Jump to content
IGNORED

Košarka u vrtlogu politike


Heaviside

Recommended Posts

7 minutes ago, booyaka said:

Još dva godine Robije na klupi KKP i dogovorili smo se.

 

1 hour ago, booyaka said:

Na koliko Robija potpisuje novi ugovor, na 2,3 ili 5 godina?

 

37 minutes ago, weedman said:

diši malo jbt..samo kkp u glavi

 

Link to comment

I posle kad kažemo jedno brdo - dva Univereskporta, nešto se bunite.:D

 

Gli, jel vidis razliku sada? :D

  • Haha 1
  • Tužno 1
Link to comment

Niste videli kako je tiranin Žoc uspeo da i Tristana natera da igra za Grčku umesto za Srbiju. 

Edited by garmonbozia
  • +1 1
Link to comment
43 minutes ago, Filozof manijak said:

I posle kad kažemo jedno brdo - dva Univereskporta, nešto se bunite.:D

 

Gli, jel vidis razliku sada? :D

 

Ne vidim brate nista osim da me ubibobi zeza dve stranice ranije nesto za kladionicu iako zna da sam psihofinansijski propo™ zbog te opake bolesti zavisnosti. Ne znam coveka ali znam sigurno da je grobar, cigani ne udaraju tako nisko... :dry:

Link to comment
12 minutes ago, Zli Gli said:

 

Ne vidim brate nista osim da me ubibobi zeza dve stranice ranije nesto za kladionicu iako zna da sam psihofinansijski propo™ zbog te opake bolesti zavisnosti. Ne znam coveka ali znam sigurno da je grobar, cigani ne udaraju tako nisko... :dry:

 

Šta predlažeš da se igra na Efes - Zvezda? Ja mislim da dolazi kec

  • Wub 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
4 hours ago, Ratamahatta said:

Bukvalno, Hezonja poklonio bar 10 poena u 4/4 kretenskim sutevima, kretenskim faulovima i cuvanjem senki, jos se dere ko magarac na Kampaca :D I pokusava da pokloni jos poen na tehnicku jer napickava sudije vec nekoliko minuta 

To je predstava za crno-belu armiju ljubavi koja ga čeka željno. On se borio ali nepravda i Ciganin Kampaco. 

  • +1 3
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
4 hours ago, Zli Gli said:

 

Ne vidim brate nista osim da me ubibobi zeza dve stranice ranije nesto za kladionicu iako zna da sam psihofinansijski propo™ zbog te opake bolesti zavisnosti. Ne znam coveka ali znam sigurno da je grobar, cigani ne udaraju tako nisko... :dry:

Jesi se i ti radovao sinoć kao da je tvoj tim pobedio u finalu F4 Evrolige? :s_dj:

 

Zamisli da si u istom društvu sa booyakom i šakulom :nobles:

Edited by Filozof manijak
  • Tužno 2
Link to comment

Jes vala, natopila sa KKCZ tema od tih utakmica u kojima nismo igrali. Eno vidim legenda Tresko čak i piše kako je Partizan izgubio. :D

Tim rečima.

Subjektivni osečaj. :fantom:

  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...