Jump to content
IGNORED

Košarka u vrtlogu politike


Heaviside

Recommended Posts

da li mi veruješ ili ne, nisam pročitao ni dvadeseti deo ovoga što se ovde ispisalo večeras. nego čekaj, jel čović gnjida ili nije? jer sam stekao nekako utisak da vas nekoliko ovde celo veče tvrdi da nije. i jel stvarno nekom uništio deceniju života? i kome i čime? osim ako se radi o umešanosti u ubistvo Djindjića, to ne može jer nam trebaju dOkAZi. mora pRaVNi sIsTEm da presudi. A i Sloba je umro neosuđen, ergo, nije kriv nizašta :fantom:

 

O&O, ako neko ima nešto da reportuje pogledaću ujutru, ako nema zabavljajte se, ko sam ja da vam kvarim. :sleep5:

  • Haha 1
  • Hvala 1
  • -1 1
Link to comment

Protiv Slobe je podignuta optužnica i sudilo mu se na osnovu nje, da nije umro bio bi pravosnažno osuđen.

Još jedan airball.

Link to comment

Lepo je videti sa kog izvora znanja se napajaju  komšijske patkometrijske vedete 

 

#samozaMiddlea   :D 

Edited by Filozof manijak
Link to comment

Nisu imali srama i Terzića i Kokezu onomad da napadaju. Žoc im je zicer.

Nego jel može link za tu fotku ili je to Kums sam kolažirao?

Link to comment

Očekuje se da od sledeće nedelje Grobari Jug ubace i "Klošari iz Blica" u svoj revolucionarni repertoar.

Edited by kralj
Link to comment

Opet ovaj odgovara na nešto. Nekome. Kači neke slike...

 

A kada bi morao da objasni vezu između tih elemenata, krenula bi mu krv iz nosa i uzeo bi da histeriše kako hoće još jedan žeton za ringišpil.

Link to comment

Pa nisam ja kriv što ne povezuješ stvari, do tebe je :sad:

Eno naslova na prethodnoj strani, pa zaključi sam 

Link to comment
13 minutes ago, kralj said:

Očekuje se da od sledeće nedelje Grobari Jug ubace i "Klošari iz Blica" u svoj revolucionarni repertoar.

 

Otkad to u Blicu nisu klošari?

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...