Jump to content
IGNORED

Košarka u vrtlogu politike


Heaviside

Recommended Posts

1 minute ago, Nikodije said:

 

Kako ide? :Jova:

Nakratko sam prestao da treniram zbog keca iz likovnog.

  • Tužno 1
Link to comment
13 minutes ago, Milošica said:

Nakratko sam prestao da treniram zbog keca iz likovnog.

 

 

daj da vidimo neko tvoje slikarstvo

Link to comment
1 hour ago, Milošica said:

Ja sam počeo sa godina osam.

U stoleću sedmom?

Link to comment
1 hour ago, Ted said:

meni je ovo prodao

 

 

slika.jpg

Nezaslužen kec, u tom uzrastu ovo je sigurno dovoljno za dva :coffee:

  • Hvala 1
Link to comment
Posted (edited)
21 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

jesi ti beše rekao da ta njegova škola košta neke sulude novce

 

 

 

 

 

 

Da bas tako.Samo ne skola kosarke vec tamo pioniri,kadeti,juniori..osim ako igrac nije bas talentovan pa ne placa nista.Mislim ruku na srce lepo oni rade sa decom.

 

Sto se kazne tice,dobio je i zabranu prisustvovanja kosarkaskim utakmicama do konacne odluke disciplinske komisije.

Edited by Блок_64
  • +1 1
Link to comment
13 hours ago, SNARC said:

 

Supruga moja trazila skolu kosarke za mog Urosa..u uzrastu ispod 5 godina valjda se samo Guroviceva skolica bavi decom. 

 

 

Pusti ti njih.I moj je poceo sa toliko pa evo dogura do KLS-a :D.

 

Realno jeste rano,moj savet je neka skola plivanja,karate,atletika,ali nemoj da zakasnis cim krene u drugi razred odma na kosarku.Svrha svega toga jeste da zavoli sport.

Link to comment
21 minutes ago, Блок_64 said:

 

 

Pusti ti njih.I moj je poceo sa toliko pa evo dogura do KLS-a :D.

 

Realno jeste rano,moj savet je neka skola plivanja,karate,atletika,ali nemoj da zakasnis cim krene u drugi razred odma na kosarku.Svrha svega toga jeste da zavoli sport.

 

Voli fudbal..ali za kosarku zivi. Vodi loptu..sutira na kos, imam na jednom igralistu u bloku neki manji kos, visok nesto malo preko 2m, ubi se od sutiranja na isti. Kuci imamo onaj mali, nalepljen na orman..bar dva puta dnevno sutiramo do 10.. Moram negde da ga udenem a nije jos ni 5 godina napunio.

 

Link to comment
40 minutes ago, SNARC said:

 

Voli fudbal..ali za kosarku zivi. Vodi loptu..sutira na kos, imam na jednom igralistu u bloku neki manji kos, visok nesto malo preko 2m, ubi se od sutiranja na isti. Kuci imamo onaj mali, nalepljen na orman..bar dva puta dnevno sutiramo do 10.. Moram negde da ga udenem a nije jos ni 5 godina napunio.

 

 

Ako hoces mogu da pitam trenera Planet basketa oni su u Lazi Kostic.Imaju grupu skolice kosarke pa neka ga tamo neka trenira.On je mog trenirao kada je imao toliko.

Link to comment
5 minutes ago, levi said:

zašto uvek on

 

ma dobro, zavitlavam se vise na odnos zvezda oly gej7, pa je lessort u tim narodnim predanjima zakljucio da je dobra prilika da udje medju raju

Link to comment

taj navijački deo me ne zanima mnogo, nego uvek neka frka oko Lesorta, why always me

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...