ali ovo racunanje sta i koliko ima poena posle jedne tekme u januaru je :lol: 

  • +1 1
Link to comment
20 minutes ago, 1n54jd3r said:

Kako ce Mares i ekipa da se napiju u studiju sad :D Ima da se cuka ziveli sa nekom rakijestinom

 

Neće biti jedini, ja isto uzeo nešto posle ove završnice. Ko je stizao veću prednost ove godine, Dalas? (edit: kaže gugl Baksi stigli 26 razlike protiv Portlanda, ali je toliko bilo u trećoj četvrtini, plus...Portland)

 

Gordon je pokidao, posebno u skoku i sa linije za slobodna bacanja. Nisam mogao da razaznam šta su mu vikali iz publike, ali po priči komentatora izgleda da je bilo prozivanje u vezi ujeda.

 

 

Edited by reg
  • +1 1
  • -1 1
Link to comment

Jel podseća još nekoga ova utakmica na onu od pre dve godine kada je Monte dao trojku za pobedu posle greške Karija koji je krenuo da udvaja Jokića i ostavio ga samog na liniji za tri?

 

Uhvatio sebe da po tviteru tražim klipove sa mobilnih da gledam uz doručak.:D

  • -1 1
Link to comment
3 hours ago, 1n54jd3r said:

Btw, zao mi Micka. On sigurno nece uzivati u ovoj pobedi jer je povratak izvojevao AG u poslednjoj cetvrtini.

 

Odgledao sam kraj utakmice, odigrao je fenomenalno. Ajde poeni, ali odbranu je razvalio.

Link to comment
12 minutes ago, Venom said:

 

Odgledao sam kraj utakmice, odigrao je fenomenalno. Ajde poeni, ali odbranu je razvalio.

 

Ja zaspao pravedničkim snom na poluvremenu :isuse:. Ništa nije ukazivalo na:

 

 

download.jpg

Edited by kralj
Link to comment
4 minutes ago, kralj said:

 

Ja zaspao pravedničkim snom na poluvremenu :isuse:. Ništa nije ukazivalo na:

 

 

download.jpg

ej, imas li link za taj crtac? trazim ga vec neko vreme, posto me ljudi gledaju kao ludaka kad im objasnjavam o zabi koja igra i peva samo kad nema nikoga.

  • Haha 8
Link to comment
1 minute ago, precog said:

ej, imas li link za taj crtac? trazim ga vec neko vreme, posto me ljudi gledaju kao ludaka kad im objasnjavam o zabi koja igra i peva samo kad nema nikoga.

 

:D 

 

A nije da čuvam link, ali evo:

 

 

 

Link to comment
6 minutes ago, kralj said:

 

:D 

 

A nije da čuvam link, ali evo:

 

 

 

fala!

fali pocetak kad je lik iskopao zabu.

Edited by precog
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...