Jump to content
IGNORED

Košarka u vrtlogu politike


Heaviside

Recommended Posts

Just now, smooth.Op said:

Taj Kaboklo se smucao po NBA od svoje 18. do 25. godine. 

Koje etikete. Još jedan FIJASKO 🤣

 

Odgovori mi na pitanje. Sa Tristanom umjesto Kabokla ne bi bili drugi u aba, finalisti kupa i 13. u EL na danasnji dan? 

  • Tužno 1
Link to comment
13 minutes ago, MiddleClass said:

 

 

I sad mi reci da je Tristan uzeo Kaboklu minute cijele sezone... bili bi gori od drugog mjesta u aba, ne bi igrali finale kupa niti bi bili u top 13 EL?

 

Jos jedan fijasko Zoca 

 

Ne znam da li je opasniji po babe ili po mlade igrače

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
4 minutes ago, MiddleClass said:

 

Odgovori mi na pitanje. Sa Tristanom umjesto Kabokla ne bi bili drugi u aba, finalisti kupa i 13. u EL na danasnji dan? 

Nešto mi ne radi kugla. 

  • Haha 2
Link to comment
4 minutes ago, MiddleClass said:

 

Odgovori mi na pitanje. Sa Tristanom umjesto Kabokla ne bi bili drugi u aba, finalisti kupa i 13. u EL na danasnji dan? 

Ovako kao kapetan hindsight rekao bi ne.

 

Svima je jasno da je Tristan rupa u odbrani uprkos fizikalijama koje ima. Na to dodaj da je i prošle godine otprilike u ovo vreme zapalio da igra trening kampove i da je verovatno već tada bilo jasno ljudima u klubu da će ove godine da dobije poziv za NBA i da se na njega ne može računati kao na nosioca igre, posebno ne u trenutku kada je timu očajnički trebao jak i skočan centar.

  • +1 1
Link to comment

Ne da nije bio nosioc, nego je 1 Jaramaz imao veću minutažu od njega.

Edited by booyaka
  • Haha 1
Link to comment
34 minutes ago, booyaka said:

Ne da nije bio nosioc, nego je 1 Jaramaz imao veću minutažu od njega.

Jooooj bre, stvarno nekad nisam siguran da li iskreno pišeš tako glupe stvari ili se samo u navijačkom inaćenju i dokazivanju nedokazivog zapetljaš u mentalnoj akrobatici.

 

Šta znači ti poređenje Jaramazovih i Tristanovih minuta? Jel trebao možda Tristan da prenosi loptu ili Jaramaz da igra centar? 

  • +1 2
Link to comment

Poenta je da nije trebalo da ima najmanju minutažu u timu.

Po meni je bolji igrač i od Koprivice (koji je u timu zbog čistog nepotizma) i od Smailagića.

  • Haha 1
Link to comment

Kod ogromnih talenata koji zahtevaju loptu, kakav Tristan jeste, nema svrhe davati im ulogu u rotaciji kakvu imaju prethodno nabrojani. Kontraproduktivno je i za igrača i za ekipu.

 

Takvima se daje ili 25+ minuta ili ćao.

 

Vašington to sebi može da dozvoli. EL timovi ne, osim Albe(koja meni lično ima mnogo gotivan sistem).

 

 

 

 

 

 

Edited by Milošica
  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment

Washington koji je 3. najlošiji tim lige bez ikakve šanse za plejof još otkad je počela sezona.

 

Uvek je lako igrati rasterećen, videti pod KKCZ poslednja 4 meseca. 

  • Haha 7
Link to comment

Zvezda rasterecena opali Makabi, Armani i Fener na strani pa se opet optereti i opet sjebe

Pa onda ispegla Virtus i neku/obe od preostalih :D

  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, garmonbozia said:

Uvek je lako igrati rasterećen, videti pod KKCZ poslednjih 8 godina. 

 

Omanja korekcija

  • +1 1
Link to comment

Još jedno predivno košarkaško veče u Berlinu. Pobedio je bolji tim i tim koji na svom kormilu ima najtrofejnijeg evropskog trenera. 

 Happy So Excited GIF

Link to comment
40 minutes ago, Filozof manijak said:

Još jedno predivno košarkaško veče u Berlinu. Pobedio je bolji tim i tim koji na svom kormilu ima najtrofejnijeg evropskog trenera. 

 Happy So Excited GIF

Zaboravio si da čestitaš ko zna koji top 16. Obezbedili već odavno top 16 i igraju mirno.

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...