Jump to content
IGNORED

Košarka u vrtlogu politike


Heaviside

Recommended Posts

Samo tri trenera u EL imaju preko 60 godina. Ivanović, Mesina i Ž. Obradović.

Samo Ivanović je u plejof zoni a zanimljivo da je najstariji.

Link to comment
21 hours ago, Midgeta said:

Mozda da nas Trinki trenira, ovako mrka kapa sa Demencijogluom :(

 

tačno :(

 

 

  • +1 1
  • Wub 2
Link to comment
11 minutes ago, booyaka said:

Samo tri trenera u EL imaju preko 60 godina. Ivanović, Mesina i Ž. Obradović.

Samo Ivanović je u plejof zoni a zanimljivo da je najstariji.

 

kari za tri godine osvaja sa dubaijem u 78-oj

Edited by Nikodije
  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment

ostoja bas ne zeli sportsku pomoc gradskog rivala u interesu srpske kosarke, jos jedan grobar u vrtlogu grobarskog sektastva

 

 

"Jeste ta situacija atraktivna za medije, ali realnost je ipak drugačija. Oni će tu utakmicu igrati za sebe, na kraju sezone u kojoj su najveći deo proveli u donjem delu tabele. Mislim da su pre svega okrenuti sebi i analizi sezone u kojoj su potpisali 13, 14 novih igrača i imali dva trenera... Efesu ta utakmica mnogo znači, Crvenoj zvezdi baš i ne, a i u poslednje vreme im je forma slabija nego na početku sezone. Stoga ne znam koliko je realno očekivati da budu konkurentni u Istanbulu. Kao što rekoh, oni će tu utakmicu igrati za sebe, ne za nas. Ne vidim da bih ikome za bilo kakav rezultat trebalo da se zahvaljujem. Sa druge strane, naša je obaveza prema navijačima i prema sebi da protiv Valensije odigramo na svom maksimumu i pobedimo", rekao je Mijailović

Edited by Nikodije
  • Haha 2
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
1 hour ago, copkillah said:

 

tačno :(

 

 

 

Sta je napravio od čoveka, tuga :(

  • Haha 3
Link to comment

e ovog govnara sam snimio davne sedamdeset neke u požegi, preko puta mog dede živela porodica stefanović, radojica mi bio najbolji letnji drugar, a starija sestra mu bila lepa kao anđeo, crnka sa svetlim očima

i tako, pojavi se jedno leto neki proćelavi dugonja, drugo leto isto, a treće- svadba

tad sam već ukapirao ko su likovi, mladoženja bio dragiša vučinić, kum kapičić, rakočević veseljak i najniži smradić nam ni bombonu nije dao, a ne daj bože kupio sladoled, a mi gledali u njega kao u boga

što je kaponja, legenda, neutralisao

otad ne mogu da smislim seronju, pogotovo što mi je kićanović uvek kupovao kutiju sladoleda kad god naiđemo u čačak leti :D

3 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

IMG_8987.thumb.jpeg.ae277a48909c39ece66316b8139d0d50.jpeg

 

moka slavnić otvorio nalog na ppp

:shock4:

 

  • Wub 1
  • Tužno 1
Link to comment

a propos priče na nostalgiji

moka u prajmu bi lagano igrao danas

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...