Jump to content
IGNORED

Košarka u vrtlogu politike


Heaviside

Recommended Posts

3 minutes ago, Filozof manijak said:

Kakve slatke projekcije :wub:

 

moje ili duletove?

posto, ukoliko je tacno ovo sto dule govori (ne mora da znaci da jeste ali recimo da je tako), zanimljivo mi je da zeljko ne digne glas, nego bude u fazonu, a jebigica.

 

pri cemu ja zaista nisam siguran u pricu, jer se to rutinski resava nesnimanjem duleta u krupnom kadru i/ili utisavanjem zvuka na 10ak sekundi.

Link to comment

Odnosilo se na kraljev post

Edited by Filozof manijak
Link to comment

Evo je i 8:0 ekipa. Tribina podigla, osedlala. upregla. Ona im je i jedini životni orijentir. :wOOt2:

Edited by kralj
Link to comment
14 minutes ago, kralj said:

Evo je i 8:0 ekipa. Tribina podigla, osedlala. upregla. Ona im je i jedini životni orijentir. :wOOt2:

 

ako stvarno tako misliš, onda ti ozbiljno treba pomoć

 

ako podjebavaš/provociraš onda ok, kontam

 

 

Link to comment
1 hour ago, kralj said:

Naravno, svi su do guše u istom SNS igrokazu. Dujan se malo preigrao, pa je privremeno ispao, ali ne bih se iznenadio da se vrati. Kad je mogao 1 Duda, može i Dujan i to po slabijoj tarifi.

Mada, meni su svi koji su snimali reklame za kladže još za pedalj dublje na septičkoj skali od pukih SNS pijačnih trgovaca interesom. Baš bih se sjebao da Sferopulos pristane da snimi to sranje.

Za Jokaru navijaš iako ti je na septičkoj skali dublje od SNS-ovaca? U stvari, on je i SNS-ovac i reklamira kladžu :D 

  • Haha 4
Link to comment

sprdam se malo, smešno mi malo

kakva crna moralna policija, ja sam čovek koji otvoreno navija za doktora Čovića dok god je u Zvezdi

 

Link to comment

mi cigani svakako nismo moralna policija

 

sami znamo da ćemo doktora nebojšu i njegovo pecanje u mulju

 

praviti od blata kad jednog dana ode u zatvor penziju 

 

nismo se dovoljno divili ovom njegovom 6D šahu u bukvalno svim finalima

 

boltauzer, naneli, vraćanje na teren

 

da ovaj čovek vodi srbiju nama bi bile granice tamo negde oko ludvigshafena

Link to comment
56 minutes ago, Heaviside said:

Za Jokaru navijaš iako ti je na septičkoj skali dublje od SNS-ovaca? U stvari, on je i SNS-ovac i reklamira kladžu :D 

 

Nije stvar u navijanju. Ove legende relativizuju svaku sponu KKP i SNS, iako je ta spona ona najtipičnija skorojevićka, sa sve analfabetom zanatlijom na čelu, visokopozicioniranim u vrhu stranke.

 

Pritom im je i dileveri na tom ultras nivou. Ako se setim nekog kreativnijeg motiva koji bi to objasnio ovo šta rade, podeliću.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Iz jevanđelja po Mateju, poglavlje 7:

 

A zašto vidiš trun u oku brata svog, a brvna u oku svom ne osećaš?

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...