Jump to content

Košarka u vrtlogu politike


Heaviside

Recommended Posts

12 minutes ago, Filozof manijak said:

Sviđa mi se što citirate generala, vidi se da vam je ostavio traga :wub:

Naravno da jeste, zlo i mržnja uvek ostavljaju traga, teško mogu da nestanu, samo se pritaje. Zli je to objašnjavao, ono što je General (jer sport je rat, a protivnički igrači i navijači su neprijatelji) posejao metastaziralo je u ovo što vidimo danas.

 

edit: i ne moraš da mi se obraćaš na vi:love5:

Edited by Nikola77
  • Hvala 1
Link to comment
9 minutes ago, Nikola77 said:

Naravno da jeste, zlo i mržnja uvek ostavljaju traga, teško mogu da nestanu, samo se pritaje. Zli je to objašnjavao, ono što je General (jer sport je rat, a protivnički igrači i navijači su neprijatelji) posejao metastaziralo je u ovo što vidimo danas.

 

edit: i ne moraš da mi se obraćaš na vi:love5:

Zlijev post je verovatno nešto najproblematičnije što se pojavilo u celom ovom navijačkom podjebavanju na forumu, zato što izlazi van tih okvira podjebavanja.

 

Čovek mrtav ozbiljan piše o nekakvim suštinskim razlikama u karakterima navijača dva kluba, o odnosu kakav treba imati prema njima i slično. Dakle, ne o onim pank/narodnjaci, Putin, GTR posebnost i sličnim folklornim prolaznim stvarima...

 

I dobija podršku na taj post. Ozbiljnih ljudi. Nisu to one strasti koje su benigne i o kojima je Nikodije pisao bubi, već nešto mnogo gore.

 

Edited by Milošica
  • +1 7
Link to comment

Persiram ti jer si ipak stariji od mene 

 

Za nekog je to mržnja, za nas su to časovi ljubavi :wub:

Nismo isti :wub: 

 

Esid: fascinantno je to koliko se bavite nama, a mi sobom 

Edited by Filozof manijak
Link to comment
1 hour ago, kralj said:

Neka mu je majici hvala.

Jel onog u Njegoševoj Pijanista crtao?

 

Pijanista je kriv za mnoga zlodela, ali da ne preterujemo

 

Link to comment
56 minutes ago, copkillah said:

 

Pijanista je kriv za mnoga zlodela, ali da ne preterujemo

 

која?

 

онај светлећи фалус jе био пун погодак, а он је ваљда радио и онај мурал на доњем дорћолу

 

сад видим на његовом сајту, ваљда су сви његови, има добрих има мање добрих

 

 

 

чекам @Caligula-ин суд

Link to comment
3 hours ago, Nikola77 said:

Naravno da jeste, zlo i mržnja uvek ostavljaju traga, teško mogu da nestanu, samo se pritaje. Zli je to objašnjavao, ono što je General (jer sport je rat, a protivnički igrači i navijači su neprijatelji) posejao metastaziralo je u ovo što vidimo danas.

 

edit: i ne moraš da mi se obraćaš na vi:love5:

ma to su gluposti. dujan nije nista posejao sto nisu posejali pre njega dean smith, pat riley, chuck daily, gomeljski, aca nikolic, maljkovic, gamba, phil jackson ( dajte jos nekog amera)..

to je najobicniji drek beogradskih medija jer je dujan takav, ne bira mnogo reci pa se onda buhrek novinarcici uhvate za neku mozda grublju rec. dujan nije imao posla sa naivnim devojcicama vec sa namazanim sportsko politickim radnicima. bio je u tadasnjem partizanu vise od trenera i on je namerno preuzeo na sebe sav odijum.

takodjer dujan je napadan i zbog svojih politickih stavova.

 

 

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

која?

 

онај светлећи фалус jе био пун погодак, а он је ваљда радио и онај мурал на доњем дорћолу

 

сад видим на његовом сајту, ваљда су сви његови, има добрих има мање добрих

 

 

 

чекам @Caligula-ин суд

 

Skoro svi njegovi murali su čist zločin, a najveći zločin je onaj posveće Tijani Jurić. Valjda je i on skapirao da nije za murale pa je promenio stil, ono sa Memedovićem nije toliko loše.

 

 

Link to comment

nisam znao da je on taj radio. onaj na dorćolu sam video i taj mi je super, a ni ovi ostali koji su na sajtu nisu loši

Link to comment
7 hours ago, Nikola77 said:

Naravno da jeste, zlo i mržnja uvek ostavljaju traga, teško mogu da nestanu, samo se pritaje. Zli je to objašnjavao, ono što je General (jer sport je rat, a protivnički igrači i navijači su neprijatelji) posejao metastaziralo je u ovo što vidimo danas.

 

edit: i ne moraš da mi se obraćaš na vi:love5:

da li je General sejao zlo i kad je bio trener kkcz?

Link to comment
3 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

nisam znao da je on taj radio. onaj na dorćolu sam video i taj mi je super, a ni ovi ostali koji su na sajtu nisu loši

 

kad na sajt naravno nije stavio sva ta smeća koja je radio, samo par novijih, kad je i on ponešto naučio

 

mislim, never forget:

 

10683917_621245481326003_163162804_n.jpg

 

22 minutes ago, napadaj said:

Dobar je i Državni posao na Bežanijskoj kosi.

 

meh, bolji mu je bio onaj psihodelični Čvarkov

 

10401802_841906592505155_1585968595_n.jp

  • Haha 5
  • Tužno 1
Link to comment

E jebiga ako za Pijanistu treba 2nd opinion. Tačno je da je u međuvremenu napredovao - sporo i jedva malo. Nacrtao je hektare murala, bilo je neminovno, ali to je nivo talenta 1 jagodinskog muzeja voštanih figura. Ni konceptualna umetnost nije ništa bolja. Okupirala ga zlatna faza, pa mu se sve svelo na farbanje u zlatno - kontejnera, Isusa, četke za WC, onog hrčak točka, falusa. Iza svega stoji do zla boga banalan koncept, koji bolje da ne objašnjava. Pokušao sam da ga slušam u jednom potkastu kad je pričao o popularnoj kulturi, ali nije imao fundus informacija ni za 15 minuta priče, pa je razvlačio Pikasa i Dalija wiki edition da ispuni termin. Posle mi je drugarica rekla da je u istom potkastu gostovala i njegova žena, glumica, nije čula za seriju Office.

Ne znam šta tačno radi na fakultetu, nadam se da nema veze sa vizualnim komunikacijama. 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...