Jump to content
IGNORED

Košarka u vrtlogu politike


Heaviside

Recommended Posts

Just now, kralj said:

 

Ma šta si se ti upalio, samo sam objasnio čoveku sa kim ima posla, te da nije dovoljno da ti objasni, nego u tvom slučaju mora i da razume umesto tebe.

NAsmeješ me svaki put, care :D

Link to comment
Posted (edited)

ne stvarno, šta se desilo sa većinskim navijačima partizana ovde - sa izuzetkom par kul likova iz starije garde tipa aprila, zajceva, bradilka i standardno teda. od većine ostalih samo đubrenje na svakom koraku.

 

možda sam predugo bio odsutan odavde ali baš nikad nije bila ovolika razlika između dve navijačke grupe.

 

 

Edited by Eleniko
  • Haha 2
  • -1 1
Link to comment

Kako da ti kažem, vrlo je jednostavno: zakon akcije i reakcije. 

  • -1 1
Link to comment

jel

 

koje akcije

 

nisam video da je neko sa suprotne tribine kačio /nijednom, kamoli više puta/ ovaj video

 

 

 

kao simboliku grobara onako kako se ovde plasira đubre sa kalinićem i georgijevom i to od likova koji do pre par meseci nisu bili ovoliki trol šipkaši

 

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, Filozof manijak said:

Kako da ti kažem, vrlo je jednostavno: zakon akcije i reakcije. 

 

dvougao manijak 

 

On 7. 4. 2024. at 20:30, Filozof manijak said:

Pa se onDa ubiše dokazujući kako smo ista govna, umesto da furaju neku svoju priču i pozitivni identitet. Uvek deluju reaktivno...

Što bi rekao moj psihijatar: ima tu nešto... :D

  • Haha 2
Link to comment
Posted (edited)

Šta da ti kažem, imaš slepu mrlju i vidiš samo poteze s jedne strane brda. @Eleniko

 

Stvarno, ko je sa foruma kačio ovaj klip koji si okačio?

 

Ili ne vidiš konstatno đubrenje i prekoplotašenje kralja, sigurnosti i šakule?

A onda se ko Marica čudiš otkud ovolika razlika između dve navijačke grupe, a većinu banova si popio zbog patkometrije i vređanja na sportu.

 

 

no, dobro, forumašenje as usual :D

Edited by Filozof manijak
  • +1 2
  • Wub 1
Link to comment
2 minutes ago, levi said:

 

dvougao manijak 

 

 

My faithful fan - lefty :D

 

 

 

 

Link to comment

Hvatanje za gušu je no-no, a prebijanje ljudi motkama ispred Arene i poziv na sačekivanje igrača macolom ispred Pionira je :thumbup::thumbup::thumbup:?

 

Nešto se tu ne poklapa :think:

  • +1 2
Link to comment
Posted (edited)
28 minutes ago, Filozof manijak said:

Šta da ti kažem, imaš slepu mrlju i vidiš samo poteze s jedne strane brda. @Eleniko

 

Stvarno, ko je sa foruma kačio ovaj klip koji si okačio?

 

Ili ne vidiš konstatno đubrenje i prekoplotašenje kralja, sigurnosti i šakule?

A onda se ko Marica čudiš otkud ovolika razlika između dve navijačke grupe, a većinu banova si popio zbog patkometrije i vređanja na sportu.

 

no, dobro, forumašenje as usual :D

 

većinu banova sam popio kao proizvod organizovanog delovanja trol šipka brigade, njihovog stalkerskog učitavanja i prihvatanja tog učitavanja od strane vašeg zastupnika u moderaciji. to traje i dalje samo je taj mod za čija je vakta ovde bilo 16-0, 17-2, 39-20, 45-22 /poslednji put kad sam brojao/ u banovima cigana kojih ima duplo manje na forumu od druge strane u međuvremenu abdicirao pa više nemate koga da vam pridržava vrata leđa dok nas satirete, a ovu trojicu zabole rac da đuska na rahmanjinovske note.

 

eno ti harper, nema ga na forumu a čak je i on primetio uspešno sviranje po riport tipkama

 

zato i ne date levija u moderaciju jer znate da bi time zauvek bila eliminisano takvo delovanje.

 

tumbasa ne znam da je iko ikada okačio kao lika koji simboliše 90 posto navijača partizana. ja nisam sigurno. ali sam se nagledao vlade georgijeva i milana kalinića kao simbola 90 posto naših navijača u mesec dana onoliko. šaljenje haha.

 

da ti plastično objasnim, nisu problem šakula i slični, nego je problem to što je većina vas nekada normalnih /sem ako nisam nešto propustio/ u međuvremenu prešla na takve pozicije ili ste se konačno ofirali. tebe baš ne pamtim po ovim današnjim postovima, no dobro.

 

a za prekoplotašenje, tražili su neki /podržavam/ da se za vreme plej ofa sankcioniše pisanje sa komšijskog topika. pa idi prebroj malo ko se toga pridržava a ko ne i javi šta si stvarno utvrdio. sem ako i ti nisi u međuvremenu postao deo realnost nije nešto našta se obaziremo ekipe.

 

za kraj - tragedija ovog foruma je što nije uspela dragančetova akcija da se aram skloni sa sportske moderacije tada. danas bi stvari bile sređene za forum mnogo bolje od toga kako je nastavljeno da se radi do pre 1.5 mesec. čupanje kablova je samo kolateralna šteta jedne privatne politike koja je tek potom totalno eskalirala.

 

 

 

Edited by Eleniko
  • -1 1
Link to comment
2 minutes ago, copkillah said:

Hvatanje za gušu je no-no, a prebijanje ljudi motkama ispred Arene i poziv na sačekivanje igrača macolom ispred Pionira je :thumbup::thumbup::thumbup:?

 

Nešto se tu ne poklapa :think:

U suštini se poklapa, pošto je to trend. Video si sada u svinjcu tribine. Ti tamo uopšte nisu došli da gledaju košarku, niti ih je utakmica interesovala. Oni su došli tamo da viču Javoru da puši kurac, zastrašuju sudije, vredjaju Žoca, Savića i zastrašuju igrače Partizana. Utakmicu nisu uopšte gledali, bitno je bilo samo da Partizan izgubi na bilo koji način. Čović je započeo zastrašivanje i pretnje pre utakmica, a oni su to dalje izvršavali u toku utakmice. Tako da se motke i macole savršeno poklapaju.

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment

god bless him, pa on misli da se kačenje sličica Barbe i Kalinića odnosi na sve navijače :lol:

 

 

Link to comment
8 minutes ago, copkillah said:

Hvatanje za gušu je no-no, a prebijanje ljudi motkama ispred Arene i poziv na sačekivanje igrača macolom ispred Pionira je :thumbup::thumbup::thumbup:?

 

Nešto se tu ne poklapa :think:

 

?

  • +1 1
Link to comment
46 minutes ago, uini said:

 

?

 

eleniko je bio banovan, jer je pokazao svesrdno razumevanje za nedavni napad motkama na navijače Partizana ispred Arene, a poziv za susret Nanelija i macole imaš na KKCZ topiku posle sinoćnje utakmice

 

i da se razumemo, sa moje strane to nije nikakvo opravdavanje Nanelijevog džiberisanja, nego jedno poređenje stanja stvari

 

  • +1 3
  • Haha 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...