Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

4 hours ago, kralj said:

Slažem se za Hakeza (za mene je najbolji ruki posle Četa i Vembija), ali on nije četvorka. Mali je. Lov im igra na 4, ali u teoriji nema više od 3-4 četvorke u ligi koje bi on bolje sačuvao od Jovića.

 

Kažem u teoriji jer Jović itekako ume da uđe seriju brain fartova, nema rutinu, gubi koncentraciju... Mora malo da se istrpi. 

Pa kada nikada nije dobio kontinuitet u igri u Majamiju.

Link to comment
9 hours ago, Hele said:

Samo jos da cujem kako se kmeci oko nepravde kad ne dobije MVP.

 

Embid ima 35 poena u proseku, a jokic 25 to je jednostavno ogromna razlika.

 

Procenat suta prakticno isti, Embid 6 bacanja vise dobije i nek da 5, opet daje covek 5 poena vise od jokica.

 

A i za bacanja se treba izboriti.

 

Rade ljudi svako vece, ovaj prasac svako malo pa nekih 10, 15 poena.

 

I to sve takve partije pruza posle potpisa, pre toga je igrao konstantno dobro, mozda i bolje nego ikad.

 

Novembar - 29,7 poena u proseku

Decembar (podrska sekti) - 22,7 poena u proseku

Januar - 13 poena u proseku

Kada je picketina koja za poluvreme uzme sut ili dva. Imao neku sutersku krizu na dva,tri meca i odmah se skupila muda:) I to je neka super zvezda, sutira kada mu se digne:rolleyes: Tragedija i jeste to sto ce MVP titulu uzeti opet isti igrac koji ce se raspada u plej of-ovima. 

Edited by Micko8
Link to comment

Koliko nemoćno deluje Nađi u odnosu na Šarića. Baš me zanima šta je planirao But. Prošle godine je Džef Grin tu i tamo mogao da odigra dobru odbranu, ne znam šta im je plan kada u plejofu budu odmarali Gordona.

Link to comment

Veceras dve utakmice samo ali obe poslastice za fanove. Wemby i Janis priredili pravi show. A GSW pristojan otpor pruzaju ka Denveru. Debeli ih secira doktorski ali splash brothers uzvracaju.

Link to comment
54 minutes ago, reg said:

Prošle godine je Džef Grin tu i tamo mogao da odigra dobru odbranu, ne znam šta im je plan kada u plejofu budu odmarali Gordona.

Da ispadnu čim budu mogli?

 

Sa ovakvom igrom, GSW dobija lagano

Edited by Engineer
Link to comment

U trećoj ih secira ih minimalno, pre par napada  nije iskoristio mismatch protiv Tompsona na tri metra od koša. Gordon divlja kao da je čuo za prozivke Micka, Mareju pala roletna, Džekson uzima šuteve sa poludistance pored živog Jokića i Lunija na klupi...evo sad prepričavaju tajmaut Denvera u kome im je Meloun tražio da se disciplinuju u napadu.

Link to comment

Od +5 na poluvremenu do -15 pred kraj trece. Uzasna cetvrtina Denvera. Prvo je Dzamal silovao svaki napad, a kada je otisao na klupu kao da se izgubila bilo kakva hijerarhija uloga u napadu.

Link to comment

MPJ na početku četvrte sam kao duh dva puta, prvi put Votson šutira (ok, staviše ga samog, reg. sezona), drugi put ga preskaču i Marej siluje sa 10 metara.

 

Pogubili su se skroz, upravo nisu uspeli da šutnu za 24 sekunde. U ovakvim momentima fali Brus Braun. Odbrana u četvrtoj nije na nivou prošlogodišnje kada su znali da podignu nivo. Još jedna utakmica gde popuštaju u završnici, biće 20+ razlike.

Link to comment
24 minutes ago, 1n54jd3r said:

Od +5 na poluvremenu do -15 pred kraj trece. Uzasna cetvrtina Denvera. Prvo je Dzamal silovao svaki napad, a kada je otisao na klupu kao da se izgubila bilo kakva hijerarhija uloga u napadu.

 

Opet je Džamal morao da raspali divljačku trojku. Možda su ga "motivisali" rezultati glasanja za All-Star.

 

Gordon sam smanjio prednost Voriorsa, još ako nastavi da šutira dobro bacanja možda uspeju da se doguraju u egal završnicu.

Link to comment

Aaaaaaahahahahahaha...kakva utakmica. Faca Karija i onog klinca iza klupe, neprocenjive.:D

 

Svejedno imam utisak da je ovo trebalo da bude rutinska pobeda nad Voriorsima bez Grina od jedno 10ak razlike.

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...