Jump to content

Košarka u vrtlogu politike


Heaviside

Recommended Posts

Nisi vredan da obrazlažemo naširoko. Samo ću odgovoriti u vašem stilu, bolje gledajte kako je neki sa platom od dva miliona posle par meseci zapalio odatle. A nije klinac. 

Link to comment

 

Tolika opsednutost Obradovićem je zabrinjavajuća, booyaka. Nije ti to dobro po zdravlje :unsure:

  • +1 1
Link to comment

Panika u Cigana, ode li Robija, doći će opet neko nalik buckastom Talijanu ko je još u stanju da pomuti prirodan sklad stvari.

Link to comment
1 hour ago, smooth.Op said:

Nisi vredan da obrazlažemo naširoko. Samo ću odgovoriti u vašem stilu, bolje gledajte kako je neki sa platom od dva miliona posle par meseci zapalio odatle. A nije klinac. 

Nemam problem da pričam o tome, i upravo pišem o tome na našoj temi. Vi ste ti koji zatvarate oči pred onim što vam se ne dopada, idealizujete trenera do statusa boga. Nije dobro to & ne priliči zrelim ljudima.

Link to comment

Dogovori se sam sa sobom. Treba da se pravimo da Tristan ne postoji, ili da diskutujemo o tome?

Ili treba da se pravimo da je Željko Tristana tukao motkama na treningu ili šta već napisa lik. 

Edited by smooth.Op
Link to comment

Ne, nego da otvoreno kažete da je fejlovao sa njim. I nije to prvi put, sećam se ovako iz glave Yurtsevena iz Fenera koji je kod njega grejao klupu a sad je legit NBA košarkaš.

Link to comment
33 minutes ago, Filozof manijak said:

Ček, podseti me ko je aktuelni šampion ABA-e? 🤔

 

KKP.

Dakle, računajući Aba prsten, debeli Italijan je uzeo duplo više trofeja sa duplo manjm budžetom za duplo manje vremena. 

Cigani ga ne vole jer im dovodi srpstvo u pitanje i laže da nije SNS projekat, u njega kao trenera KKP se kunu. 

 

Npr, ovih aktuelnih 3:0 u mesec i po dana, ovaj nesrećno sklepani tim ne bi imao ni protiv protivnika koji nam tradicionalno leže, poput FMPa. :fantom:

Link to comment

Ako mu je cilj bio da od Tristana napravi igrača koji u EL igra 20 minuta i da prilagodi igru tako da iskoristi njegove kvalitete i sakrije mu mane onda jeste fejlovao.

 

Prošle sezone je taj Željko bio na korak do F4. Posle toga je taj Tristan otišao u USA dok još sezona nije bila gotova. U KKP je ostao i ove sezone jer je očigledno postojao neki dogovor da će ga pokupiti Vašington i da će biti obeštećenja. Za mene je iznenađenje što je uopšte i igrao ovu sezone, ali u ABA i vrapci znaju da treba napasti Tristana. Koliko je sve to mučno bilo, sećam se detalja na utakmici protiv Budućnosti, gde ga Žoc hvali dok ovaj protrčava pored klupe, jer je napravio faul kad ga je čovek rešio već. To je u suštini to. Dečku sve najbolje. Onakav šut na tu visinu se retko viđa. 

Link to comment

Ma ove brojke ništa ne dokazuju. Videćemo, ako dogodine bude igrao regularno u NBA (a u to čisto sumnjam), tek tamo će da urnišu sve mane koje ima u odbrani. I zbog toga što će imati bolje napadače nasuprot, što je bolji skauting i napadač ima više prostora. 

 

Meni je ovo jedan od bizarnijih transfera sve u svemu.

Edited by kralj
Link to comment
3 hours ago, booyaka said:

Grobari, bolje da se pravite da Calikis ne postoji ako iole uvažavate vašeg trenera.

Naprotiv, svake sezone opravimo jednog igrača za NBA. Prvo Exum, sad 300N. Biće dosta lakše ubediti igrače preko bare da im je KKP najbolja prečica za povratak u NBA.

Link to comment
4 hours ago, Hele said:

Robija legenda i najveci trener univerzuma, a i sire.

 

A pre svega Srbin najveci

 

 

 

 

 

I sad mi reci da je Tristan uzeo Kaboklu minute cijele sezone... bili bi gori od drugog mjesta u aba, ne bi igrali finale kupa niti bi bili u top 13 EL?

 

Jos jedan fijasko Zoca 

  • Haha 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
16 minutes ago, *edited by mod said:

Naprotiv, svake sezone opravimo jednog igrača za NBA. Prvo Exum, sad 300N. Biće dosta lakše ubediti igrače preko bare da im je KKP najbolja prečica za povratak u NBA.

Ajde za Exuma mogu da se složim, ali za Calikisa ne - protraćio je vreme, isti je košarkaš koji je bio u Realu, samo sa više godina.

  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, MiddleClass said:

 

 

I sad mi reci da je Tristan uzeo Kaboklu minute cijele sezone... bili bi gori od drugog mjesta u aba, ne bi igrali finale kupa niti bi bili u top 13 EL?

 

Jos jedan fijasko Zoca 

Taj Kaboklo se smucao po NBA od svoje 18. do 25. godine. 

Koje etikete. Još jedan FIJASKO 🤣

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...