Jump to content

Košarka u vrtlogu politike


Heaviside

Recommended Posts

2 hours ago, BlackGeorge said:

 

 

Da li moramo da igramo to Leon DeKameleon Čovićikus četvorokorak takmičenje? Ako je uslov da moramo da bi nam vučići dao tih mizernih 20-25% od ukupnog budžeta KK Partizan - ja glasam da ne igramo.

 

 

Da vi ste veliki klub pa mozete da birate sta ce te da igrate.Pa vam je liga dobra dok je vodio Pedja Bojic,pa vam sada ne valja.Inace sam modele lige je napravljen da se blizanci previse ne umaraju.Na zalost ima ljudi koji veruju da je kosarka tu zbog njih.

Edited by Блок_64
  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Блок_64 said:

 

 

Da vi ste veliki klub pa mozete da birate sta ce te da igrate.Pa vam je liga dobra dok je vodio Pedja Bojic,pa vam sada ne valja.Inace sam modele lige je napravljen da se blizanci previse ne umaraju.Na zalost ima ljudi koji veruju da je kosarka tu zbog njih.

Sve dok je tu gazda Čović zlikovac i dok jaše uzdama tom nesrećnom ligom ja sam apsolutno protiv tog čovićevog brloga. Pa makar ne dobili ni dinara od pičkoustog i igrali fiba ligu šampiona.

 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Kako da ne. Zato nikad više vaših navijača na tribinama, prosto im se gadi cela situacija oko nikad većeg budžeta KKP koji je pičkousti aminovao.

A sad kad je stani pani za sledeći ugovor Robije odjednom može i pašteta da se igra.

  • +1 2
Link to comment
On 26. 12. 2023. at 13:30, Filozof manijak said:

 

Evidentno je EL sezona puštena niz vodu, i mali Top ima čitavu polusezonu da bez pritiska stiče iskustvo i samopouzdanje u najjačem takmičenju.

 

 

On 26. 12. 2023. at 13:33, booyaka said:

Nije puštena EL sezona niz vodu, nema razloga za to.

 

Poslušaj svoj savet, ne brukaj se više :rolleyes:

👇

 

5 hours ago, booyaka said:

Nastavi da vežbaš.

 

Link to comment

Nikad ne znaš sa koje će strane filozofa da ošajdari njegovo kreativno tumačenje napisanog, ali dobro je da ga izgleda mahom radi na euforiju.

 

 

  • Hvala 1
Link to comment
6 hours ago, BlackGeorge said:

Sve dok je tu gazda Čović zlikovac i dok jaše uzdama tom nesrećnom ligom ja sam apsolutno protiv tog čovićevog brloga. Pa makar ne dobili ni dinara od pičkoustog i igrali fiba ligu šampiona.

 

 

Ajde na stranu moralna uzvišenost tipova koji navijaju za klub koji vodi jedan hemoroid pičkoustog, a pre njega dupli Šarićev kum, nego u kojoj bi ste hali recimo igrali fiba ligu šampiona?

 

25% :D

 

 

Link to comment
4 minutes ago, Hele said:

Robija legenda i najveci trener univerzuma, a i sire.

 

A pre svega Srbin najveci

 

 

 

Šta dve sezone pod Žocom naprave od Realovog škarta :hail:

 

Još je stigao i da nabije lakat AD u obrvu. Dobro to je verovatno od starijih saigrača kupio fazon :fantom:

Edited by *edited by mod
Link to comment
1 hour ago, booyaka said:

Get a life, stalker.

 

Stop embarrassing yourself :D

  • Haha 1
Link to comment
14 minutes ago, *edited by mod said:

Šta dve sezone pod Žocom naprave od Realovog škarta :hail:

 

Još je stigao i da nabije lakat AD u obrvu. Dobro to je verovatno od starijih saigrača kupio fazon :fantom:

Stara dobra taktika nepustanja mladog igraca da igra, znaju to majstori poput Robije da to najbolje deluje.

 

A tek sto vole klinci rodjeni 2003. godine koji su odrasli na zapadu da se deres na njih...

 

Nema igraca bez toga u danasnje vreme. Opste je poznato da Ker se prvo izdere na Karija na svakom treningu pa ga onda tuce stapom i davi, da ne pricamo sta Meloun radi Jokicu...

Link to comment

Opšte je poznato da ti sa sigurnošću znaš kako to rade Ker, Meloun i Željko. 

  • +1 3
  • -1 3
Link to comment

Grobari, bolje da se pravite da Calikis ne postoji ako iole uvažavate vašeg trenera.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...