Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

Kilav pristup Nuggetsa. Izgledali su kao da su upisali scheduled loss, a ipak su igrali kod kuće i to B2B posle plitkog potoka juče. Energetski totalno inferiorni, pokradeni i nadskakani. Naslutilo se posle Četovih trojki na otvaranju. 

 

Bitno da je MPJ spojio praznike. 

Link to comment

MPJ i Džamal su užasno šutirali (4/12, 4/15), a pridružio im se i Votson. Mislim da je ključan period bio u trećoj četvrtini kada su Jokić i Marej prodali 3-4 napada (i Porter popio onu bananu nakon koje se Votson zaleteo i napravio faul u napadu), OKC poentirao i napravio razliku od 15ak poena. Svaki put nakon toga kada je bilo šanse da se bar malo smanji razlika SGA je ubadao fadeaway šuteve. Da je Jokić bio agresivniji u reketu, možda bi držali priključak, ali teško bi pobedili bez ijednog raspoloženog šutera, sa timskih 27% šuta za tri.

 

Na Mareju su odigrali vrhunsku odbranu.

Link to comment

Usao malo u boxscore malopre i kad sam gledao Milvoki - Klivlend nehoticno kliknuo na Bruka Lopeza, aj kad sam vec tu pogledao usput da vidim koliko manje daje poena nego u Netsima kad ono vidim nesto mi odskace - lik je prvu polovinu karijere sutirao otprilike 0 trojki u sezoni a onda pre 7-8 godina prezupcio i odjednom naglo poceo da gruva 5-6 komada po mecu. Totalni haos. 

Screenshot_2023-12-30-08-40-11-995_com.android.chrome-edit.jpg

  • +1 1
Link to comment
15 minutes ago, 189- said:

 

10 dana?


Moja odokativna procena. Ako ga je izujedao njegov pas i ako je mora da ga uspava, može biti i duže. Psihički pakao toga je gori nego sama fizička povreda. 

Link to comment

I meni se 10 dana čini optimistično. Nemaju naročito težak raspored u prvoj polovini januara, drugog igraju sa Šarlotom, imaju b2b 5-og i 6og januara, gostuju Voriorsima pa im dolazi Orlando. Zatim idu Detroit, Juta, Nju Orleans, Indijana, od toga samo je Juta u gostima. 17-og je prva utakmica sa roadtripa na Istoku, igraju protiv Siksersa.

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...