Jump to content

Košarka u vrtlogu politike


Heaviside

Recommended Posts

46 minutes ago, Milošica said:

Jeste da velikim delom funkcionišemo samostalno, ali uvek mogu za nešto da nas uhvate :D

 

Ne bi me čudilo da je rečeno da ovaj put "mora".

 

Inace sta? Vucic se ne bi skidao sa tv-a i kukao da vam je usuo pare, ali je i dalje peder?

 

Oh wait :fantom:

Link to comment

Nemoj ti da se praviš naivan. Da je rečeno da mora, bilo bi rečeno i prethodna dva puta kada ste pobegli od takmičenja.

Link to comment

Sve je podložno promenama, u zavisnosti od situacije. 

 

Objašnjenje da je u pitanju jurenje titula da bi popravio skor je još jedan od pokazatelja koliko bi od nas Grobara bilo suludo da zamerimo Željku ako ode iz ovog blata.

 

A ja sam budala što odgovaram vama dvojici kojima je onaj Zlijev post nešto normalno. Super lakmus sa kim uopšte treba ulaziti u "rasprave".

 

  • +1 5
Link to comment

Šta je bre podložno promenama, to da li ćeš da igraš nacionalno takmičenje ili ne?

Ili da je rečeno™ prvo da se ne igra pa onda da se igra?

Smešni ste ko bioskop.

Link to comment

Podložna je promenama rekacija na to da ne igramo.

 

Šta je konkretno tvoja teorija, zbog čega igramo?

Link to comment

Ali ova teorija da Žoc radi u kkp jer nema kluba koji bi mu te pare dao je vrh. I još pride da se blamira podržavajući žvalju. Nastavite...

  • +1 3
Link to comment
3 hours ago, smooth.Op said:

Nadam se da će opet zaboraviti da podnesu prijavu na vreme. 

 

 

Da li moramo da igramo to Leon DeKameleon Čovićikus četvorokorak takmičenje? Ako je uslov da moramo da bi nam vučići dao tih mizernih 20-25% od ukupnog budžeta KK Partizan - ja glasam da ne igramo.

Link to comment

Ima još dosta do toga, ne treba se zamlaćivati. 

 

Mene lično ne zanima da to ispratim, nije me zanimalo ni pre nego što smo prvi put odlučili da ne igramo. 

  • +1 1
Link to comment

Ostoja se nada da će Žoc da mu javi da ne može više i da će posle sledeće sezone da pali.

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, smooth.Op said:

Ali ova teorija da Žoc radi u kkp jer nema kluba koji bi mu te pare dao je vrh. I još pride da se blamira podržavajući žvalju. Nastavite...


aleksandar fleming je izumeo penicilin, a kk partizan dva penicilina

 

treba ostoja pa podnese nobelovom komitetu nominaciju za nagradu iz oblasti medicine

Link to comment
1 hour ago, booyaka said:

Robija traži ugovor na pet godina, Ostoja mu ne da, kaže max na 3.

 

Mislim da je kraj već ove sezone.

Ovo obojica samo glume dobrotu, nešto treće ovde pravi problem, nisu pare za Žrljka već pare za nekog ili pare OD nekog. Ne govore nam ništa što nas zanima.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...