Jump to content
IGNORED

Košarka u vrtlogu politike


Heaviside

Recommended Posts

11 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

jbt nikodije postao si kau boj

:sad:

 

Kažeš to kao da je to nešto loše.

 

Ako se ne varam ti si učestvovao na Vučićevim izborima u nedelju, pa ako se ložiš na to siguran sam da ti se dopada i Vučićevo fudbalsko i košarkaško prvenstvo. Nema razloga da jedno voliš a drugo ne

  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment

daklem, navijači su zamolili željka a upozorili avrama, anđušu i smailagu da se ne igra bez njih & sve bi bilo okej da su se zvaničnici i zvezda složili sa tim pristupom :mellow:

 

https://nova.rs/sport/kosarka/video-sta-su-grobari-porucili-zeljku-i-igracima-partizana-nemoj-mi-konstantno-neku-gospodu-da-izigravamo/

 

„Željko, nemoj mi konstantno neku gospodu da izigravamo. Ako oni tebe mogu da vređaju, vređaćemo i mi njih. Slušaj, izađite, nemojte da igrate bez svojih navijača. Kad se ti prozivaš, ne prazni se hala, a sada se prazni. Nemojte da igrate bez nas“, poručio je jedan od vođa navijača preko megafona.

 

Takođe, rečeno je Aleksi Avramoviću, Danilu Anđušiću i Alenu Smailagiću da nikako ne nastave utakmicu, jer bi to značilo da idu protivh svojih navijača.

Obradović je pozdravio navijače, dok su crno-beli zajedno uslišili njihove molbe, bez želje da nastave utakmicu pred praznim tribinama.

Nakon odlaska igrača i stručnog štaba Crvene zvezde sa parketa, crno-beli su ostali na njemu skoro dok se hala nije ispraznila, ali su onda otišli u svlačionice i više se nisu vraćali. Zvezda je to iskoristila, kada se dvorana ispraznila crveno-beli su se vratili na teren, kao i sudije, pa će im zbog toga verovatno biti dodeljena pobeda i pehar šampiona Srbije za ovu sezonu.

  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment

...

šta hoću da kažem, to je isto sranje navijačko-mafijaške batine, koje čak i jedan željko obradović mora da trpi ili da se pokupi i ode.

s'jedne strane ovi što gledaju ko je platio za kosovo, ko je čiji državljanin a s'druge ovi što postrojavaju najvećeg trenera i evrope i svog kluba da ga lepo zamole a igrače upozoravaju.

 

 

  • +1 3
Link to comment

Pa da, sve ono sinoć je napravljeno da bi deca iz Leposavića™, mogla da odu na spavanje što pre jer ujutru imaju časove.

 

  • Haha 1
Link to comment

moguće, samo primećujem kako je tužno kada takav autoritet mora da se pravi da "priča" sa navijačima. nebitno je dal' je partizanov šljam sinoć ili neke zvezdin juče i sutra.

  • +1 1
Link to comment

Meni aktera nije žao, znali su gde dolaze i sasvim sam siguran da su dovoljno pametni da su i ovakve stvari uvrstili u matematiku kad su sabirali i oduzimali dal da parafiraju ugovor.

 

Žao mi je što delimo kiseonik sa mandrilima.

  • +1 6
Link to comment

Hljeba i igara, klasično skretanje pažnje sa bitnih životnih pitanja. Somovi su se uvijek hvatali na bućku!

  • +1 2
Link to comment
27 minutes ago, uini said:

...

šta hoću da kažem, to je isto sranje navijačko-mafijaške batine, koje čak i jedan željko obradović mora da trpi ili da se pokupi i ode.

s'jedne strane ovi što gledaju ko je platio za kosovo, ko je čiji državljanin a s'druge ovi što postrojavaju najvećeg trenera i evrope i svog kluba da ga lepo zamole a igrače upozoravaju.

 

 

Zna on zašto sve to "trpi", itekako. "Trpeće" i naredne dve godine.

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
47 minutes ago, booyaka said:

Zna on zašto sve to "trpi", itekako. "Trpeće" i naredne dve godine.

 

Trpeće i Teo, nije to poenta.

Ima sportista koje takve stvari i stimulišu, naročito nemam nikakve empatije za ove koji se šlihtaju navijačima preko svake mere, ali to ne menja činjenicu da je glavni problem na tribinama, a ne igračima, trenerima, sudijama i delegatima.

Link to comment

Veliki gospodin Željko Obradović, nenaviknut na ovaj brlog nakon praznika sportske kulture u Turskoj i Grčkoj.

  • +1 3
  • Haha 5
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...