Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

Zao mi je to sto mu se to desilo, tek sada sam procitao vest i meni pas umalo nije otkinuo glavu kada sam imao 12,13 godina, znam kakav je osecaj. Nadam se da ce se uspesno oporaviti i da se sa njim novi ugovor nece  potpisavati. Neretko antipatican igrac, barem meni licno.

Edited by Micko8
Link to comment
Quote

Michael Malone on a timetable for Aaron Gordon to return: “Right now it’s open ended. We need him to heal inside and out….That’s something where you have to heal from the physical, but you also have to heal from the mental and what you just went through.”

Sa ovom izjavom se 100% slazem. Mene i dan danas fata jeza kada sam u kontaktu sa psima, jos kada naletim na pustenog psa u parku, strava i uzas. A ljubitelj sam pasa i imao  sam u vlasnistvu dva komada ali napad se nikada ne zabarovlja, trauma ustaje za zivota.

Edited by Micko8
  • Tužno 1
Link to comment

Gledam nesto Bogdanovu statistiku, u zadnjih 8 utakmica igrao je na svakoj 30+ minuta, uzimajuci u proseku 18 suteva, od cega 11 za 3. Sutao je u proseku 11 puta za 3 po utakmici!

 

Hocu reci, koliko god je Atlanta raspad od tima, ovolika sloboda je opet dobra za njega.

Link to comment
7 hours ago, Shan Jan said:

Gledam nesto Bogdanovu statistiku, u zadnjih 8 utakmica igrao je na svakoj 30+ minuta, uzimajuci u proseku 18 suteva, od cega 11 za 3. Sutao je u proseku 11 puta za 3 po utakmici!

 

Hocu reci, koliko god je Atlanta raspad od tima, ovolika sloboda je opet dobra za njega.

Da nisu raspad ne bi imao tu slobodu.

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...