Jump to content

Košarka u vrtlogu politike


Heaviside

Recommended Posts

Nema šta meni da poručuje, a ako misliš da je normalno napisati takav post van nekog konteksta zajebancije i pre svega podržati isti, samo napred.

Edited by Milošica
Link to comment
5 minutes ago, Milošica said:

Nema šta meni da poručuje, a ako misliš da je normalno napisati takav post van nekog konteksta zajebancije i pre svega podržati isti, samo napred.

 

 

u slučaju vaše sekte ne da je normalno nego je za standarde foruma retko dobra i precizna ekspertiza

 

ja se samo ne bi zadržao na herbalifeu i avonu, to je benigno, ima tu poznatih družina - adventisti sedmog dana, crkva isusa hrista pravednika svetaca poslednjih dana /mormoni/, zaštitnici kule stražare /jehovini svedoci/ i slično.

 

iz toga naravno izdvajam poslednje ostatke normalnosti i prisebnosti tipa april, zajcev, ima još zna se koji su - bukvalno poslednji ostaci razuma ovde.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Filozof manijak said:

reče nick sa datom profilnom fotkom :D

 

ma to je zajebancija, ne razumeš ti to

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, Filozof manijak said:

reče nick sa datom profilnom fotkom :D

 

Pa nije sebe ubrojio u pripadnike normalnosti i pribranosti

Link to comment
1 hour ago, smooth.Op said:

A džabe. Još i sopstvene pare dajemo. Ništa sendvič, ugovor na neodređeno... 

Energija je ista. Motivi različiti.

Utisak isti. Ishod isti.

Link to comment
1 hour ago, copkillah said:

 

čini mi se da ti je promaklo spasavanje redova ćokija :lol:

 

 

Ma to je otaljavanje. Onako ofrlje.

Kod vas baš derviška posvećenost.

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
5 minutes ago, sigurnost said:

Ma to je otaljavanje. Onako ofrlje.

Kod vas baš derviška posvećenost.

 

Drago mi je da si potvrdio da je bio branjen, dovoljno :happy:

Link to comment

Razumem vas.

Moj venčani kum, čovek dobar, na lebac da ga mažeš. Navija za zvezdu, Vučića mrzi, šalje redovno neke vesti, tvitove o javašluku u državi, žvalji itd. 

Ali zvezda u podređenom položaju, hibridni rat, nepravda, međutim ide se u lš samo jako, pare od prodaje igrača, terza mađija posluje da mu pozavidi fudbalska Evropa. 

 

Ja ni njega, a ni vas ne ubeđujem u nešto. A na Željka ne dam. 

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, smooth.Op said:

Razumem vas.

Moj venčani kum, čovek dobar, na lebac da ga mažeš. Navija za zvezdu, Vučića mrzi, šalje redovno neke vesti, tvitove o javašluku u državi, žvalji itd. 

Ali zvezda u podređenom položaju, hibridni rat, nepravda, međutim ide se u lš samo jako, pare od prodaje igrača, terza mađija posluje da mu pozavidi fudbalska Evropa. 

 

Ja ni njega, a ni vas ne ubeđujem u nešto. A na Željka ne dam. 

 

zar je ovo nekako razlicito od "..navija za partizan & ali partizan u podredjenom polozaju, hibridni rat, nepravda"?

 

 

 

 

  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...