Jump to content
IGNORED

Košarka u vrtlogu politike


Heaviside

Recommended Posts

Zastanimo za trenutak da saslušamo šta ima da kaže gospodin Repetitor, inače najvatreniji ganci na estradi 

 

20240606_143921.thumb.jpg.86fc6f1e78c1f885c1aa8133134975fd.jpg

  • Haha 4
  • -1 1
Link to comment
6 hours ago, uini said:

daklem, navijači su zamolili željka a upozorili avrama, anđušu i smailagu da se ne igra bez njih & sve bi bilo okej da su se zvaničnici i zvezda složili sa tim pristupom :mellow:

 

https://nova.rs/sport/kosarka/video-sta-su-grobari-porucili-zeljku-i-igracima-partizana-nemoj-mi-konstantno-neku-gospodu-da-izigravamo/

 

„Željko, nemoj mi konstantno neku gospodu da izigravamo. Ako oni tebe mogu da vređaju, vređaćemo i mi njih. Slušaj, izađite, nemojte da igrate bez svojih navijača. Kad se ti prozivaš, ne prazni se hala, a sada se prazni. Nemojte da igrate bez nas“, poručio je jedan od vođa navijača preko megafona.

 

Takođe, rečeno je Aleksi Avramoviću, Danilu Anđušiću i Alenu Smailagiću da nikako ne nastave utakmicu, jer bi to značilo da idu protivh svojih navijača.

Obradović je pozdravio navijače, dok su crno-beli zajedno uslišili njihove molbe, bez želje da nastave utakmicu pred praznim tribinama.

Nakon odlaska igrača i stručnog štaba Crvene zvezde sa parketa, crno-beli su ostali na njemu skoro dok se hala nije ispraznila, ali su onda otišli u svlačionice i više se nisu vraćali. Zvezda je to iskoristila, kada se dvorana ispraznila crveno-beli su se vratili na teren, kao i sudije, pa će im zbog toga verovatno biti dodeljena pobeda i pehar šampiona Srbije za ovu sezonu.

Svaki put potvrda kakva je splačina portal nova.

Zvezda to iskoristila, kao i sudije ps će im zbog toga verovatno biti dodeljen pehar šampiona.

Odvratni su.

Link to comment

ma da, imaju nakon toga odvojenu analizu koju kao da su pisali na partizanovom topiku, sta se desilo majkumu :lol:

kapiram da je prioritet to da ratuju sa chovketom a podrzavaju partizan jer vicu vucicu pederu

 

al meni je samo bilo zanimljiva ova konsultacija sa grobarima, kako zbog tretmana trenera i igraca, tako i zbog jasnog razloga zasto se nije igralo nakon praznjenja

..najjace da bi smeli da igraju pa jos eventualno da se nesto preokrene tekma

 

 

  • +1 1
  • Haha 2
  • Hvala 1
Link to comment

Śta znam, meni je, ono, baš najprikladnije moguće da se završetak Čovićeve lige desi prekidom final zbog vređanja Čovića, i da titulu uzme Čovićev klub. Svaki drugi ishod bio bi travestija sporta i blasfemija regularnosti.

Tako da, sve je u najboljem redu.

  • +1 4
  • -1 2
Link to comment
50 minutes ago, sigurnost said:

 

Zvezda to iskoristila, kao i sudije ps će im zbog toga verovatno biti dodeljen pehar šampiona.

Odvratni su.

E sa ovim bi se već mogao složiti.

  • +1 2
Link to comment
14 minutes ago, *edited by mod said:

E sa ovim bi se već mogao složiti.

Stoka sa portala nova.

Link to comment
Posted (edited)

Orlić ipak izglasan za dekana na FPN.

 

Prvo rekli da neće, pa se protivnici povukli i otišli kući, onda kada su ostali sami, na brzinu proglasili uspešno glasanje i proslavili.

 

Edit: evo stvarno ne znam šta mi bi da postavim ovde ovo. Neka moderacija prebaci na topic o FPN ako ima, a ako nema onda ništa neka stoji ovde...

Edited by *edited by mod
  • Haha 5
Link to comment
8 minutes ago, booyaka said:

A i nije Orlić nego Orlović.

Istina, već sam se prebacio na Euro mod, svi su mi Orlići.

  • Haha 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...