Jump to content
IGNORED

FRAGMENTS


Allegra

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    656

  • Takeshi

    358

  • roksi

    204

  • Caligula

    179

e pa indy, majtorcino, kladim se da je 99% cluleless...meni je i ona , milion puta obradjivana, If I needed youWould you come to meWould you come to meFor to ease my painIf you needed meI would come to youI would swim the seasFor to ease your painWell the nights forlornAnd the mornings bornAnd the morning shinesWith the lights of loveAnd youll miss sunriseIf you close your eyesAnd that would breakMy heart in twoIf I needed youWould you come to meWould you come to meFor to ease my painIf you needed meI would come to youI would swim the seasFor to ease your painBabys with me nowSince I showed her howTo layHer lillyHand in mineWho would ill agreeShes a sight to seeA treasure forThe poor to findIf I needed youWould you come to meWould you come to meFor to ease my painIf you needed meI would come to youI would swim the seasFor to ease your painemmylou to tako milozvucno peva
i ovo...mislim, sta jos dodati? mozda koketiranje billie holiday i lester younga.veceras samo miz karen daltonhttp://seewhatyouhear.wordpress.com/2008/0...g-on-your-mind/
Link to comment
emmylou to tako milozvucno peva
A ni Lucindinog covera Nothin'-a ne mogu da se naslušam. Plant sa angelskom Alison Krauss to čini svojom pesmom, obratiti pažnju na kašmirski lelek na 4:23 za koji, valjda, moraš da budeš 1 polubog:Amaterski snimak, nije najbolji kvalitet, ali vredi. Edited by Indy
Link to comment

-hocete li da pogledate nas porodicni album?-ma nosi se s tim albumom.-ovo je nasa porodica.-degeni.-ovo je otac.-po ocima mu se vidi da je podlac. veoma licite na oca.-svi to kazu.-vas mladji brat i sestra lice na majku. koliko je sestri godina?-trideset i tri.-dao bih joj cetrdeset.-prenecu joj vas kompliment.-a ko je ovaj usrani vojnik?-to sam ja.-bili ste u zatvoru?-ne. a zasto?-moja zena je bas sad u cuzi. pise da je hrana podnosljiva. samo tuguje. za kucom. pocela je i stihove da pise od tuge.-zbog cega je osudjena?-po paragrafu 103. ubila mi je ljubavnicu. iz ljubomore. nozem. i mene je htela.-zao mi je ljubavnice.-ljubavnice ne treba zaliti. a ko je ovo?-moja sestra sa muzem i decom.-ima dvoje?-Volodja ide u skolu a Lenocka u vrtic.-decu nikad ne vredjam. a vi?-zavisi koga smatramo decom.-a ovaj sto lici na Budjonija?-deka. ubili su ga. a ovo je baka Klava. nju su nabili na kolac.-kako na kolac?-bice da je u pitanju zabuna. a ovo je baka Sima.-sta je bilo s njom?-nista. pala je pod sinobus. a vi imate veliku porodicu?-zena, ja i cerka.-imate li njihove fotografije?-ne.ne podnosim ih.-obe?-pa. kad nesto jedu, uvek im ispada iz usta. makarone, krastavci.-koliko godina ima vasa cerka?-sedamnaest-pusi?-bode se.-ko bi rekao da je vec tolika.uskoro cete imati unuke.-vec smo imali i unuke i unucice.nina za sad ne misli da se udaje. zavrsava skolu i hoce da se upise na filoloski fakultet. masta da postane prevodilac.-koji jezik studira? -nesto bez veze.-a kako se zovete?-Pavel Andrejevic. veoma volim sport.najomiljenija vrsta sporta za mene je-fudbal. ponekad idemo prijateljima u goste ili ih zovemo kod nas. uvek se opijamo, ja i moja zena Marina. samo sto ona cuga tekilu a ja-votku.-cime se bavi vasa zena?-Marina je decji lekar. specijalista za abortuse. voli svoj posao i radi ga s interesovanjem.Marina dobro peva, ima lep glas. jednom nedeljno Marina ide u dom kulture, gde peva u horu. a ta vasa baba, koju su nabili na kolac, ko ju je nabio? na svetu postoji samo jedan vajni narod koji moze baku da nabije na kolac.-koga imate u vidu?-nisam u pravu?-a kako vam je prezime?-sta ce vam to? Bjelov. imam trideset i sedam godina. rodjen sam u Moskvi i celog zivota tu zivim. sklon sam bescascu.

Link to comment

U devetnaestoj godini je, zbog ljubavi, pobegao iz vojske, pa je kao dezerter, osudjen na tri godine zatvora na Golom otoku. Pošto je na Vojnom sudu izjavio da niko ne može da ga osudi onoliko koliko on može da izdrži, kazna mu je bila povećana na pet i po godina.

Link to comment

A U MAJDANPEKU RADE U RUDNIKU ZA 14 HILJADASvratio do SKCa?Kupio par ploča koje mi sestra nije donela iz Londona.Video bedž, kupio ga, THE GODFATHERS.Opet je zaledilo, jebena je zima, martinke klizavog đona.Prepun je grad šabana, teško za podneti.Opet er max u modi, koji je ovo polusvet...Tuga predgrađa, ovČA borČA krnjaČAšta brate, svi su neka braća...Gladan sam.Ok, ima love u džepu, keva nije zaboravila da mi ostavi.Odlična supa u ovoj kafani, ali i jebena buka...Opet neki navijači, svaki dan je neka tekma a ovi divljaci mi prljaju grad...Ček da vidim da li je stigao mejl za šljaku, dobar je ovaj ajfon...Opa, našao mi šone karte za autorski film...neki francuzi, jbg...Sva sreća blizu je, krug dvojke.Ah, da pozovem Mariju, nisam joj se javio iz Dubrovnika letos, moždaHoće za vikend na Kop... Dobro se hefta, dobra sisa lepi nokti.Mogao bih kući polako, valjda mi popravili laptop...Ček da zviznem bensedin uz pivo pre polaska.Uh, urbano se osećam. I ispod pazuha sam urban.Osećam se kao Koja. šabani, to je onaj iz šarla. Akrobate.šabani, celu noć sam igrao soniplej, a vi ?šetate ove kuravele, noga sisa dupe, dobre cupi,Startovaću ih na fejsu ? karaću ih u tatinoj firmi...Opet ovi navijači urlaju Srbija, Srbija... Primitivni nacionalizam.To su oni koji mrze pedere i lezbejke ? ups ? gej populaciju.Valjda nisam glasno izgovorio...Nije ni čudo gde smo.Dobro je što sam normalan. ############################################## Jedi govna.Radovan Nastic

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...