Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

Denver izgleda mnogo bolje kada divljina nije u ekipi. Mada debeli je i protiv Memfisa odigrao kao idiot u dosta navrata , ima otvoreno polaganje on vraca pas za saigraca koji promasuje trojku:fantom: Bilo je takvih 5,6 situacija na mecu.

Edited by Micko8
Link to comment

Sad će Detroit u winnig streak. 

 

Zajebavam se, al Monti je totalna dileja sa Stjuartom na 4. Sreća pa se povredii. Petorka Cade, Ivy, Ausar, Babo i Duren u najmanju ruku ima potencijal da igra dobru košarku. Klupa im je doduše totalni fijasko. Od kvaliteta, do ugovora. Aj ovaj drugi ruki možda i bude od neke koristi. 

 

Al njemu će naravno da startuje  neki Noks, Livers ili tako neki. 

Link to comment
23 hours ago, kralj said:

Ne pamtim da sam za ikoga skoro navijao kao za Detroit večeras. 

 

Isto, mislim da sam posko;io kada su posle promašaja ugurali loptu u koš za produžetke. Mislim da je ključna bila šesta lična Ajvija, baš je dobro odigrao u završnici, bez njega nisu bili isti u produžetku.

 

Večeras Holmgrem školuje Nagetse, čovek dao 12 od 18 poena Oklahome. Utakmica obećava, baš bih voleo da se nađu u polufinalu konferencije.

Link to comment

Baš loša partija Jokića, jedno 4 lopte je izgubio, udvajaju ga, a Denver šutira 30% za tri poena.

 

Komentatori ignorišu horsko zviždanje Gidiju kad god uđe na teren ili dobije loptu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...