Jump to content
IGNORED

Košarka u vrtlogu politike


Heaviside

Recommended Posts

3 minutes ago, Nikodije said:

sta znam, ja bih u obrnutoj situaciji navijao da partizan dobije, al to sam samo ja

 

Imali su sve potrebno na svojoj strani..vazda punu halu kad se igra kuci, podrska na svakom gostovanju, placeni su valjda redovno i bogato..i sad neko drugi da im radi domaci. 

 

Sikter more..nije zasluzeno.

  • +1 4
Link to comment
2 minutes ago, Valkyrie said:

 

Zato jako do pobede protiv Efesa, sve pare na 2.

 

+ 1000

svakako ne mozemo da dobijemo, ali nadam se da ce u klubu zadrzati minimum dostojanstva i da ce igrati najbolje sto mogu u skladu sa mogucnostima

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment

Da nam treba pobeda Zvezde protiv bilo koga za npr razliku između 6og i 7og mesta ili da maštamo još jače između 4og i 5og sigurno da bi navijao da dobijete. Ovako između 10og i 11og stvarno ne znači gotovo ništa. Nismo u nekom naletu pobeda pa da kažeš uhvatili smo zalet. Baš naprotiv. A uz to dodaj kako igramo u gostima u EL ove sezone i sve je jasno. Tu smo gde smo po igrama zaslužili. 10- ili 11+ 

Link to comment
5 minutes ago, Nikodije said:

nadam se da ce u klubu zadrzati minimum dostojanstva

 

 

A lol

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
4 minutes ago, SNARC said:

 

Imali su sve potrebno na svojoj strani..vazda punu halu kad se igra kuci, podrska na svakom gostovanju, placeni su valjda redovno i bogato..i sad neko drugi da im radi domaci. 

 

Sikter more..nije zasluzeno.

 

pa dobro, desava se, promasili su selekciju, sta sad. to sto je hala puna i podrska uvek na max je super stvar, a lopta je okrugla. mozda vam se vrati sledece sezone. robija sigurno nece dozvoliti dve lose sezone zaredom.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, Mindaugas Žukauskas said:

Kad bi Zvezda drknula Efesa, a Partizan izgubio od Valensije, to bi bilo najjače 'neka hvala', like evar

I onda da kukamo zajedno kad Šabaz i Mirotić osvoje EL. Neka hvala.

Edited by *edited by mod
Link to comment
19 minutes ago, Valkyrie said:

 

Zato jako do pobede protiv Efesa, sve pare na 2.

Zli Glintić likes this :D

  • -1 1
  • Tužno 1
Link to comment
7 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Kad bi Zvezda drknula Efesa, a Partizan izgubio od Valensije, to bi bilo najjače 'neka hvala', like evar


To ce se i desiti

I na kraju otac Mirotije nabije kitu do nafte jer nije dovoljno nabio letos, pa ce sveprisutni bog odluciti da je on bolji hriscanin od Alekse jer je finansirao laminat u manastiru

Edited by Ratamahatta
Link to comment
32 minutes ago, Nikodije said:

sta znam, ja bih u obrnutoj situaciji navijao da partizan dobije, al to sam samo ja

I ja bih navijao u obrnutoj situaciji da Partizan pobedi, a sada navijam da se Zvezda dobro pripremi za ABA & da se niko ne povredi.

  • +1 1
Link to comment
Just now, booyaka said:

I ja bih navijao u obrnutoj situaciji da Partizan pobedi, a sada navijam da se Zvezda dobro pripremi za ABA & da se niko ne povredi.

 

pripremamo se za aba od decembra, kao da letimo u kosmos™

  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, booyaka said:

Neko se priprema a neko ne.

KK Rekreativo la Euroliga :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...